Jump to content

Dinamik Duvar Kağıdı Eklentisi - Rainmeter

Makifo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, yeni(MacOs Mojave sürümü ile birlikte geldi sanırım) MacOs işletim sistemlerinde mevcut olan dinamik duvar kağıdı uygulamasını çok beğenmiştim. Windows işletim sisteminde de mümkün kılmak için  ufak bir rainmeter eklentisi ile kullanılabilir hale getirdim.  Kısacası bu eklenti günün belirli bir süre aralığında saati kontrol ederek duvar kağıtlarını değiştirmekte. Eklentinin içerisinde beğenerek seçtiğim 11 farklı duvar kağıdı serisi mevcut. Güle güle kullanın.

6D3pv7.png

WXJ8p2.png

3OyWl2.png

p5rMNm.png

NLM825.png

ank8N5.png

İndirmek için :

https://mega.nz/#!KYAVwYYL!P6K8WrTHeAuIz8Q7JC9UmbiFFRWZkv4zNPho1FxIOzE

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By DivaneTR
      Son sürüm Winrar kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yokken birkaç Rainmeter skin uyguladıktan sonra Winrar'da font bozukluğu oldu ve çözemedim, araştırmalarımda da bir sonuç elde edemedim, eminim burada tecrübeli bir arkadaşımız vardır.

Resimdeki gibi Winrar pencerelerinde büyük ve kalın bir yazı tipi var, neden böyle olduğunu anlayamadım. Ayrıca ben açıklama girmediğim halde varsayılan açıklama olarak sfx açıklaması ekliyor her arşive. Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.
    • By PorcoRosso
      selamun aleyküm.

arkadaşlar rainmeter bilgisayar açıldığında başlamıyor. her seferinde elle başlatmak zorunda kalıyorum. sistemim win8 pro 64 bit. donanımla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

eskiden böyle bir sorun yoktu.  'the Gentle Afternoon' isimli skini editledim. fontunu değiştirdim bir kere sorun olmadı. ikinci sefer denediğimde ise, rainmeter başlangıçta çalışmamaya başladı.  yardımlarınızı bekliyorum.

denediklerim:

font ayarlarını eski haline getirdim.

görev zamanlayıcısından olmuyor çünkü parola istiyor. parola kullanmayı da sevmiyorum.

rainmeter ın 3.0(beta), 2.5(final) ve 2.5 r1792 sürümlerini kaldırıp baştan yükledim. şu anda 2.5(final) yüklü ve sorun devam ediyor.(kurulumdaki rainmeter ı başlangıçta çalıştır butonu seçili idi her zaman.)

regedit i kurcaladım bir şey bulamadım.

oto işlem programını denedim o da bilgisayar başlangıcında elle çalıştırılmayı gerektiriyor.

ve tabii ki rainmeter ın kendi ayarlarına baktım.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...