Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Flatlite 2020 X64 Türkçe

MrRush
 Share

Recommended Posts

Selam arkadaşlar. Dün bu sistemi paylaştığımda bana bir kullanıcıdan pm geldi ve beni çok  üzdü. Sistemi TeamOS üzerinden indirip kendime göre düzenleyip size sunmuşum diye düşünmüş.

Valla ne diyeyim çok kızdım. O kadar emek ver sonra biri çıkıp desin ki bu sistemi başka yerden çalmışsın.

Bunu diyeni de açıklıyacağım burada.

@hadibeolsun

Kardeş, web ortamında paylaşılan grafik ve görsel dosyalar zaten paylaşıma açık ve istediğim yerde kullanırım bunları. Konu içinde grafik çalışmaları bana ait demedim ki. Zamanında benimde bir çok İcon Pack çalışmalarım oldu. Görsel sistemlerde kullanıldı. Benden izin mi aldılar, hayır. Gerek de yok zaten.

Görsel sistem yapamıyorsan başkasının önünü de kesme. Tanımadığın kişiyi lekelemek de neyin nesi.

Bu forumda kaçtane Görsel 10 çalışması var. 

Üzüldüm.

Bu çalıntı dediği konuyu da görmek istemiyorum zaten.

Biraz ağır konuştum ama bende çok üzüldüm.

• Sad 2

@DJ_Rush Üzülme yanındayız Reis her zaman sistemlerini kullandım sorunsuza en yakın sistemler hep senin ve @MOTUN ustanın elinden çıkmıştır.Daha iyisini yapabilen varsa buyursun yapsın.Herkes ön yargıyla yaklaşabilir fikirlerini belirtebilir şayet (Ç)alıntı olduğunu iddia ediyorsa bu konuda herkesi gözü önünde kanıtlaması lazım.Dediğiniz gibi icon pack bana aittir diye birşey denmemiş ayrıca bazı ince ayarlar hariç kullanılan icon pack/theme patcher vs alınıp dism+++ ile gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra orjinal ltsc sürümündende bu sürümün birebir aynısını yapabilirsin.Bu sadece bu konuya özel değil görsel denilen bütün sistemlerde olabilecek birşey :) Ben x sitedeki LTSC uyumlu icon packi alıp yüklerim dismm ile ayarları yapıp burdaki konudan nerdeyse farksız sistem çıkartabilirim ama uğraşmıyorum hazır'ı varken :D

• Like 1

• Administrator
SoNKraL_, 5 dakika önce yazdı:

Konuyla alakasız ama sıklıkla karşılaştığım için yazıyorum

Forumda bugmu var ? @sk8er_boi

her 3 linkten birinde bu sıkıntıyla karşılaşıyorum

Please register to see this content.

Forumla alakalı değil. Konuyu açan postta defalarca yapıştırmış mesajın içine. Mesajdaki fazla linkleri sildim.

• Like 1

tearswow, 2 dakika önce yazdı:

Naptıysa. Wifi ağlarını görmedi kendisi sürücüyü kurdu. Kendimde kurdum. Sildim kurdum. Olmadı tekrar kurdum. Olmadı ağı komple sıfırladım. Yok wifi ağlarını görmüyor.

LTSCnin genel sorunu bazı eski makinelerde wifi ağı görme sıkıntısı var zamanında bende çok yaşamıştım.Kendim kullan(a)mıyorum.

@DJ_Rush önemsediğim ve değer verdiğim bir arkadaşımdır. Lafıda sözüde benim için senettir. Sistemi tamamen onun hazırladığına eminim. İkonlar temalar aynı olabilir sevmiştir beğenmiştir koymuştur. Mesajları okudum ufak bi olay saman alevi  gibi bir anda büyümüş. @hadibeolsun adlı çok tanımam ama uzun zamandır burdayım bu arkadaştanda yanlış bir hareket söz görmedim. Şahsi fikrim aranızda helalleşmeniz böyle ufak şeylerden sürtüşmeyin. Almışsın editmişsin sunmuşsun sözün çok yanlış ama daha önce bir çok çalışması olan birisine. İyi forumlar..

Emre028, Şimdi yazdı:

@DJ_Rush önemsediğim ve değer verdiğim bir arkadaşımdır. Lafıda sözüde benim için senettir. Sistemi tamamen onun hazırladığına eminim. İkonlar temalar aynı olabilir sevmiştir beğenmiştir koymuştur. Mesajları okudum ufak bi olay saman alevi  gibi bir anda büyümüş. @hadibeolsun adlı çok tanımam ama uzun zamandır burdayım bu arkadaştanda yanlış bir hareket söz görmedim. Şahsi fikrim aranızda helalleşmeniz böyle ufak şeylerden sürtüşmeyin. Almışsın editmişsin sunmuşsun sözün çok yanlış ama daha önce bir çok çalışması olan birisine. İyi forumlar..

