Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Güncel ISO Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz?

The_Undertaker
 Share

Recommended Posts

AdnanGumus, 1 saat önce yazdı:

tek sürüm ayrı istiyorsan kendin yapmalısın  hazır olsun dersen kasım 2019 bu var  10  günceleme çıkar  fazla yer kaplamaz  son günlel olsun dersen  ya kendin yap yada solidshareden al kolay gelsin

Dostum verdiğin sistemin aynısını ben kendi sitesinden indirdim zaten duruyor şuan diskte. Warezturkey'den indirdim bu arada. Ama bunda uefi var mı yok mu onu bilmiyorum sadece usb 3.0 var sanırım.

forjest, 2 saat önce yazdı:

Aranılan özelliklerde usbdisk 3.0 vb.  güncellemeler ve entegrasyonları yapılı şekilde ocak 2020 güncel w7 bir sistem var çalışma ne kadar randımanlı fikrim yok denenmemiştir! sadece iş görsün_anlayışıyla alt kısma "spoiler içerisine" bağlantı linkini ekledim inceleyin isterseniz kolay gelsin.

Windows 7 Ocak 2020 Update Usbdisk 3.0 destekli 32&64bit:  

İçeriği Gizle

Kaynak: oneindir.com/windows-7-ultimate-indir-sp1-turkce-ocak-2020-guncel-32x64-bit

Download linki:  + 

Please register to see this content.

win-7-ultimate.jpg

Aman hocam oneindir ile ful programlar sitesi aynı zaten aynı adamın sitesi bu ikiside o sitelerden ben Windows falan indirmem çok sorunlu ISO'lar paylaşıyorlar. Bir kaç defa indirmiştim hepsinde de sorun yaşadım. Özellikle adam daha ne paylaştığını bile bilmiyor. Rastgele ordan burdan aldığı şeyleri açıklamasına kadar copy-paste yapıp siteye ekliyor. Bir kere UEFİ'li dediği Windows 7 indirdim sistem bildiğin UEFİ'siz çıktı daha sonra yorum yaptım başka link verdi bunu indir kur dedi iyi hadi dedim onu indirdim bu sefer de hiç güncelleme eklenmemiş bir ISO çıktı karşıma paylaşım da şu tarihe kadar olan güncellemeler var diyordu ama yoktu. Zaten dediğim gibi o iki sitenin de sahibi aynı kişi bu şahıs warezden ve solidshare sitesinden de çalıp kendisi paylaşıyor. Pek sevmiyorum bu yüzden. Extended iyi bilir aslında Solidshare bunun çünkü.

Edited by The_Undertaker

Windows 7 Sp1 SiIentaII Edition x86 - x64 (23 Eylül 2019) Uefi Normal

..: Sistem Bilgileri :..
İşletim Sistemi : Windows 7 SP1 Professional VL Plus TR
Aktivasyon :  Otomatik Aktivasyon (BIOS ve UEFI)
Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmadı
Güncelleme Durumu : 10.09.2019 İtibariyle Güncel
Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
UEFI Desteği : Var
Dual Boot Desteği : Var
DaRT Desteği : Önyükleme'ye Entegre Edildi
NetFX Durumu : 3.5 Etkin
Boyut : 5 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü : RAR
Dosya Adı :  
Windows 7 Sp1 SiIentall Edition x86 - x64 (23 Eylül 2019) Uefi Normal.rar

..: Sistem İçerisine Entegre Edilenler :..

Ek Tema Paketleri
Yeni Boot Ekranı
USB 3.0 / 3.1 Sürücüleri

..: Yapılan Ayarlar :..
Flash Diskten Kurulum Yapılabilmesi İçin Bilinen USB 3.0 ve 3.1 Sürücüleri Entegre Edildi.
Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.
Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.
IE Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.
IE Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.
Masaüstü Simgeleri Eklendi (Kullanıcı Adı, Bilgisayar ve Internet Explorer).
3. Parti Tema Kurma Desteği Aktif Edildi.
Sağ Tik Menüye "Sahiplik Al" Fonksiyonu Eklendi.
UAC Kapatıldı.
Eski WinSxS ve Log Kayıtları Silindi.
Windows Defender, Search, Güvenlik Merkezi Servisleri Devre Dışı Bırakıldı.
İşlem Merkezi Kapatıldı.
Logon Arkaplanı Aero+ Olarak Değiştirildi.

..: Ek Bilgiler :..

DVD'nin İçerisine "software" Klasörü Oluşturup, İçerisine Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Yapılacak ve Kurulum Tamamlanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Kurulum sırasında internet bağlantınız mutlaka kapalı olsun.

