Jump to content
Sign in to follow this  
FastZeit

Windows10 Version 1809 Enterprise Ltsc X86-x64 (04 Ocak 2020) Uefi Esd

Recommended Posts

Posted (edited)

Bekliyoruz,emeklerin için teşekkürler.Keşke ikonlar değişmeseydi

Edited by kilicmuhsin

Posted (edited)

Beklemedeyiz. Lite Sürüm Çalışmanızda Olacak mı.

Edited by SemihMehmetoglu

SemihMehmetoglu, 38 dakika önce yazdı:

Beklemedeyiz. Lite Sürüm Çalışmanızda Olacak mı.

teşekkürler ..evet lite sürüm iyi olur.

• Like 1

Posted (edited)

@FastZeit icon paketini ayrıca paylaşman mümkünmüdür

Edited by XrayN

Haydee :D üstad daha geçen gün aralık güncellemeli olan sistemini indirmiştim bugün kuracaktım, siteye bi bakayım dedim bu sistemle karşılaştım, linklerin yüklenmesini bekleyelim bakalım ne zaman gelir tahminen

Bu arada sistem kurulumu sonrası hazır bir reg dosyası koysanız onu çalıştırınca windows update bir daha açılmamak üzere kapıtılsa bu mümkün müdür ? 3.parti programlarla denedim yine de bir türlü windows updateyi tamamen kapatamadım, lanet şey kendi kendine açılıp duruyor

Eline emeğine sağlık sabırsızlıkla bekliyoruz.İkon paketini ayrıca paylaşırsan çok makbule geçer..

Posted (edited)
MesutÖzil, 6 saat önce yazdı:

Haydee :D üstad daha geçen gün aralık güncellemeli olan sistemini indirmiştim bugün kuracaktım, siteye bi bakayım dedim bu sistemle karşılaştım, linklerin yüklenmesini bekleyelim bakalım ne zaman gelir tahminen

Bu arada sistem kurulumu sonrası hazır bir reg dosyası koysanız onu çalıştırınca windows update bir daha açılmamak üzere kapıtılsa bu mümkün müdür ? 3.parti programlarla denedim yine de bir türlü windows updateyi tamamen kapatamadım, lanet şey kendi kendine açılıp duruyor

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

açmak için bu programı çalıştırman gerek.kendi asla açılmaz

Edited by goçmez

özelliklere göre güzel bir çalışma olmuş

inşallah sorun çıkmaz. emeklerinize sağlık

Posted (edited)

edited:

edit : bu arada yanlış konuya yazmışım

Edited by efe34

Posted (edited)

Çok güzel bir sistem olmuş.ancak:

1-Startisback i bulamadım.

2-Aktivasyon yok. acaba neden?

3-1903 güncellemesi çıkıyor.(isteğe bağlı)

4-Saygılar,

Edited by kocamanadam

version değişiyorsa neden 1809 Enterprise LTSC  sürüm acaba , son sürüm değil.  Please login or register to see this link. kardeşimiz bilgi verir sanırım.

EOoGNA.jpg

kMo4aD.jpg2OALRA.jpgnbnzDV.jpggPadG5.jpg 

güncelleme alınca versiyon değişmiyor anlatmaya gerek yok işte görüyorsunuz   işte cesaret, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık...  👏👏👍

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel bir sistem olmuş.ancak:

1-Startisback i bulamadım.

2-Aktivasyon yok. acaba neden?

3-1903 güncellemesi çıkıyor.(isteğe bağlı)

4-Saygılar,

Değerli Kardeşim Umarım Memnun Kalırsınız Mutlu Günlerde Kullanın..

1- StartisBack Sistem İçerisine Gömülü Sistem Kurulduğunda Aktif Olarak Gelecektir.

2-  Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz. 

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (VarsayılanDijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

3-  1903 Cumulative Güncellemesi Arada Çıkabilir 1809 Ların Alayında Bu Böyle Zaten Güncelle Deseniz Bile Güncelleme Yapmayacaktır.

4- Sevgiler,

goçmez, 48 dakika önce yazdı:

güncelleme yapınca version değişiyormu.

Değerli Kardeşim Güncelleme Alındığı Zaman Dahil Olmak Üzere Versiyon Değişmeyecektir.

Umarım Memnun Kalırsınız Mutlu Günlerde Kullanın..

goçmez, 19 dakika önce yazdı:

version değişiyorsa neden 1809 Enterprise LTSC  sürüm acaba , son sürüm değil.  Please login or register to see this link. kardeşimiz bilgi verir sanırım.

Değerli Kardeşim Son Sürüm Zaten Sadece Defender Ve 1 Adet Cumulative  Güncelleştirme Dahil Edilmemiştir.

