Jump to content

Recommended Posts

karadurak, 20 dakika önce yazdı:

teşekkürler @red_d hocam, native versiyon 3.0 da nasıl açılıyor ? mantıken bu pek mümkün görünmüyor çünkü native çekirdeginde 3.0 sürücüleri bulunmaz. flash bellekten denediniz degil mi?

wifi sürücülerine gelince. full paket ekleriz o sorun değil.

KXPE deki programs.wim i klasöre çıkart  \DriverPacks\Drivers\NT5x32  konumundaki dosyaları kopyala  \KMPE\USER\MY_DRIVERS_x86_XP  dizinine at açılışta yükleyecek. 

Söylediklerinizi denerim hocam. Denemeleri usb 3.0 flaş ile usb 3.0 ve 2.0 portlarından ve gerçek makine üzerinden yaptım, kxpe nativeyi grub4dos komutuyla başlatıyorum, grub2 de sorun çıkartıyor. 

Hocam şu an okuldayım akıllı tahtada kxpe nativeyi usb 3.0 portundan deniyorum, kxpe native programlarıyla birlikte açıldı. 

kxpe native için en stabil çalışan grub4 komutu bu hocam 

iftitle [if exist /KMPE/KXPE3_Native2.ISO] USB KXPE3_Native2
find --set-root --ignore-floppies /KMPE/KXPE3_Native2.ISO
map --mem /KMPE/KXPE3_Native2.ISO (0xff)
map --hook
chainloader (0xff)

sorunsuz çalışıyor.

• Like 1

red_d, 41 dakika önce yazdı:

Söylediklerinizi denerim hocam. Denemeleri usb 3.0 flaş ile usb 3.0 ve 2.0 portlarından ve gerçek makine üzerinden yaptım, kxpe nativeyi grub4dos komutuyla başlatıyorum, grub2 de sorun çıkartıyor. 

Hocam şu an okuldayım akıllı tahtada kxpe nativeyi usb 3.0 portundan deniyorum, kxpe native programlarıyla birlikte açıldı. 

kxpe native için en stabil çalışan grub4 komutu bu hocam 

iftitle [if exist /KMPE/KXPE3_Native2.ISO] USB KXPE3_Native2
find --set-root --ignore-floppies /KMPE/KXPE3_Native2.ISO
map --mem /KMPE/KXPE3_Native2.ISO (0xff)
map --hook
chainloader (0xff)

sorunsuz çalışıyor.

hocam sen iso dan çalıştırıyorsun. o şekilde nereye atarsan at çalışır çünkü iso dosyasını ram e yüklüyor. ama tüm hdd leri görmez zaten tüm iso yu ram e yükledikten sonra Native nin bir mantığı kalmaz ki. iso olarak kullanacaksan normal sürümü kullan çünkü yine aynı sürede ve donanımda açmış oluyorsun.

Edited by karadurak

karadurak, 10 dakika önce yazdı:

hocam sen iso dan çalıştırıyorsun. o şekilde nereye atarsan at çalışır çünkü iso dosyasını ram e yüklüyor. ama tüm hdd leri görmez zaten tüm iso yu ram e yükledikten sonra Native nin bir mantığı kalmaz ki. iso olarak kullanacaksan normal sürümü kullan çünkü yine aynı sürede ve donanımda açmış oluyorsun.

Bu yöntem native gerektiren eski makinelerde sorun çıkartmazsa bence daha avantajlı, hem usb 3.0 - 2.0 ayırmıyor eski-yeni tüm cihazlarda çalışıyor hemde bölüm erişilebilir olmasa bile açılıyor, ben genelde bölümü gizli tutuyorum, harf atanmayacak şekilde kalması daha avantajlı oluyor. kmxpe deki gibi tüm sürücüleri de görse kxpede  minstall bulunamadı hatası da olmaz belki tüm programlar çalışır, kmxpede tüm diskleri görmesini sağlayan program mountpe miydi hocam onu kxpe ye eklemek  mümkün mü isodan başlasa bile acaba diskleri görür mü. Tabi işin mühendisi sensin, ben işin amelesi bakış açısıyla fikir yürütüyorum. 

