Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Alarmlı Masaüstü Saati önerisi

Proctives
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Masaüstümde sabit duracak şekilde hem saatli, hem alarmlı bir ürün almayı düşünüyorum. USB olması da arka fonda sakin bir şeyler çalması için gayet güzel olurdu. Bu kriterler karşısında linkteki ürünü buldum ama daha önce böyle ürünleri araştıranlar var mı? Önerisi olan veya linkteki ürünü deneyen vs var mı acaba? Fikirlerinize ihtiyaç duydum, şimdiden teşekkür ediyorum. ?

https://www.desteksegment.com/urun/mikado-md-a24-siyah-saat-ve-alarmli-usb-sd-fm-destekli-bluetooth-speaker

Please register to see this content.

başucuma bundan aldım bir kaç ay önce üzerindeki snooze tuşunun ortasında güneş ışığı algılayıcı var onun ayarını yapabiliyorsunuz, arkasındaki tuşlardan. Gündüz led lambası sönüyor gece olunca ekranı aydınlanıyor alarm seside gayet iyi çok kafa patlatan veya cırtlak tonda değil ne aşırı yüksek ne düşük seviyede. Isı sensörü var oda sıcaklığını öğrenmek için.

Ama düşündüğünüz Usb girişi veya fm radyo gibi özellikleri yok bu biraz daha dijital görünümlü klasik oluyor yani.

Çeşit olsun diye ekledim

• Like 1

Senkron2, 20 saat önce yazdı:

başucuma bundan aldım bir kaç ay önce üzerindeki snooze tuşunun ortasında güneş ışığı algılayıcı var onun ayarını yapabiliyorsunuz, arkasındaki tuşlardan. Gündüz led lambası sönüyor gece olunca ekranı aydınlanıyor alarm seside gayet iyi çok kafa patlatan veya cırtlak tonda değil ne aşırı yüksek ne düşük seviyede. Isı sensörü var oda sıcaklığını öğrenmek için.

Ama düşündüğünüz Usb girişi veya fm radyo gibi özellikleri yok bu biraz daha dijital görünümlü klasik oluyor yani.

Çeşit olsun diye ekledim

Son derece minimalist bir tasarımı varmış gerçekten. USB ve Radyo-Bluetooth özelliği olsaymış tadından yenmezmiş. Yine de listeye ekledim teşekkür ederim. ?

• Thanks 1

jq0yPW.jpg

Alacak arkadaşlar veya böyle bir düşünce içerisinde olanlara fikir olması açısından güncelleme yapayım. Linkteki ürünü n11 üzerinden sipariş ettim. Şansıma tek ürün kalmış ve satış yapan kişiyle de telefonla görüştüm, gerekli bilgileri kendinden aldım.  Ürünün tüm mağazalar üzerindeki yorumlarını tek bir site vasıyasıyla (yorumbudur) okudum ve almaya karar kıldım.

Ürün Markası: Mikado
Ürün Modeli: MD-53BT (6W Bluetooth Speaker)
Ürün Video Linki: