Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ltsc_2020 - 32 Bit Nihai

casper0007
 Share

Recommended Posts

Emre028, 16 dakika önce yazdı:

Ya hacım benimle hiçbir ilgisi yok. Bilgisayarın başındaki sendin ben değil, ben uçakta seyahat ediyordum :troll:

Uçagı ben ucuruyordum bı sistem ekıp olarak yapıldıgında farklı kombınasyonlar cıkabılır bi upload bitse

FerhatHoney, 3 dakika önce yazdı:

teşekürler emeğine sağlık yalnız ram kullanımı oldukça yüksek gibi görünüyor

pc den pc deişir arka planda farklı programlar acıktı boşta alınan bı caps deil

comodo, 8 dakika önce yazdı:

O kadar bekledim ama paylaşım çok özensiz. En azından güncellemeler yüklü gelseydi bari. Normal olanı indirip kullanmak daha mantıklı geldi bana. Yine de emeğinize sağlık :rolleyes2:

Evet ozensiz bu sürüm 6 ayda bir guncelleniyor 6-7 güncelleme sisteme bı + katmaz bu surumde sistemi kasacak arka plandaki yazılımlar ve gereksiz bileşenler devre dışı bırakıldı indirip indirmemek sizin insiyatifinizde  amacımız takilmadan kasmadan Windows 10 keyfi sunmak.

İlgi ve alakanız için tesekkurler

• Like 2

AdnanGumus, 3 saat önce yazdı:

eski kasa var arkadasın ssd alip kullanırım emegine saglık

Her paylaşıma yorum yapıyorsun yok indiricem yok indirdim deniycem senin evinde bir dünya pc var sanırım bu nasıl bir format sevdasıdır böyle başka bir konuda da şu iso ile format attım iyi oldu hızlı bilmem ne diyorsun 10 dakika da bir format atıyorsun galiba? Forumda çözemediğim kişiler arasındasın.

comodo, 2 saat önce yazdı:

O kadar bekledim ama paylaşım çok özensiz. En azından güncellemeler yüklü gelseydi bari. Normal olanı indirip kullanmak daha mantıklı geldi bana. Yine de emeğinize sağlık :rolleyes2:

Aynen haklısınız valla.

FerhatHoney, 3 saat önce yazdı:

teşekürler emeğine sağlık yalnız ram kullanımı oldukça yüksek gibi görünüyor

Hocam Windows ne kadar yüksek ram görürse kullandığı ram miktarı da o kadar yüksek oluyor. Mesela 8 GB ram olan sisteme bunu kursan boşta bile 1.5 - 2 GB arası bir ram kullanımı olur ama 2 GB ram olan sisteme kursan 1 GB bile kullanmaz. Ama evet dediğiniz gibi biraz fazla kullanmış rami.

• Like 1
  • Haha 1

illa güncelleme soran olursa 5 tane

windows10.0-kb4462930-x86_ee44cbbd86b3271990ccc472760f0228094131e5

windows10.0-kb4465065-v3-x86_d147f02258d72a454f393427ce3730701c46a2f9

windows10.0-kb4516115-x86_222eed7b9e17161d2b73bcf01e2b058db4cf9d59

windows10.0-kb4532947-x86_cf96d6c04de2ce1cadb4f58b0f04eece479e90ac

windows10.0-kb4534273-x86_26cc081cc59d5df33392e478cf9a60f8b418fd05

The_Undertaker, 20 saat önce yazdı:

Her paylaşıma yorum yapıyorsun yok indiricem yok indirdim deniycem senin evinde bir dünya pc var sanırım bu nasıl bir format sevdasıdır böyle başka bir konuda da şu iso ile format attım iyi oldu hızlı bilmem ne diyorsun 10 dakika da bir format atıyorsun galiba? Forumda çözemediğim kişiler arasındasın.

s.a kardes 3 ADET pc var vede laptopta deniyorum 3.0 giris portu laptop ,6 adet  flaşh belleklerim  3.0  7  8  dakkada  format atyorum driver 10 dakka say 20 dakkada işlem hazır  ister inanırsın ister inanmazsın  evet dedigin gibi format sevdalısıyım burdaki bütün WINDOS XP WIN7 WIN8  WIN8.1 WIN10 WINDOSUN ESKISI 1.0 VE DIGER MODİFIYE LINUX UBUNTU AKLINA GELEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI KURDUM vede yeni daha ne çıkarsa kuracam bazı islere inanmamak senin elinde ben dürüst adamım kullanıcı adam bile ismim 1999 yılından beri pc alışkanlığımı bırakamadım sana kolay gelsin