üstadım  aşağıdaki ayarlamalar  ile iso oluşturmak istiyorum.  yani  kuruluma geçmeden  nasıl yapabilirim? burada anladığım kadarıyla illaki disk silme biçimlendirme kısmını yapmamız lazım değilmi?

ben ise işyerindeki pc de nasıl iso oluşturabilirim,çünkü bu pc yi silemem..??

najXcq.png

italyano43, 23 dakika önce yazdı:

üstadım  aşağıdaki ayarlamalar  ile iso oluşturmak istiyorum.  yani  kuruluma geçmeden  nasıl yapabilirim? burada anladığım kadarıyla illaki disk silme biçimlendirme kısmını yapmamız lazım değilmi?

ben ise işyerindeki pc de nasıl iso oluşturabilirim,çünkü bu pc yi silemem..??

disk biçimlendirme yapmadan nasıl windows kurulacak ? sen yükseltme mi yapmak istiyorsun. katılımsız autoit dosyası oldugu için bunu yeniden düzenlemem gerekir. ama eger bir katılımsız dosyası istiyorsan 78setup ile kurulum yapabilirsin. 

\KMPE\_WIN\WinstAll\Setup dizininde Autounattend.exe var onu açıp katılımsız bilgilerini gir ve kuracagın win dosyasının yanına at

• Thanks 1

ben  elimdeki son windows 10 1909  iso dosyasında işlem yapmak istedim,

yani bir takım ayarlamaları yapıp yeni bir iso oluşturmak için,bunuda işyerindeki pc de yapmak istiyorum

işyerindeki pc  güzel cihaz internette fiber o yüzden...

78setup ile  yeni bir iso oluşturabilirmiyim?

italyano43, 2 saat önce yazdı:

ben  elimdeki son windows 10 1909  iso dosyasında işlem yapmak istedim,

yani bir takım ayarlamaları yapıp yeni bir iso oluşturmak için,bunuda işyerindeki pc de yapmak istiyorum

işyerindeki pc  güzel cihaz internette fiber o yüzden...

78setup ile  yeni bir iso oluşturabilirmiyim?

Yeni bir İSO oluşturmak istiyorsan önce istediğin ayarları yapıp herhangi bir PC ye Windows u kur  daha sonra o Windows üzerinden Dism++ programı ile wim olarak  kaydetme işlemi yap ve İSO dosyasındaki install.wim i güncelle 

en basit hali ile böyle olur  

red_d, 3 saat önce yazdı:

Bu yöntem native gerektiren eski makinelerde sorun çıkartmazsa bence daha avantajlı, hem usb 3.0 - 2.0 ayırmıyor eski-yeni tüm cihazlarda çalışıyor hemde bölüm erişilebilir olmasa bile açılıyor, ben genelde bölümü gizli tutuyorum, harf atanmayacak şekilde kalması daha avantajlı oluyor. kmxpe deki gibi tüm sürücüleri de görse kxpede  minstall bulunamadı hatası da olmaz belki tüm programlar çalışır, kmxpede tüm diskleri görmesini sağlayan program mountpe miydi hocam onu kxpe ye eklemek  mümkün mü isodan başlasa bile acaba diskleri görür mü. Tabi işin mühendisi sensin, ben işin amelesi bakış açısıyla fikir yürütüyorum. 