Yani Güncelleme Yapsanız 1 Veya 2 Adet Güncelleştirme Alacaktır Sistem.

Onları Eklememin Sebebi Defenderin Kaldırılmış Olması. Ötekinin De Verilen Ayarları Bozmasın Diye Eklenmemiş Olmasıdır.

Sizlerden Ricam İndirip Kuran Arkadaşlarımız Görselleri İle Paylaşabilir Mi Bizler İle Teşekkür Ederim

• Like 2
  • Thanks 7

kocamanadam, 6 dakika önce yazdı:

Startisback  gömülü gelmedi,aktivasyon varsayılan olarak gelmedi.Saygılar,

Değerli Kardeşim İso İçerisindeki Software Klasörünü Kontol Edebilir Misin Lütfen..

41.thumb.jpg.156fd643f0221e687c85ebe075d84760.jpg

• Like 2
  • Thanks 7

Posted (edited)

1-win defender açık  kuruldu.yokmudur bunun kesin çaresi herkes muzdarip bundan,kalıcı silemiyormuyuz.yani aramada falan defender çıkmasın.

2-aktive oto yapmadı 10 dk bekledim , kendim aktive ettim.

3-reset atınca pc ye varsayılan tarayıcı oto açılıyor.nasıl kapatırım.

4-bir saat oldu kuralı sistemi nvida ekran kartını güncellemedi, daha önceki win10 larda kendi oto güncelliyordu.

şimdiden teşekkürler.sistem baya güzel seri ve akıcı elinize sağlık.

Edited by goçmez
  • Like 1

Software klasöründe startisback i buldum,ancak install.wim açılmıyor,o yüzden KMS Pack i göremiyorum.

09f40-clip-17kb.png?nocache=1

bunu uygularsam ne olur ayarlar vs hepsi sıfırlanırmı.

Emek verip hazırlamışsın teşekür ederim akıcı sorunsuz bir sistem olmuş 

offısı kurdum yazıcıyı kurdum  sorun yok

Program kurdugumda  kurulan programın masa üstüne atmış oldugu ikona

sag tık başlangıca ekle çıkmıyor  bunu nasıl yapmalıyım benim için önemli bir özellik  kurmuş oldugum bütün programları görev çubuguna atmamım imkan yok

sag tıkla görev çubuguna ekle sorun yok

Windows 10 sürüm 1903 özellik güncellemesini almıyor.

goçmez, 43 dakika önce yazdı:

1-win defender açık  kuruldu.yokmudur bunun kesin çaresi herkes muzdarip bundan,kalıcı silemiyormuyuz.yani aramada falan defender çıkmasın.

2-aktive oto yapmadı 10 dk bekledim , kendim aktive ettim.

3-reset atınca pc ye varsayılan tarayıcı oto açılıyor.nasıl kapatırım.

şimdiden teşekkürler.sistem baya güzel seri ve akıcı elinize sağlık.

win defender açık değil,sadece oto active yapmıyor.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By dlebook
      Designing and Building Enterprise Blazor Applications
      .MP4, AVC, 1280x720, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 2h 31m | 567 MB
      Instructor: Alex Wolf

Blazor is an exciting new part of ASP.NET designed for building rich web user interfaces in C#. This course will help developers transition from building basic sample apps to implementing more real world concepts, design patterns, and features.
      Blazor offers promising new tools for building rich web interfaces with C#. This course, Designing and Building Enterprise Blazor Applications, will explore important architectural topics like dependency injection and routing in-depth. First, you'll see how to consume and share components in a reusable way to enhance your productivity. Next, you'll go in-depth with HTTP communication in Blazor, helping your rich web apps interact with a variety of APIs. Finally, you'll explore more advanced form concepts that surface as an application grows in complexity. When you're finished with this course, you'll be ready to transition from building basic sample apps to implementing more real world concepts, design patterns, and features.
      More Info
      https://www.pluralsight.com/courses/designing-building-enterprise-blazor-applications

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/4C1fceCaa9262A91/4yhns.Designing.and.Building.Enterprise.Blazor.Applications.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/db8430db0211fd8974f126ec26e273fe/4yhns.Designing.and.Building.Enterprise.Blazor.Applications.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/AF65A7DBF99130C/4yhns.Designing.and.Building.Enterprise.Blazor.Applications.rar

• By dlebook
      Enterprise Fundamentals for AWS
      .MP4, AVC, 1920x1080, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 53m | 802 MB
      Instructor: Eric Magalhães