Bazı cihazlarda aktivasyon işlemi yapmayabiliyor yoksa

d8rznp.png

bk1Alm.png

qj014Z.png

İNDİRME LİNKİ -> 

-----ALINTIDIR-----

Edited by ersan7474
İMLA

AdnanGumus, 5 saat önce yazdı:

usb 3.0 driver eklentili iso modiye edilmis olur sen kendin yapsana bir çalısma hazırcı olmamak lazım bazen

Bunun hazırcılık ile alakası beni kendinle karıştırma. Sen çünkü her paylaşımın altına daha yeni paylaşıldığı halde indiriyorum kurucam deniycem diyorsun sende hazırcısın o zaman kendin yapsana madem bu kadar biliyorsun? Hem ben sistem editleme işinden anlamıyorum o yüzden uğraşmak istemedim. Ayrıca burası bir Windows işletim sistemleri paylaşım forumu şu konuyu açmam kadar normal bir durum yok.

ersan7474, 37 dakika önce yazdı:

Windows 7 Sp1 SiIentaII Edition x86 - x64 (23 Eylül 2019) Uefi Normal

..: Sistem Bilgileri :..
İşletim Sistemi : Windows 7 SP1 Professional VL Plus TR
Aktivasyon :  Otomatik Aktivasyon (BIOS ve UEFI)
Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmadı
Güncelleme Durumu : 10.09.2019 İtibariyle Güncel
Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
UEFI Desteği : Var
Dual Boot Desteği : Var
DaRT Desteği : Önyükleme'ye Entegre Edildi
NetFX Durumu : 3.5 Etkin
Boyut : 5 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü : RAR
Dosya Adı :  
Windows 7 Sp1 SiIentall Edition x86 - x64 (23 Eylül 2019) Uefi Normal.rar

..: Sistem İçerisine Entegre Edilenler :..

Ek Tema Paketleri
Yeni Boot Ekranı
USB 3.0 / 3.1 Sürücüleri

..: Yapılan Ayarlar :..
Flash Diskten Kurulum Yapılabilmesi İçin Bilinen USB 3.0 ve 3.1 Sürücüleri Entegre Edildi.
Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.
Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.
IE Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.
IE Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.
Masaüstü Simgeleri Eklendi (Kullanıcı Adı, Bilgisayar ve Internet Explorer).
3. Parti Tema Kurma Desteği Aktif Edildi.
Sağ Tik Menüye "Sahiplik Al" Fonksiyonu Eklendi.
UAC Kapatıldı.
Eski WinSxS ve Log Kayıtları Silindi.
Windows Defender, Search, Güvenlik Merkezi Servisleri Devre Dışı Bırakıldı.
İşlem Merkezi Kapatıldı.
Logon Arkaplanı Aero+ Olarak Değiştirildi.

..: Ek Bilgiler :..

DVD'nin İçerisine "software" Klasörü Oluşturup, İçerisine Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Yapılacak ve Kurulum Tamamlanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Kurulum sırasında internet bağlantınız mutlaka kapalı olsun.

Bazı cihazlarda aktivasyon işlemi yapmayabiliyor yoksa

İNDİRME LİNKİ -> 

-----ALINTIDIR-----

Fena değil gibi 2 tane indirdim şuan olmazsa bunu da indiririm gece teması falan hoşuma gitti. Özellikleri de tam istediğim gibi. ***** kapalı bu arada bakımda sanırım site?

Edited by The_Undertaker

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Bunun hazırcılık ile alakası beni kendinle karıştırma. Sen çünkü her paylaşımın altına daha yeni paylaşıldığı halde indiriyorum kurucam deniycem diyorsun sende hazırcısın o zaman kendin yapsana madem bu kadar biliyorsun? Hem ben sistem editleme işinden anlamıyorum o yüzden uğraşmak istemedim. Ayrıca burası bir Windows işletim sistemleri paylaşım forumu şu konuyu açmam kadar normal bir durum yok.

Fena değil gibi 2 tane indirdim şuan olmazsa bunu da indiririm gece teması falan hoşuma gitti. Özellikleri de tam istediğim gibi. ***** kapalı bu arada bakımda sanırım site?

Evet bir süredir bakımda diye yazıyor.

ersan7474, 6 saat önce yazdı:

Evet bir süredir bakımda diye yazıyor.

Tema olarak çok sevdim cidden şuan Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kullanıyorum 2 gün oldu kuralı eğer bir aksilik olursa yada sorun olursa bir de bunu kurarım. Teşekkür ederim tekrardan.