İşte sen isoyu komple yüklediğin için eski yeni ayrımı kalmıyor zaten 😁 

yani nativeyi degil isoyu PC ye yüklüyorsun önce 

Bendekinde mountstarpe betigi var kxpe de de var başlangıçta çalışacak şekilde ayarlanmamış olabilir. Masaüstünde var tıklayıp bir dene 

karadurak, 10 dakika önce yazdı:

Bendekinde mountstarpe betigi var kxpe de de var başlangıçta çalışacak şekilde ayarlanmamış olabilir. Masaüstünde var tıklayıp bir dene 

Denedim hocam size yazmadan önce de denemiştim, başlangıçta çalışacak şekilde ayarlanmış sanırım, yine de denedim ama var olan diskler dışında diğerlerini yine görmedi. KMXPE gibi çalışmıyor, isodan yükleyip KMXPE deki gibi tüm hdd leri bölümleri dahil görse süper olurdu, flaşın bölümlerine bile ayrı ayrı harf atamasına şaşırdım açıkçası.

karadurak, 19 dakika önce yazdı:

İşte sen isoyu komple yüklediğin için eski yeni ayrımı kalmıyor zaten 😁 

Ben sanırım nativenin ne demek olduğunu tam olarak anlamamışım hocam :D , düz mantıkla gidiyorum, eski ve yeni makinelerde sorunsuz açılıyor mu ona bakıyorum, hızlı açılmış yavaş açılmış benim için çok önemli değil, tabi nativenin özelliği sadece hızlı açılış mı onu da tam olarak anlamadım açıkçası, benim için always stabilite.

ben extradan LetterSwap.au3 kullanmıştım faydası olur diye belki ondandır. o da başlangıçta yükleme yapıyor. 

tabiki nativenin mantıgı donanımı yetersiz olan pc ye küçük boyutlu wim çekirdegi ile önyükleme yaptırmaktır. daha sonra yine normal wimden açılır. 

karadurak, 4 dakika önce yazdı:

ben extradan LetterSwap.au3 kullanmıştım faydası olur diye belki ondandır. o da başlangıçta yükleme yapıyor. 

tabiki nativenin mantıgı donanımı yetersiz olan pc ye küçük boyutlu wim çekirdegi ile önyükleme yaptırmaktır. daha sonra yine normal wimden açılır. 

O kadar eski makineyi arasak bulamayız hocam, en son 10 yıl önce karşılaşmıştım o makinelerle. Pentium3 + 512mb ram diyon yani, neyse nativeyi de öğrenmiş olduk bu sayede :) 

KXPE ile KMXPE birleşirse bi de isodan başlatırsam süper olur benim için, tüm hddler ve flaş bölümleri önümüzde, wifi var daha ne olsun, hem nostaljik hem kullanışlı :D 

red_d, 3 dakika önce yazdı:

O kadar eski makineyi arasak bulamayız hocam, en son 10 yıl önce karşılaşmıştım o makinelerle. Pentium3 + 512mb ram diyon yani, neyse nativeyi de öğrenmiş olduk bu sayede :) 

KXPE ile KMXPE birleşirse bi de isodan başlatırsam süper olur benim için, tüm hddler ve flaş bölümleri önümüzde, wifi var daha ne olsun, hem nostaljik hem kullanışlı :D 

km xpe de normal versiyon wifi yi görüyor mu sende yoksa sadece native mi görmüyor 

karadurak, 4 dakika önce yazdı:

km xpe de normal versiyon wifi yi görüyor mu sende yoksa sadece native mi görmüyor 

KMXPE de ikisi de wifi görmüyor, daha driver denemesi yapma fırsatım olmadı, onu fırsat bulunca deneyeceğim.

KXPEde de şöyle bir durum var enteresan, KXPE nativeyi açıyorum benim 2. hdd yi görüyor, wifi yüklüyor işareti de görünüyor ama ağları görmüyor. KXPE normal modda açıyorum benim 2. hdd yi görmüyor wifi yüklüyor ve tüm ağları görüyor.

red_d, 28 dakika önce yazdı:

KMXPE de ikisi de wifi görmüyor, daha driver denemesi yapma fırsatım olmadı, onu fırsat bulunca deneyeceğim.

KXPEde de şöyle bir durum var enteresan, KXPE nativeyi açıyorum benim 2. hdd yi görüyor, wifi yüklüyor işareti de görünüyor ama ağları görmüyor. KXPE normal modda açıyorum benim 2. hdd yi görmüyor wifi yüklüyor ve tüm ağları görüyor.

