Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Güle Güle

hadibeolsun
 Share

Recommended Posts

LTSC kurmayın arkadaşlar latency değeri çok yüksek bu da ne demek hemen söyliyeyim sistem daha geç yanıt veriyor oyun oynarken biraz daha düşük performans sunuyor. Ben şahsen LTSB sürümlerini öneriyorum kullanacak olanlar varsa eğer. LTSC sistemler aslında mağaza ve diğer gereksiz şeyler olmamasına rağmen aslında daha ağır bir işletim sistemi. 

• Like 3

The_Undertaker, 6 saat önce yazdı:

Hocam alakası yok. Donanımım yeterli ve sürücüleri de var P4 sistem kullanmıyorum sonuçta 8 GB ram, SSD, Fx-8300 işlemci vs. Bu sistem de Windows 10 kaldırmıyorsa atalım o zaman çöpe. Millet 2 çekirdek sisteme kuruyor Windows 10'u. Benim zaten çalışmasında bir sorunum yok hızlı ama oyunlarda fps sorunu var sadece.

Hocam çekirdekte sorun yokki sorun işlemcinin 8 yıllık olup midadını çoktan doldurmuş olmasında :D Ki 1025 ₺ye satılıyormuş 1053 ₺ye ryzen 5 3400G işlemci var buna terfi edilirse bütün sorunlar ortadak kalkar :) Windows 10 Kaldırmıyor demedim kaldırıyorda donanım anca sisteme yetiyor oyuna girince açık veriyor yani şöyle anlatayım iphone 5s'e ios 13 kurmuşsunuz gibi birşey :D donanım anca sisteme yeter oyun moyun oynatmaz o hesap ;)

@forjest fikirler gayet güzel hocamda windowsta hepsini dost doğru kurup kullanmak varken hem diski linux'a göre gpt yapacaz üstüne istediğimiz uygulamaları kullanmak için sanallaştırma programaları ek yazılımlar vs kullancaz bir dünya iş ya şahsen bilgilide olsa sıradan bir ev kullanıcı için tercih edilebilecek birşey değil..Zorunda kalmak lazım anca o şekil geçerim öbür türlü yanaşmam bile ..Keza maddiyat sıkıntım olmasa zaten toplarım bi masaüstü rx 5500 XTli keyfime bakarım derdim windowsla değil benim 11 senelik makinede hem pubg lite , ets 2 oyunlarında tam verim alarak oynamak hemde günlük işlerimi görmek hemde kasma/ısınma problemi olmasın istiyorum.Fakat defalarca windows 10 kullandım bol litelisi,ltsbsi ltscsi hepsi aynı verim almak 0..Keza windows 8.1dede driver sorunu çıkartmakta şuan benim windows 7 kullanmaktan başka şansım yok gibi gittiği yere kadar windows 7 :)

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...