During this course we will explore the enterprise applications that AWS provides, including Amazon WorkSpaces, Amazon WorkDocs and Amazon WorkMail. We will start with a basic overview of each service, one by one, then move on to a more practical experience by demonstrating an integration of all these services with an on-premises network, and a discussion of the available options to configure these services to make them suit your company's needs.
      We assume you have some pre-requisites for this course. You need to have some general IT understanding plus some AWS knowledge, including the core AWS services such as EC2, IAM, and VPC. In addition, because all the services in the enterprise applications category make use of the Directory Service, you will also need to be familiar with this service.
      This course is for anyone getting started with the AWS cloud, but is particularly geared toward systems engineers and windows administrators.
      More Info https://cloudacademy.com/course/enterprise-fundamentals-for-aws/

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/f088bc592fDacE67/m2iqx.Enterprise.Fundamentals.for.AWS.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/789a687be1634bdc077ed34ca4719239/m2iqx.Enterprise.Fundamentals.for.AWS.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/36C2D157C72779E/m2iqx.Enterprise.Fundamentals.for.AWS.rar

• By dlebook
      | h264, yuv420p, 1920x1080 | ENGLISH, aac, 44100 Hz, 2 channels, s16 | 3h 43 mn | 2 GB
      Instructor: Joe Natoli
      Get to grips with robust and advanced application building with Mongo, Express, Vue, Node, Vuex, webpack, Mongoose, and Vue Router

Learn
      Create reusable and customizable Vue.js components for your applications
      Set up webpack and tooling for full stack JavaScript projects
      Get up to speed with the best practices for building apps using Vue.js, Node.js and more
      About
      This course will not only guide you on how to build REST APIs with Node.js v8+, Express v4+ and MongoDB v4+, but it will also teach you how to consume a REST API with the powerful frontend framework, Vue.js v2+.You'll go through 4 hours of helpful HD videos that will help you understand the concepts you need to know to build advanced applications. In addition to this, you'll also work on a real-world project, building the backend and frontend of a real authentication system.
      By the end of this course, you'll be well-versed with Vuex, Vue.js, and Node.js concepts and have gained the skills to build efficient and scalable applications.
      All code and supporting files are available at -
      Features
      Learn how to plan, organize, structure and build a full stack real-world project from scratch
      Understand and use advanced concepts such as Vue.js, Vue router, and Vuex
      Take any project from start to finish by learning how to pair Node.js and Vue.js correctly

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/da48d4558C56eb40/64p1g.Fullstack.Enterprise.MEVN.Mongo.Express.Vue.and.Node.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/0F846DE4E11797E/64p1g.Fullstack.Enterprise.MEVN.Mongo.Express.Vue.and.Node.rar

• By mephistooo2
      Windows 10 AIO 19H2 v18363.628'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 10.02.2020)
      Windows 7'den bildiğimiz hem UEFI hem MBR uyumlu 32 ve 64 bit sürümlerin dahil olduğu AIO çalımaları UEFI sıkıntısından dolayı Windows 10 için yapılamıyordu.
      Normalde 32 ve 64 bit sürüm Windows 10 versiyonları UEFI veya MBR olarak multiboot çalışmaları sayesinde kurulabiliyor, ancak sadece Windows kurulum dosyaları kullanılarak bu yapılamıyordu.
      Windows 10 için mevcut AIO çalışmaları sadece MBR uyumludur, UEFI uyumlu değildir.
      İş yerindeki Tekniker arkadaşımın isteği üzerine hem UEFI hem MBR uyumlu Windows 10 için AIO çalışmasına başladım ve  UEFI desteği de sağlamak için 3 günden beri araştırma yapıyorum ve nihayet halledebildim.
      Şu ana kadar internette UEFI ve MBR uyumlu Windows 10 AIO çalışması belki de vardır ama ben rastlamadım, sanırım ilk kez TNCTR'de yayınlanıyor.
      Son sürüm güncel Windows 10 AIO ISO içeriği aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Kasım ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      NOT: UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x64 veya x86 tercihinde bulunabilirsiniz...
      Çift katman DVD'ye yazıp kullanabilirsiniz, ancak benim tavsiyem Rufus ile en az 8 GB'lık bir USB'ye yazdırmanız olacaktır.
      USB üzerinden kullandığınız takdirde ileriki zamanlarda Windows 10'un yeni versiyonu çıktığında Windows 10 64 ve 32 bit iso dosyalarının içeriğini Win10.19H2.v18363.535.AIO_x86-x64.iso dosyasının içindeki x86 ve x64 klasörlerinin içeriği ile değiştirmeniz yeterlidir.
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO  Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı : Win10.19H2.v18363.628.AIO_x86-x64.iso
      CRC-32       : 9c741398
      MD4             : a65fe133ac736e50fc5e68acec09b1af
      MD5             : f20b1d50d373087916102dcda2c4eeb8
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO indirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...