Native de görmemesi normaldir. kmpe yi iso olarak paketleyemezi çünkü harici kaynaktan dosya alıyor. mınstall,driver v s..

@red_d hocam konudaki exeyi uyguladınmı ilkinimi kullanıyorsun ona göre bir düzeltme veriyim yarın şu an pc başında değilim

karadurak, 52 dakika önce yazdı:

Native de görmemesi normaldir. kmpe yi iso olarak paketleyemezi çünkü harici kaynaktan dosya alıyor. mınstall,driver v s..

Doğru hocam benim aklıma da geldi, düşündüm ki KMXPE  iso olarak paketlense sistem açıldığında tüm diskleri görse (ki şu anki haliyle görüyor ama isodan boot edince KXPEdeki gibi diskleri görmeme sorunu olur mu işte onu bilmiyorum) ve bulduğu tüm disklerde KMPE\Minst klasörünü arayıp bulsa...

KMXPE benim flaşın 3 parçasına da harf atayınca belki olabilir diye düşündüm. 

köylü, 1 dakika önce yazdı:

@red_d hocam konudaki exeyi uyguladınmı ilkinimi kullanıyorsun ona göre bir düzeltme veriyim yarın şu an pc başında değilim

Uygulayıp Kmboota entegre ettim üstad sorun yok şu an, usb 3.0 portu da dahil her türlü açılıyor ve programs B: sanal sürücüsüne sorunsuz açılıyor. Yalnız ben Grub4dos komutuyla boot ediyorum, KMXPE deki gibi benim flaşın 3 parçasına da harf atasa belki KMPE\Minst klasörünü görüp oradaki programları da kullanacak. Wifi normal modda sorunsuz çalışıyor, benim 2. hdd yi görmedi sadece, nativede benim 2. hdd yi görüyor, wifi yüklenmiş olarak görünüyor ama ağları görmüyor, o da normalmiş zaten.

Hd ti görmeme sorunundan bahsettim hocam ona bakıcam isodan sorunlar oluyor tabiki

• Like 1

red_d, Bir saat önce yazdı:

Doğru hocam benim aklıma da geldi, düşündüm ki KMXPE  iso olarak paketlense sistem açıldığında tüm diskleri görse (ki şu anki haliyle görüyor ama isodan boot edince KXPEdeki gibi diskleri görmeme sorunu olur mu işte onu bilmiyorum) ve bulduğu tüm disklerde KMPE\Minst klasörünü arayıp bulsa...

KMXPE benim flaşın 3 parçasına da harf atayınca belki olabilir diye düşündüm. 

tama hocam sen illaki iso olarak kullanmk istiyorsun bunu bi dene https://drive.google.com/file/d/1xyGSQYyqli1ihWzNJP9KExOd-WmzCvMN/view?usp=sharing

• Thanks 1

karadurak, 6 dakika önce yazdı:

tama hocam sen illaki iso olarak kullanmk istiyorsun bunu bi dene https://drive.google.com/file/d/1xyGSQYyqli1ihWzNJP9KExOd-WmzCvMN/view?usp=sharing (⚡Tnc Debrid ile İndir)

illaki değil de isodan usb3.0 avantajı var ve kmboot un olduğu bölüm erişilebilir yapmak istemiyorum hocam, bölümün görünmesi hoşuma gitmiyor, harf atanmasın ben kendim kontrol edeyim. amaç bu yani. isoyu deneyip döneyim hocam.

Hocam usb 3.0 üzerinden boot ediyor, ram a yüklendiği için normal demiştiniz zaten. flaşın kmboot bölümü erişilebilir değilken normal mod minstall.exe bulunamıyor yani usb nin hiçbir bölümünü görmedi, bu media.drive yi doğrulayan uygulama expenvar.exe  sürücü harfi sordu, diğer diskleri gördü. wifi yüklendi ama kullanılabilir ağları görüntülemedi, masaüstündeki network kurunca ağları gördü.

kmboot bölümü erişilebilir değilken native denedim açıldı, tek farkı wifi yüklenip masaüstü network kurulsa da ağları görmedi, açılışta bir hata daha verdi ama tam hatırlamıyorum, birkaç kere tamam deyip geçtim. Bir de bu kez flaşın erişilebilir olan bölümünü gördü, normal mod hiç görmemişti.

