Jump to content

Yazıcı Ekleyemiyorum

samokantur

Recommended Posts

arkadaşlar...tncxp kurulu bilgisayarımda samsung ML-1610 marka yazıcıyı yükleyemeiyorum donanım problemi veriyo....yazıcının cdsi bile var ama..ama donanım yüüklenmiyo yada tanımıyo...acaba bu yazılımın driverini netten indirip kursam çalışırmı...anlamadım gitti.....donanımdaki soru işaretini bi türlü gideremiyorum...yardımmmmmmmmmm

Problemin çözümü yine samsungun kendisinde

Please register to see this content.

1- Bu adresten driverini indirip kurunuz.

2- Bu paketten çıkan dr printer diye proğ.test et.

3- Usb portundan bağlanıyorsanız kasanın önündeki usb ile arka kısmındaki usb portlarından ayrı ayrı bağlanmayı deneyiniz.

4- LSU hatası alıyormusunuz?

5- Anakartının usb port driver'ını sitesinden yükleyerek çalıştırmayı deneyiniz.

Problemin çözümü yine samsungun kendisinde

Please register to see this content.

1- Bu adresten driverini indirip kurunuz.

2- Bu paketten çıkan dr printer diye proğ.test et.

3- Usb portundan bağlanıyorsanız kasanın önündeki usb ile arka kısmındaki usb portlarından ayrı ayrı bağlanmayı deneyiniz.

4- LSU hatası alıyormusunuz?

5- Anakartının usb port driver'ını sitesinden yükleyerek çalıştırmayı deneyiniz.

5 nolu şıkta verdiğiniz bu anakartın usb port driveri dediğiniz yukarıda verdiğiniz adresmi acaba.....onu indirip kurdukmu sorun çözülürmü...

5 nolu şıkta verdiğiniz bu anakartın usb port driveri dediğiniz yukarıda verdiğiniz adresmi acaba.....onu indirip kurdukmu sorun çözülürmü...

anakartınızın sürücüsünü ayriyeten kendiniz bulmanız gerek.

yukardaki linkte bulunan driver yazıcınızın driveridir.

anakartınızın sürücüsünü ayriyeten kendiniz bulmanız gerek.

yukardaki linkte bulunan driver yazıcınızın driveridir.

tamam ama anlamadığım şey su...tncxp zaten kurulu..yani anakartımda amd...ama sadece driveri yüklesek kursak işlem sonuçlanmazmı..yani sadece donanım olan yerde sadece samsung modelde soru işareti var...yani bitek onu kuramıyorum...yani diğer işlemlerde bi sorunum yok..makine burda değil dükanda artık dediklerinizi yarın yapacağım inş.olur...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...