Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Anlamsız Bir şekilde Ekranın Sağ üstünde Normal Yazısı Var?

anilguleryuz
 Share

Recommended Posts

Windows 10 Pro kullanıcısıyım, orijinal lisanslı. Ancak bir sorunum var, kullanmış olduğum render veya başka programlarda anlamsız bir şekilde ekranın sağ üstünde "normal" yazısı beliriyor. Render programı olarak Sony Vegas kullanıyorum. Az önce bluestacks indirip kurdum sistemime oyun oynamak için, oyunlarda bile "normal" yazısı beliriyor. Tahminen ekran kartı ile ilgili olduğunu düşünüyorum, ancak nvidia denetim masasında kapatma ile ilgili bir seçenek bulamadım. Daha önce böyle birşey başına gelmiş olan var mıdır? İnanın ki gördükçe sinirlerim bozuluyor :D Sistemim imzamda yazıyor.

Resimleri aşağıya bırakıyorum;

blue.png

sony.png

Edited by anilguleryuz

Her zaman çıkmıyor, yani şuan da web de geziyorum. Video izlerken böyle bir yazı çıkmıyor, aynı zamanda da oyunlarda da göremiyorum. Hatta gameloop da yüklü sistemimde onda da çıkmıyor. Sony vegas, bluestacks ve adobe premiere görünmeye başladı. Nereden olduğunu anlasam kapatıcam ama bir türlü bulamadım, yani muhtemelen performans ile alakası var ama anlayamadım. Monitörün ayarlarına da baktım, orada da çoğu özellik kapalı sadece gsync açık, onu da kapatıp denedim, yine silinmedi yazı. 144hz den 60hz e aldım durum aynı. Yani bunun monitörle alakası olabileceğini düşünmüyorum. Çift ekran kullanıyorum, ikinci ekranı da devre dışı bıraktım, durum yine aynı.

Ekleme: Bu arada dp ile görüntü alıyorum
Görev çubuğunda bu yazıyı yazacak bir program çalışmıyor bu arada

Please register to see this content.

Edited by anilguleryuz