Kmboot bölümünü erişilebilir yapıp denedim, minstall vs sorun yok ama açılışta (herhangi bir program çalıştırmadan) minstall içindeki 5-6 programda "exe bozuk sürücü chkdsk yapın" gibi bir verdi. wifi ağları görmedi, nativede de görmedi.

bu şekilde daha çok hata çıktı, eski düzende sadece bölümü erişilebilir yapıp usb 2.0 dan başlatmak gerekiyordu. Ben eski düzene wifi driverlerini ekleyeyim öyle kalsın.

@red_d hocam  eger yeni bir güncelleme yaparsam o zaman bakarız neler yapılabilir diye şimdilik xp ile zaman kaybetmeyelim  

karadurak, 14 dakika önce yazdı:

@red_d hocam  eger yeni bir güncelleme yaparsam o zaman bakarız neler yapılabilir diye şimdilik xp ile zaman kaybetmeyelim  

Hiç sıkıntı değil hocam bizimki meraktan deneysel çalışmalar, Kmboot yeterince geniş zaten. Ben tek flaşla 3 sorunsuz bölüm oluşturdumya o çok çok yeter bana.

merakımdan soruyorum bu çalışmadaki ekran resimlerini ben tam olarak  göremiyorum  usb 3,0 a ultra iso ile yukledim ilk gelen menüde bu resimdeki ekranla karşılaştım .sizin şu resimlerini yayınladıgınız tanıtım sayfasındaki resimleri çektiğiniz  usb 3,0  mı  2,0 mı .en stabil olarak çalışan usb hangisidir be hangi proğramla yazdırırsak sağlıklı sonuç alırız 

1d1149f5-6b1c-4ad1-8239-19c70a8ee664.jpg

tahsin4345, 1 saat önce yazdı:

merakımdan soruyorum bu çalışmadaki ekran resimlerini ben tam olarak  göremiyorum  usb 3,0 a ultra iso ile yukledim ilk gelen menüde bu resimdeki ekranla karşılaştım .sizin şu resimlerini yayınladıgınız tanıtım sayfasındaki resimleri çektiğiniz  usb 3,0  mı  2,0 mı .en stabil olarak çalışan usb hangisidir be hangi proğramla yazdırırsak sağlıklı sonuç alırız 

iso nun içinde ultra iso diye bir yazdırma yöntemi yok onu kaldırdım. cmd ile kurulum yapacaksınız

karadurak, 6 dakika önce yazdı:

iso nun içinde ultra iso diye bir yazdırma yöntemi yok onu kaldırdım. cmd ile kurulum yapacaksınız

cmd ile usb ye nasıl kuruyoruz kısaca bir izahat varmıdır 

tahsin4345, 1 dakika önce yazdı:

cmd ile usb ye nasıl kuruyoruz kısaca bir izahat varmıdır 

kısaca cmd yi yöntetici olarak çalıştırıp start a tıklıyoruz

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dlebook
      React Native and Redux Course using hooks
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 6.31 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 59 lectures (11 hour, 16 mins) | Language: English

Take your react js skills to next level by building Native Android and IOS Apps using React Native
      What you'll learn
      Moble Application development using React native
      Accessing Camera and Image Gallery
      Uploading Images
      How to work with node js and express as a backend
      Adding Navigation using React navigation v5
      Redux for state management
      Context API
      Animations
      Requirements
      Basics of React js
      Description
      This Course is the most update course on React Native on internet.
      Is hooks included ? yes. Is Navigation included ? Yes. Redux ? Of course !. Context API ? definitely.
      we will be also learning about Animations basics to enhance user experience.
      you will be learning every thing you need to know in order to become a job ready React Native developer.
      Here is the list of projects which we will be making -
      Employee App -
      company can use to store details on an employee like name,position,salary,picture etc.
      includes camera access, uploading images,redux,working with node js and express as a backend
      Youtube clone -
      we will be making clone of youtube app using youtube api.
      includes how to add dark mode,toggle button to toggle theme,redux
      Weather app-
      This app will show the weather conditions of any city.
      includes autocomplete when user types,saving city name on device storage
      Who this course is for:
      Who want to make Native mobile apps using Javascript and React