Önemli olan çok çalışması yapması değil diğerleri gibi olsun diyorum. Neden bu çalışmasında alıntı yaptı hadi yaptın niye bana artistlik kelimeleri kullandı ben ona öyle cümleler kullandım mı? 

Ben yine diyorum yaptığı çalışmaları beğeniyorum ama bu son çalışmasındaki olumsuz eleştirimi özel mesaj yoluyla ilettiğim halde bana bu şekilde konuştu bende artık son haliyle forumda paylaştım. O bana öyle kelime kullanmasaydı bende burada bu durumu ifşa etmezdim.

hadibeolsun, 2 dakika önce yazdı:

Önemli olan çok çalışması yapması değil diğerleri gibi olsun diyorum. Neden bu çalışmasında alıntı yaptı hadi yaptın niye bana artistlik kelimeleri kullandı ben ona öyle cümleler kullandım mı? 

Ben yine diyorum yaptığı çalışmaları beğeniyorum ama bu son çalışmasındaki olumsuz eleştirimi özel mesaj yoluyla ilettiğim halde bana bu şekilde konuştu bende artık son haliyle forumda paylaştım. O bana öyle kelime kullanmasaydı bende burada bu durumu ifşa etmezdim.

Belkide haklısın aldı alıntı yaptı.(ben alıntı yapmayacağını biliyorum) diyelim.

ama sorma biçimin ve ithamların çok yanlış güzel kardeşim. Almışsın editlemişsin sunmuşsun demişsin. İnsanın savunma mekanizmasıdır bu yapmadığı bişey için yaptı dersen. Şimdi oda sana bir sisteminde yardım etmiş çıksa deseki (demez) ben hazırladım ben yardım ettim kendisi yapmış gibi gösterdi yakışı kalır mı ? 

Emre028, 1 dakika önce yazdı:

Belkide haklısın aldı alıntı yaptı.(ben alıntı yapmayacağını biliyorum) diyelim.

ama sorma biçimin ve ithamların çok yanlış güzel kardeşim. Almışsın editlemişsin sunmuşsun demişsin. İnsanın savunma mekanizmasıdır bu yapmadığı bişey için yaptı dersen. Şimdi oda sana bir sisteminde yardım etmiş çıksa deseki (demez) ben hazırladım ben yardım ettim kendisi yapmış gibi gösterdi yakışı kalır mı ? 

Eğer bir konuda ufacık bir yardımı olmuşsa teşekkür ettiğimi hatta paylaştığım sistemde de adını etiketlemişim ve övmüşümdür. 

Bu açık seçik böyledir.

Benim kızdığım nokta özelden bana kullandığı kelimeler. Başka kapıya git demek ne demek !  Altı üstü olumsuz eleştiri bu eleştirimi buradan paylaşmak yerine ona özelden durumu anladım bu paylaşımında böyle yapman doğru değil dedim. İsteyen o siteye girer yapılan windows 10 paylaşımlarını inceler ne demek istediğimi anlar.

Bu arada benim yaptığım sistemlerde de olumlu olumsuz eleştirilerini herkes yapabilir.

hadibeolsun, Şimdi yazdı:

Eğer bir konuda ufacık bir yardımı olmuşsa teşekkür ettiğimi hatta paylaştığım sistemde de adını etiketlemişim ve övmüşümdür. 

Bu açık seçik böyledir.

Benim kızdığım nokta özelden bana kullandığı kelimeler. Başka kapıya git demek ne demek !  Altı üstü olumsuz eleştiri bu eleştirimi buradan paylaşmak yerine ona özelden durumu anladım bu paylaşımında böyle yapman doğru değil dedim. İsteyen o siteye girer yapılan windows 10 paylaşımlarını inceler ne demek istediğimi anlar.

Bu arada benim yaptığım sistemlerde de olumlu olumsuz eleştirilerini herkes yapabilir.

Senin söylediklerinden sonra bunu yazmış kızmıştır sinirlenmiştir belkide. Ama almışsın çalmışsın diye itham etmişsin güzel kardeşim. Onada hak vermelisin 

Emre028, 13 dakika önce yazdı:

Senin söylediklerinden sonra bunu yazmış kızmıştır sinirlenmiştir belkide. Ama almışsın çalmışsın diye itham etmişsin güzel kardeşim. Onada hak vermelisin 

MSDN Iso kalıbı üzerinde kendine ait herşeyi yapabilirsin ister görsellik ekle istersen başka birşey ekle çıkar. O yaptığın sistem hatalıda olabilir hatasızda olabilir Ben olumlu olumsuz eleştirimi yaparım. Hatta ilgili çalışmayı da beğenirim.

