Jump to content

Hdd Açarken Birlikte Aç Çıkıyor

Ugrs

Recommended Posts

S.a öncelikler arkadaşlar

hdd sürücelerinden Yerel Disk (D) Açmaya çalıştığımda birlikte aç yeri çıkıyor bu zamana kadar problem yoktu.Bugün cdrom taktım ondan sonra böyle yapmaya başladı.Bunu nasıl düzeltebilirim.Bilen arkadaşlarım lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

belgelerim e gir üst sekmelerden araçlara gir oradan klasör seçeneklerine gir görünüm sekmesinde gizli dosya ve klasörleri göster ile en aşşalarda olan korunan işletim sistemi dosyalarını gizlenin tiklerini kaldır uygula tamam de ve çık sonra başlat>çalıştır a gir d:\ yazarak entarla d sürücüsüne girmiş olucaksın d:\ de gizli olarak autorun ismiyle başlayan bütün gizli dosyaları sil pc ye reset at sorunun düzelir eğer gizli klasörleri aktif edemiyorsan forumda forumda combofix yazılımı var onu deneyebilirsin

belgelerim e gir üst sekmelerden araçlara gir oradan klasör seçeneklerine gir görünüm sekmesinde gizli dosya ve klasörleri göster ile en aşşalarda olan korunan işletim sistemi dosyalarını gizlenin tiklerini kaldır uygula tamam de ve çık sonra başlat>çalıştır a gir d:\ yazarak entarla d sürücüsüne girmiş olucaksın d:\ de gizli olarak autorun ismiyle başlayan bütün gizli dosyaları sil pc ye reset at sorunun düzelir eğer gizli klasörleri aktif edemiyorsan forumda forumda combofix yazılımı var onu deneyebilirsin

Teşekkür ederim arkadaşım 1 numarasın...

Ama bir problem daha var her hangi bir sürücüyü açtığımda başka sayfada açıyor onu nasıl düzeltebilirim?

Teşekkür ederim arkadaşım 1 numarasın...

Ama bir problem daha var her hangi bir sürücüyü açtığımda başka sayfada açıyor onu nasıl düzeltebilirim?

Bilgisayarıma tıkla yukarıdaki menüden Araçlara gir Klasör Seçeneklerine gir Genele gir Klasörlere Gözat kısmından Herbir klasörü aynı pencerede aç seçeneğini işaretle tamam bas.

virüs olabilir bendedeoldu diye söylüyorum ama olmayada arkadasın dediğine göre yap kalsör seçenekleri olmassa

sana bir patch vercem bende düzeltiyor

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...