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/4f46182d47b604Aa/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/58df7A19ac297779/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/2810450Ec88057f3/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part3.rar https://uploadgig.com/file/download/dC9dFFa3dAa027Fa/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part4.rar https://uploadgig.com/file/download/3ae94f1CB323fc49/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part5.rar https://uploadgig.com/file/download/b8388991C45a37e1/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part6.rar https://uploadgig.com/file/download/82Cae6558c64057f/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part7.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/e1ae00d1c7a92df7b0d7049c5e26cb63/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part1.rar https://rapidgator.net/file/5ecc5c40fac1ff873bddbc343dab012e/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part2.rar https://rapidgator.net/file/2bc5196471413883deb8f88b5f291a73/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part3.rar https://rapidgator.net/file/98d81db5510278975c68e5dca702e70d/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part4.rar https://rapidgator.net/file/9adf256570e6e51e0db5299b4f19589c/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part5.rar https://rapidgator.net/file/5d0eac3991bccb27137ed4ad89548a54/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part6.rar https://rapidgator.net/file/f23e98c3eb63d91a56d9185a22c35499/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part7.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/DEDB218C9A08F0F/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part1.rar http://nitroflare.com/view/44D54D43B44E7D6/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part2.rar http://nitroflare.com/view/7D2FCF797FF4834/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part3.rar http://nitroflare.com/view/EF31BC117B54E46/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part4.rar http://nitroflare.com/view/CBA419CA5FBC5FC/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part5.rar http://nitroflare.com/view/18E057ED14B351F/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part6.rar http://nitroflare.com/view/B82339AEF4613F5/b94ja.React.Native.and.Redux.Course.using.hooks.part7.rar

• By dlebook
      Windows Command Line (cmd) & Batch Script Management
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 219 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 17 lectures (33 mins) | Language: English

Learn some of the most common commands used on a Windows command (cmd) prompt & create batch scripts to automate tasks.
      What you'll learn
      How to create, rename, move and delete files and directories.
      The different types of file systems and how to navigate between directories
      Setting the date and time on your PC using the date, time and tzutil commands
      Managing and formatting disk drives using the Diskpart command
      Shutting down, restarting and logging off your machine
      Viewing and applying group policy information using the Gpupdate and Gpresult commands
      Creating batch files and some of the most common commands used within them
      How to access Windows Management Instrumentation database (WMI) information using the WMIC command
      Requirements
      Access to a computer running Windows 10 or Windows Server 2016 (earlier versions will work for most of the commands)
      Description
      One of the many tools that administrators use on a daily basis is the Windows Command Prompt. Over this course, you'll learn the following skills, which are often used in the real world:
      * How to create, rename, move and delete files and directories.
      * The different types of file systems and how to navigate between directories
      * Setting the date and time on your PC using the date, time and tzutil commands
      * Managing and formatting disk drives using the Diskpart command
      * Shutting down, restarting and logging off your machine
      * Viewing and applying group policy information using the Gpupdate and Gpresult commands
      * Creating batch files and some of the most common commands used within them.
      * How to access Windows Management Instrumentation database (WMI) information using the WMIC command
      Whilst there are some differences between versions of Windows, a lot of these commands haven't changed since Windows 2000, meaning that any prior knowledge of this subject, while not essential by any means, would be advantageous.
      Who this course is for:
      IT Professionals wanting to learn more about the Windows command prompt

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/2F4bd6520D570eBd/w4tvs.Windows.Command.Line.cmd..Batch.Script.Management.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/19c623914086eedb2c471ea3e40ae5b7/w4tvs.Windows.Command.Line.cmd..Batch.Script.Management.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/2E9B35769EE1169/w4tvs.Windows.Command.Line.cmd..Batch.Script.Management.rar

