Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Forjest

MOTUN
 Share

Recommended Posts

Alıntı

Arkadaşlarım abilerim ve kardeşlerim çekinerek,utanarak ve çekimser kalarak üstteki bahse konu şahsi durumumdan kaynaklı olarak son 6 aydır özellikle mali,sağlık vb.güvencelerden istifade edememden sgk borcum,işsizlik vb.durumlardan."Fakirlik belgeleri,bulunduğum bölgenin belediyesi" vd.kurumlara zar zor şahsi olarak giderek evrak tanzimleri ve şahsi görüşme yapmama rağmen ne yazıkki bir yardım alamadım devamıda gelmesi yazışmalarım oldu mail ve sgk üzerinden yinede etkisi dönüşler olsada hakkımda net nihai istenilen beklenti sağlık ve kısmen mali yardım taleplerim nagatif olarak sonuçlandı.

Murat abi, Suriye vatandaşlığına geç.. Mültecilerin sıradan vatandaşlarımızdan daha fazla hakları var.. Ne sgk soran olur ne vergi.. Kendi ülkemizde ikinci sınıf insan muamelesi görmek üzücü..

Sana küçük bir tüyo vereyim. Tahminen annenin maaşı, 2 ye bölününce 980 tl nin üzerine çıktı. Sen o yüzden yardım alamadın.. Mümkünse kendi ikametgahını boş bir daireye kaydettir. Devlet, bir eve giren para miktarını o evde oturan sayısına bölüyor. kişi başı 980 üzeri çıkarsa sen muhtaçlık sınırı üzerinde çıkıyorsun..

Devlet, siz 2000tl maaş alıyorsunuz ama bunun 1200ü kiraya falan gidiyor diye düşünmüyor..

Neyse, sorunu bir kenara bırakırsak, ben de çok önceden Murat abimizin işsizlik sorununu vs biliyorum.. Murat abi, mümkünse, bana ve isteyecek olanlara, özelden validen halen sağ ise, özelden ismi soyismi ve ibanını bildir.

Maalesef PTT hesaplarına dışarıdan kesinlikle para gitmiyor..  Allah kolaylık versin. Seni seviyoruz...

• Like 2

amd_turkey, 50 dakika önce yazdı:

Maalesef PTT hesaplarına dışarıdan kesinlikle para gitmiyor..  Allah kolaylık versin. Seni seviyoruz...

bana da özelden iban yazın lütfen-ptt ye internet yoluyla kk ivs ile gönderim yapılıyorsa sorun yok

• Like 3

murat abiye, bahsettiği şekilde ancak ptt ye giderek ya da ptt İnternet sitesi vs aracılığı ile para gönderebiliriz.. 

ptt hesabı dış bir ibana para gönderiyor ama biz ptt ye para yollayamıyoruz. bizzat ptt bulmamız lazım 

Murat abi yazarsa, size de ileteceğim.. başka isteyenler de oldu sağolsunlar.

• Like 1

sk8er_boi, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. IBAN üzerinden forjest arkadaşımıza yardımcı olmak isteyenler, tnc sever üzerinden bağış yapabilirler. Bu ayın tüm bağışlarını kendisine ulaştıracağım.

Güzel haber ;)

• Like 3

sk8er_boi, 16 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. IBAN üzerinden forjest arkadaşımıza yardımcı olmak isteyenler, tnc sever üzerinden bağış yapabilirler. Bu ayın tüm bağışlarını kendisine ulaştıracağım.

Teşekküler

• Like 1

sk8er_boi site Yönetici üstadımızında şahsım adına göstermiş olduğu,hassasiyetinden ve düşüncelerinden ötürü buradan sizlerin huzurunda en derin saygı ve sevgilerimi gönderiyorum kendisine diyecek birşey bulamadım müteşekkirim sağolasın üstadım.

Sizler nasıl uygun ve taktir ederseniz öyle olsun.Hepinize değerli hassas düşünceleriyle hakkımda iyi temennilerinde bulunan tüm Arkadaşlara buradan ayrı ayrı teşekkürlerimi gönderiyorum.Hepiniz iyiki varsınız değerli kardeşlerim Abilerim tüm üye Arkadaşlar sağ olun! var olun!

Arkadaşlar dışarı çıkıp mahalledeki gençlere sordum Ptt iban no ile ilgili,ne yazıkki bir fikir edinemedim.Benim PttKart üzerindeki üstteki motun üstadın eklediklerinin yanısıra kartım üzerinde farklı iki numara daha var.Lütfen mazur görün "online ve bankacılık işlemleri vb.işlere girişmedim"  şimdiye kadar biraz özel ama durum bu.bu konuda geri kaldığımı  belirtmeliyim.Online bankacılık işlemleri hususunda iban no'mu,ya da hesap numarasımı  bilmiyorum alta ekliyorum (kart üzerindeki no'ları)  aynı şekilde.

İsim: Murat Atıcı

Ziraat Bankası Avcılar/İstanbul şubesi

Spoiler

IBAN : TR 5100 0100 2469 4328 7695 5004

Herhangi bir bankada hesabı olmayanlar, Ziraat Atm lerinden

Spoiler

2469-43287695-5004

nosu ile ve yatıranın tc kimlik ve GSM numarası (gerekiyor) ile para yatırabilir

Edited by köylü
  • Like 3

murat abi ile telefondq görüştük, bazı konularda nacizane tavsiyelerimi ilettim. inşallah halledebilirse iban bildirecek.. 

sk8er_boi, sn admin. Adamsın.. 

kendisinin gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunu bilmenizi isterim.. 

• Like 1

Merhabalar öncelikle, Allah sabır ve sağlık versin. Bu sitenin çok yazılımlarını indirdim ve bu konuyu özellikle çalışmalarını çok indirdiğim ve kullandığım MOTUN hocanın açtığını görünce girdim. 

Iban olsa yarın mutlaka gönderim sağlardım ama bu ayın bağışlarının gönderileceğini söyleyen Admin'e güvenerek bağış yapıyorum.

İnşallah hemen durumunuzu toplarsınız.

• Like 3
  • Thanks 1

• MOTUN featured this topic