Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Orjinal Office 2013 Nereden indirilir?

TORUNAGA
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar,

İş yerinin verdiği laptopa win 10 yükseltme yaptım, eski sistemde Microsoft Office Professional 2013 vardı, elimde key var ancak kurulumu indireceğim yeri bulamadım. 

bu ve bu  adreslerde dolandım ama bulamadım nasıl indireceğimi. Orjinal Office Professional 2013 nereden indirilir, yardımcı olur musunuz?

• Editor

Office 2013'ü nereden indirdiğin önemli değil, ister TNCTR'den indir, ister Microsoft'dan, istersen başka yerden...

Elindeki key orijinal ise nereden indirdiğin önemli olmayan Office 2013'de çalışır...                                                       

VentMois, 35 dakika önce yazdı:

Keyi hesabınıza bağlayıp indiremiyormusunuz ? ?

Link atmıştım sadece  2010 indiriliyormuş oradan kaldırdım.

Keyi bağlamayı denedim, kabul etmedi hesabımdan. Şöyle bir durum var, lanet sistem illa microsoft hesabı istedi kurulum bittikten sonra, kendi kişisel hesabımı bağladım, umarım keyde sıkıntı çıkartmaz.

mephistooo2, 28 dakika önce yazdı:

Office 2013'ü nereden indirdiğin önemli değil, ister TNCTR'den indir, ister Microsoft'dan, istersen başka yerden...

Elindeki key orijinal ise nereden indirdiğin önemli olmayan Office 2013'de çalışır...                                                       

Üstad ben müdahele edilmemiş, orjinal sitemi arıyorum, burada o sistemleri alıp hackleyenler orjinali nereden buluyor onu öğrenmek istiyorum.

• Editor
TORUNAGA, 2 saat önce yazdı:

Benim aradığım Microsoft'un sitesinden indirilecek yer dostum, teşekkürler.

TNCTR'de hiç modifiye edilmemiş orijinal  Office sürümleri mevcut...

Please register to see this content.

Ayrıca bu siteki Office sürümleri direkt Microsoft'tan indiriyor, bu siteden herhangi bir Office ürünü indirdiğinde linkini kontrol edebilirsin...

Ancak bu siteden indirilen Office ürünleri retail versiyondur, elindeki ürün anahtarı retail değilse etkinleştirme yapamazsın...

Artık Microsoft bile Windows 10'u neredeyse bedavaya verecek, internet aleminde o kadar çok link bulabilirsin ki, tabi ki içinde kötü yazılım barındıran Windows veya Office ürünleri mutlaka vardır... İşte bu noktoda dijital okur yazarlık devreye giriyor... İnterneti güvenli kullanmanın yolunu bilirsen Windows yada Office sürümlerini nereden indirdiğin hiç önemli değil...

Artık MSDN de kalmadı, linkler her yerde...

Kusura bakma ama bu orijinal takıntısını anlayamıyorum...

Edited by mephistooo2
  • Like 2
  • Thanks 1

TORUNAGA, 5 saat önce yazdı:

Benim aradığım Microsoft'un sitesinden indirilecek yer dostum, teşekkürler.

bizde çoğunlukla windows ve office isolarını oralardan indiriyoruz. ardından iso'ların hashlerini karşılaştırarak orijinal msdn ve sorunsuz indirilmiş olup, olmadığını kontrol ederiz. bu da işi senin yerine yapacak faydalı bir program.