• By dlebook
      Implementing Windows Server 2019 Hyper-V
      .MP4, AVC, 1280x720, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 2h 46m | 379 MB
      Instructor: Glenn Weadock

Hyper-V in Microsoft networks forms the basis for server virtualization, virtual desktop infrastructure, and virtual networking. This course covers Hyper-V essentials whether you are an IT architect, engineer, support tech, or trainer.
      Windows Server 2019 continues Microsoft's march towards full-featured network virtualization with the Hyper-V role built into the server operating system. In this course, Implementing Windows Server 2019 Hyper-V, you will gain the ability to install, configure, and manage Hyper-V hosts and virtual machines. First, you will learn about installing the Hyper-V role, creating virtual machines, and installing operating systems into them. Next, you will discover details about configuring virtual machine settings and setting up VM storage. Finally, you will build virtual networks, from switches to network interface cards, including advanced features such as NIC teaming and VLANs. When you are finished with this course, you will have the skills and knowledge to deploy Hyper-V hosts and guests in a Server 2019 network and connect those systems into a functioning virtual infrastructure. This course is part of a learning path that aligns with the objectives for the Windows Server MCSA certification track.
      More Info https://www.pluralsight.com/courses/implementing-windows-server-2019-hyper-v

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/fe74837bf51185ae/4spa0.Implementing.Windows.Server.2019.HyperV.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/3d26cc1d3ebcc9763d7f39362afe089c/4spa0.Implementing.Windows.Server.2019.HyperV.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/07C268DFCAAC8A9/4spa0.Implementing.Windows.Server.2019.HyperV.rar

• By dlebook
      A Complete React Native Course - 2020
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 3.24 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 10 lectures (4 hour, 42 mins) | Language: English

A complete course to start react native cross platform mobile application development
      What you'll learn
      React Native Mobile Application Development
      Networking: News API using Axios
      State Management: Note Taking App Using React Native Hooks
      State Management: Note Taking App Using Redux
      State Management: Note Taking App Using Context API
      Setup Google Maps
      How to Create Custom Markers, Heat Maps, Polygons, Polylines
      Requirements
      Basic Programming Concepts
      Know how to setup react native environments for expo and cli
      Description
      This react native course is a beginners level course that will give you enough confidence to develop your first mobile application.
      For this course, you should atleast know how to setup a react native environment and know-how of base react native development.
      This course includes
      - Networking using axios
      - State Management using Hooks, Context API, Redux.
      - Google Maps
      Who this course is for:
      Beginners React Native Developers who have passion to learn cross platform mobile application development

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/3c4e7aD77f378C34/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/f8c6b9324CDa18e4/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/113cCB3a1bdd4b8b/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part3.rar https://uploadgig.com/file/download/d101Cc1c15ea1c38/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part4.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/abde342962c8e5e50334d46aa06aa7b0/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part1.rar https://rapidgator.net/file/c22112d5e6e7e6e95e34c3c15723dbb2/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part2.rar https://rapidgator.net/file/d3aaccc6ff9c45f40039794c847d5de6/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part3.rar https://rapidgator.net/file/cc3587cffe1c5ac9d02ac547108f0f8d/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part4.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/1CA2F68E81DA119/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part1.rar http://nitroflare.com/view/433F798CB6A6D32/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part2.rar http://nitroflare.com/view/62C6F45200EBD5C/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part3.rar http://nitroflare.com/view/A0DF1EB7D7082E4/frlep.A.Complete.React.Native.Course..2020.part4.rar

• By dlebook
      Public Speaking Facilitation for Non-Native English Speakers
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 2.1 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 19 lectures (1 hour, 37 mins) | Language: English