Kendisi ne kadar ifade etsede ben bu son paylaşımında açık beyan anladım ki team os sitesinden olduğunu. Ben buna üzüldüm. Hatta özel mesaj yoluyla da belirttim inşallah bir sorunla karşılaşmazsın oradaki sistemlere güvenmiyorum diyerek. Bunu paylaştığım resimlerden de görmüşsünüzdür.

Ben yine diyorum evet bu sitede 3-5 paylaşım ben yaptıysam benim 5 katım kadar da @DJ_Rush yapmıştır. Özgünlüğünü kullanarak yaptığı Sistemlerden dolayı Allah razı olsun derim En azından Millete doğru düzgün sistem sunuyor. Başkaları olsa Virüs entegre eder sunar. Üzüldüğüm tek nokta bu paylaşımının dediğim sitedeki paylaşımlarla benzerlik göstermesi birde kullandığı kelimelerdir. Benzerlik göstermesine sesimi çıkarmadım ama kullandığı kelimeye de sessiz kalmadığımdan dolayı bütün yazışmaları beyan ettim.

sayın ilgililer merhaba, daha önce masa üstü kendi bilgisayarıma bir önceki flatlite rs5 ltsc 64 bit sürümünü bilgisayarıma kumuştum. şimdi yeni sürümü gelince bir heyecanla kurmak için indirdim ancak hp leptap a kumaya çalışırken kurulum aşamasında şifre girmeyi geçtim, bilgisyar isimlendirmesini, güvenlik sorularını falan geçtim sonraki işlem sizi bir ağa bağlayalım kısmında bir türlü wifi bağlantılarını görmedi. kablo ile bağlayıp güncellemelerini yaptım hatta dirver programı ile hatta hp destek sitesinden bu modelle ilgili bütün driverları oradan indirip kurmama rağmen hiçbir türlü kablosuz bağlantıyı yapamadım. denemek için flatlite rs5 sürümü ile kurulum yaptığımda eski sürümde hiçbir sorun çıkmadan kurulumu tamamladım. var ise çözüm önerileriniz bilmek isterim. emeği geçenlerin ellerine zihinlerine sağlık. saygılarımla.

hadibeolsun, Bir saat önce yazdı:

MSDN Iso kalıbı üzerinde kendine ait herşeyi yapabilirsin ister görsellik ekle istersen başka birşey ekle çıkar. O yaptığın sistem hatalıda olabilir hatasızda olabilir Ben olumlu olumsuz eleştirimi yaparım. Hatta ilgili çalışmayı da beğenirim.

Kendisi ne kadar ifade etsede ben bu son paylaşımında açık beyan anladım ki team os sitesinden olduğunu. Ben buna üzüldüm. Hatta özel mesaj yoluyla da belirttim inşallah bir sorunla karşılaşmazsın oradaki sistemlere güvenmiyorum diyerek. Bunu paylaştığım resimlerden de görmüşsünüzdür.

Ben yine diyorum evet bu sitede 3-5 paylaşım ben yaptıysam benim 5 katım kadar da @DJ_Rush yapmıştır. Özgünlüğünü kullanarak yaptığı Sistemlerden dolayı Allah razı olsun derim En azından Millete doğru düzgün sistem sunuyor. Başkaları olsa Virüs entegre eder sunar. Üzüldüğüm tek nokta bu paylaşımının dediğim sitedeki paylaşımlarla benzerlik göstermesi birde kullandığı kelimelerdir. Benzerlik göstermesine sesimi çıkarmadım ama kullandığı kelimeye de sessiz kalmadığımdan dolayı bütün yazışmaları beyan ettim.

Benzerlik gösterebilir ama çalıntı kelimesi ağır oldu kardeş.

TeamOs görsellerini ben de yaparım burada da paylaşırım ve kendi emeğimle yaparım. Kopyala yapıştır da yok. Buna seni nasıl inandırabilirim. İster inan ister inanma ama karşılaştırdığın sistem ile benim yaptığım farklı sistemler.

Çoktandır bu görseller üzerinde araştırma ve çalışma yapıyorum zaten.

Sanırım wifi sorunu var doğrumudur?

Kablolu kullanıyorum sıkıntı yaşatmadı.

Wifi kullanıp kuran arkadaşlardan geri bildirim gelirse ona göre düzenleme yaparım.

AdemYakups, Bir saat önce yazdı:

Selam böyle bir sorun var 2 kere kurdum. "Sistem ayrıldı" bölmesi görünüyor.

Please register to see this content.

Kurulumda tüm bölümleri sildiniz mi?