Jump to content

Tncxp Sp 3 Kullananlar Ne Kadar Memnun?

alioren

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

merhabalar ben nuri 20 gündür tncxp sp3 kullanıyorum çok güzel hazırlanmış elinize sağlık tek sorunum var word ve exel belgelerimi açarken çook geç açıyor bir türlü çözemedim office 2003 kaldırdım tekrar kurdum ama yine aynı java sorunuda yaşıyordum ama çözdüm onu

slm bende tncxp sp3 baktım bence hiç güzel olmamiş beniim kendi fikrim gerce.. cok yavass excel dosyarı sorun yasıyorr bıde terry copy diye bi program eklemişin hiç güzel degil uzun dosyalarda takılıyo.. bence calısmalarıı geliştiriseniz cok iyi olabilir.birde ınternet explorer 7 yi koymusunuz hiç guzel degil cok kasıyo bence 6 herzaman tercihimm.. tnc xp sp2 yi yapan arkadaslar ayrıldı galibaaa... 3 bu kadara kötü olduguna göre.. yine tesekkurler arkadasım ellerıne saglık o kadar ugrasmısınn...

• Administrator
slm bende tncxp sp3 baktım bence hiç güzel olmamiş beniim kendi fikrim gerce.. cok yavass excel dosyarı sorun yasıyorr bıde terry copy diye bi program eklemişin hiç güzel degil uzun dosyalarda takılıyo.. bence calısmalarıı geliştiriseniz cok iyi olabilir.birde ınternet explorer 7 yi koymusunuz hiç guzel degil cok kasıyo bence 6 herzaman tercihimm.. tnc xp sp2 yi yapan arkadaslar ayrıldı galibaaa... 3 bu kadara kötü olduguna göre.. yine tesekkurler arkadasım ellerıne saglık o kadar ugrasmısınn...

Internet Explorer 6'yı tercih ediyorsan sana hak veririm ve selam ederim, yolun açık olsun.

bende tncxp kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım ( SQL SERVER sorunu dışında ki o da benden kaynaklanıyor olabilir henüz çözüme ulaşamadım ) çok güzel bir işletim sistemi. bundan önce perfect xp de kullanmıştım ancak 3 gün dayanabildim :drinks:

bence en güzel xp tncxp. güvenebilirsiniz.

• 2 hafta sonra ...

ben bayadır kullanıyorum ve çok güzel işletim sistemi...herşey stabil çalışıyor...yalnız tek sorun zone alarm yükleyince pc otomatik kapanmıyor mecbur power düğmesine 5 6 saniye bekletiorum öyle kapatıyorum... bi o sorunu çözemedim :/

ozaman sp2 kullanın sizde bu kadar basıt

• 3 hafta sonra ...

TNCXP'yi Kurmuştum Bir Sefer Güzel Yapılmış Cidden.sk8er_boi hakkını vermiş çalışmanın.SP3'ü Deneme Şansım Olmadı ama Bir Ara İndirip Deneyeceğim.TNCXP Hızlı ve Stabil Çalışıyor arkadaşlar.TNCXP SP3'ü En Kısa Zamanda Deneyeceğim.Teşekkürler sk8er_bpi.Eline Emeğine Sağlık.

• 2 hafta sonra ...

Özelleştirme diye bir şey duydunuzmu. Ben şahsen sistem geri yüklemeyi kapatırım. temeları hemen klasike alırım. efekletri filanda kapatırım. hibarnate i kapatırım. DEP ide kapatırım. makine uçar.

Adamı vura vura öldürmüşünüz sonra e ayıp olmasın bir kuru teşekkür... Ben şahsen kurumsal kullanıcı olarak kendi cd mi oluştururum bir sorunumda yok... Ama hiç bir performans ayarı yapmamışsınız ondan sonra cd yi suçluyorsunuz. IE7 olayınız ise evlere şenlik. IE6 da bir ton css hatası ve güvenlik açığı varken onu tercih etmeniz saten yeterli ipucu olmuş.

tavsiye olarak söylediklerimi yaparsanız sistemini yterince hızlanacaktır. ben her zaman erformansı görselliğe tercih ederim.

ben Tnc-XP sp3 kurmadım.sk8er_boi arkadaşa yinede tşkler.ama bir internet cafede görmüştüm.Bütün pclere tnc-xp sp3 kurmuşlar.kullandığım kadarıyla gayet hızlıydı word-excel'i falan hızlı bir şekilde açıyodu.

Tnx-XP SP3 çalışmasında emepi geçen herkeze tşk ediyorum.

bende Tnc-XP sp3 kulanıyorum cok da guzel performansı var hic bi hatasını gormekdim

sk8 boi ye tskler

ve bunların yanında md11 İE7 ve bazı yardımcı programlarda kurulu cok guzel bence

• 2 hafta sonra ...

arkdaşlar emeğinize sağlık gerçektende çok güzel olmuş cd ler pc aldığım günden beri tnc kullanıyorum hemde çok güzel ama sanki tnc sp3 2 ye göre biraz kasıyor emeğinize sağlık. başarılarınızın dewamını dilerim

• 1 ay sonra...

ben çok memnunum yanlız bişey sormak istiyorum tncxp sp3 vista görünümlüydü özelliklerden pencere ve görünümü xp klasike çevirmek zorundaydım kısa bi sürelik işim bitti fakat geri vista görünümüne geçiremedim bunu nasıl yapacam bilen bi arkadaş var mı acaba? :N:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...