Konuma gelip cevap yazanlara ve yardımcı olan bütün forumdaşlarıma teşekkür ediyorum. @ersan7474 kardeşimizin vermiş olduğu temalı ve tüm istediğim özelliklerin olduğu ISO ile birlikte toplamda 3 adet ISO indirdim. Bunlar da yeterli benim için. Sorun yaşadığım bir ISO olursa zaten konusunu açar indirmemeniz gerektiğini söylerim. Tekrar bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu arada @melihasliyuksek kardeşim seninde önerdiğin ama linkini vermediğin sistemi de merak ediyorum sanırım müsait değilsin müsait olduğun zaman linkini atarmısın rica etsem onu da en azından bir inceleyeyim belki onu da indirir arşivimi tamamlarım. Bildirim gitmesi için ismini etiketledim. 

• Like 1

The_Undertaker, 7 saat önce yazdı:

Tema olarak çok sevdim cidden şuan Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kullanıyorum 2 gün oldu kuralı eğer bir aksilik olursa yada sorun olursa bir de bunu kurarım. Teşekkür ederim tekrardan.

Konuma gelip cevap yazanlara ve yardımcı olan bütün forumdaşlarıma teşekkür ediyorum. @ersan7474 kardeşimizin vermiş olduğu temalı ve tüm istediğim özelliklerin olduğu ISO ile birlikte toplamda 3 adet ISO indirdim. Bunlar da yeterli benim için. Sorun yaşadığım bir ISO olursa zaten konusunu açar indirmemeniz gerektiğini söylerim. Tekrar bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu arada @melihasliyuksek kardeşim seninde önerdiğin ama linkini vermediğin sistemi de merak ediyorum sanırım müsait değilsin müsait olduğun zaman linkini atarmısın rica etsem onu da en azından bir inceleyeyim belki onu da indirir arşivimi tamamlarım. Bildirim gitmesi için ismini etiketledim. 

Evet linki atacaktım derslerle uğraştığım için unutmuşum kusura bakmayın 

buyrun benim attığım SSlere ve bir arkadaşın daha attığı SS lere bakarakta anlayabilirsiniz sizde yorum yapmışsınız zamanında 

LanManiaX, 8 saat önce yazdı:

bunu indir tarafımca test edildi lenovo all in one sisteme kurdum sorunsuz kuruluyor ağ kartı sürücülerini'de görüyor.Kurulumdan sonra easy driver programıyla eksik ne varsa tamamlarsın.

Teşekkür ederim o siteden Windows indirmemeye çalışıyorum sebebi ise site sahibi ne paylaştığını bilmiyor boşu boşuna bana zamanında dünyanın ISO'sunu indirterek zamanımı çalmıştı. Program konusunda kullanıyorum o siteyi ama iş Windows ISO olunca asla kullanmıyorum daha. Sürücü için ise size de öneriyorum DriversCloud kullanın. Kendi sitesi var ücretsiz para vs istemiyor. Sistemini tarıyor ve tarayıcı da bir link açıyor oradan drivers sekmesine geldiğin zaman cihazının bütün güncel sürücülerini indirebiliyorsun. Easy Driver, Driver Booster gibi yazılımlara güvenmiyorum genelde yanlış sürücü kurup sistemi bozuyorlar.

melihasliyuksek, 10 saat önce yazdı:

Evet linki atacaktım derslerle uğraştığım için unutmuşum kusura bakmayın 

buyrun benim attığım SSlere ve bir arkadaşın daha attığı SS lere bakarakta anlayabilirsiniz sizde yorum yapmışsınız zamanında 

Hiç hatırlamıyorum valla yorum yaptığımı. Neyse bunu da indirelim bakalım. Oynadığın oyunlar neydi senin?  Bu arada teşekkürler.

The_Undertaker, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim o siteden Windows indirmemeye çalışıyorum sebebi ise site sahibi ne paylaştığını bilmiyor boşu boşuna bana zamanında dünyanın ISO'sunu indirterek zamanımı çalmıştı. Program konusunda kullanıyorum o siteyi ama iş Windows ISO olunca asla kullanmıyorum daha. Sürücü için ise size de öneriyorum DriversCloud kullanın. Kendi sitesi var ücretsiz para vs istemiyor. Sistemini tarıyor ve tarayıcı da bir link açıyor oradan drivers sekmesine geldiğin zaman cihazının bütün güncel sürücülerini indirebiliyorsun. Easy Driver, Driver Booster gibi yazılımlara güvenmiyorum genelde yanlış sürücü kurup sistemi bozuyorlar.

Hiç hatırlamıyorum valla yorum yaptığımı. Neyse bunu da indirelim bakalım. Oynadığın oyunlar neydi senin?  Bu arada teşekkürler.

farcry 3 gta 5 lol cs go win 10 orj isosundan aşağı yukarı 20 fps fazla aldım oyunlarda ortalama