Public Speaking Facilitation: Speakers Confidence Training for non-native English speakers giving presentations

x Public Speaking Facilitation for Non-Native English Speakers

Close

Public Speaking Facilitation for Non-Native English Speakers
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 2.1 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 19 lectures (1 hour, 37 mins) | Language: English
      Public Speaking Facilitation: Speakers Confidence Training for non-native English speakers giving presentations
      What you'll learn
      How to overcome stage fright
      How to make a speech
      How to structure an understandable speech (templates included)
      How to deliever a speech with influence
      How to facilitate an event or workshop
      How to eliminate confusion and fear and be confident speaking to a large audience
      The mindset of a public speaker
      Exercises to have high energy and influence on stage
      How to find event locations, set up & plan 1 & 2 Day Workshops
      Requirements
      A desire to change people lives by learning a Life Skill: Public Speaking
      Be able to dedicate 10 min a day for 2-3 weeks to practice your new skill
      Description
      Did you know that the knowledge and speaking industry is worth upwards of $1 Billion per day, and if you do not know how to influence your audience on stage you will be missing out on that.
      This course will teach you how to overcome your fear, develop mindset as a confident speaker and how to facilitate an event so you can take part in the industry of changing people lives at the same time you change yours for the better.
      Is there a better way to spend your time on this earth?
      I dont think so.
      You Will Learn:
      How to overcome the fear of public speaking
      Develop the mindset of a confidet speaker
      How to approach the audience like a pro
      How to facilitate and plan a 1 & 2 day event/workshop
      The difference on techniques and authenticity, and how to use it to become a SUPER SPEAKER!
      How to rehearse your speech, so your confident when going to the stage.
      My Before stage ritual
      What to do when on the stage, to be confident.
      How to structure a speech with influence (Templates INCLUDED)
      Meet Your Trainer:
      Taught by Lukas Siim, Public Speaking trainer, Business owner and huge passionated about human potential.
      When Lukas for the first time tried public speaking he was not close to confident.
      It was in school. He was sweaty, shaking and nervous. He describe his first couple of times on a stage like this:
      ''If you asked me as a kid how hell would look like, i would say it was being on stage''
      He hated it so much, that he stopped going so school the days he should present, and would rather take the beating from his mom.
      When he got older, he got a vision for his life. He wanted to change people lives and became dedicated to self-development and the ones that were teaching it (People like Tony Roobins).
      But he had one problem.
      HE HATED SPEAKING IN FRONT OF PEOPLE!
      He had two options:
      Option 1) Throw away his dream and work in a 9-5 job for the REST OF HIS LIFE or,
      Option 2) Learn how to do public speaking and change people lives while making his own better.
      He chose option number 2,
      and luckily he did.
      He's held dozens of speeches at Toastmaster,
      been facilitator of 5 workshops (Included fear of public speaking workshops),
      Spoken to his mentors events in front of hundreds of people.
      And he continues his journey, and at the age of only 19, he has a long road in front of him.
      Will you learn his proven system, become a confident speaker, start your journey and change your own life?
      Then this course is made for you!
      Who this course is for:
      Non-native english speakers
      New speakers that wants to be confident on stage
      Average speakers that want to go the NEXT LEVEL
      Toastmasters International guests and members
      People with a desire to use Public Speaking as their Career
      People already earning a small living as a Public Speaker that want to advance their skills and earn BIG INCOME

x Public Speaking Facilitation for Non-Native English Speakers

Close

For More Courses Visit & Bookmark Your Preferred Language Blog

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/fa9682Fdb88C2c2f/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/3e380F9291f5e402/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/3c0152aCD8074388/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part3.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/3507df65f7204fd6599d8ec25837b45f/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part1.rar https://rapidgator.net/file/26cc6db38d7a86b20608ede753b24f40/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part2.rar https://rapidgator.net/file/9b5521ddc4b7afe063d7c12e3c30f02e/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part3.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/82DD95B8390CAC4/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part1.rar http://nitroflare.com/view/6CE3B6CB875756C/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part2.rar http://nitroflare.com/view/92EA743186AEB5D/oedzk.Public.Speaking.Facilitation.for.NonNative.English.Speakers.part3.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...