Jump to content
MOTUN

Forjest

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle, Allah sabır ve sağlık versin. Bu sitenin çok yazılımlarını indirdim ve bu konuyu özellikle çalışmalarını çok indirdiğim ve kullandığım MOTUN hocanın açtığını görünce girdim. 

Iban olsa yarın mutlaka gönderim sağlardım ama bu ayın bağışlarının gönderileceğini söyleyen Admin'e güvenerek bağış yapıyorum.

İnşallah hemen durumunuzu toplarsınız.

• Like 3
  • Thanks 1

forjest, 1 saat önce yazdı:

sk8er_boi site Yönetici üstadımızında şahsım adına göstermiş olduğu,hassasiyetinden ve düşüncelerinden ötürü buradan sizlerin huzurunda en derin saygı ve sevgilerimi gönderiyorum kendisine diyecek birşey bulamadım müteşekkirim sağolasın üstadım.

Sizler nasıl uygun ve taktir ederseniz öyle olsun.Hepinize değerli hassas düşünceleriyle hakkımda iyi temennilerinde bulunan tüm Arkadaşlara buradan ayrı ayrı teşekkürlerimi gönderiyorum.Hepiniz iyiki varsınız değerli kardeşlerim Abilerim tüm üye Arkadaşlar sağ olun! var olun!

Arkadaşlar dışarı çıkıp mahalledeki gençlere sordum Ptt iban no ile ilgili,ne yazıkki bir fikir edinemedim.Benim PttKart üzerindeki üstteki motun üstadın eklediklerinin yanısıra kartım üzerinde farklı iki numara daha var.Lütfen mazur görün "online ve bankacılık işlemleri vb.işlere girişmedim"  şimdiye kadar biraz özel ama durum bu.bu konuda geri kaldığımı  belirtmeliyim.Online bankacılık işlemleri hususunda iban no'mu,ya da hesap numarasımı  bilmiyorum alta ekliyorum (kart üzerindeki no'ları)  aynı şekilde.

Kart no: 6712 0000 7890 6795

MURAT ATICI

17185595 / 2214332091

Tavsiyem bu şekilde kart bilgilerini verme.  Art niyetli olan olursa bu numaralar çok işine yarar. En sağlam ve basiti IBAN no.

• Like 3

Geçmiş olsun. Destek olmayı çok isterdim ancak uzun süredir işsizim. Ankara civarlarında bu konuyla alakalı bir ayak işi v.s olursa seve seve yaparım. Birçok konuda emeği geçen insanlardan birisi. Tekrar geçmiş olsun.

Edited by deli_petro06
  • Like 4

Forjest ustanın iletişim bilgilerini alabilirmiyiz acaba İstanbulda olanlar direk irtibata geçebilir belki

• Like 3

Forjest usta valla ben seni Bilgisayar mühendisi falan sanıyordum. Bu ülkede parasızlığın ve sağlıksızlığın ne demek olduğunu en iyi bilen kişilerdenimdir.  o yüzden Allah tan işi tam vaktinde sağlama bağladım.  Aslında her ne kadar kendimi şanssız görsemde sanırım tam tersi. Yani böyle gizemli şeylere çok kafa yormam ama hani şu Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş misali harbiden hızırla aram iyi galiba. :)  Ne zaman bittim dediysem hiç ummadığım yerden bir ışık ümit belirmiştir. Yada belkide ben Hızır a yakınım. bu da babadan miras bana.. Her şeye rağmen doğru dürüst olmak..  Çocukluğumdan beri ne fırsatlar geçti bu yüzden elime. Yani özellikle zengin  ve güçlü kişiler sendeki dürüstlüğü gördülermi  illaki sana şans vermek isterler.  Ama ben de kronik sağlık sorunlarım yüzünden bunları değerlendiremedim.  Ve bu yüzden oldukça dalgalı bir hayatım oldu. Zaten benim kaderim dalgalı yazılmış..  :) 

• Like 2

Forjest ustam seni resimlerinde hep gülen yüzle gördüm ya rahatsız olduğunu öğrenince çok üzüldüm.Samimi olduğumu yarın görürsün

• Like 3

Merhaba sağlık probleminiz nedir acaba özel değilse belki ücretsiz tedavi sağlayabilecek doktor arkadaşlara ulaşabilirim. Acil şifalar dilerim.

• Like 2

@forjestÜstadım çok geçmiş olsun, Rabbim Şafi sıfatıyla şifa nasip etsin. Üstadım IBAN işini halledip konuda paylaşırsan gördüğüm kadarıyla (Allah hepsinden razı olsun) yardım edecek arkadaş çok. Az birikir çok olur, o da inşallah derdine biraz da olsa derman olur. Tekrar çok geçmiş olsun.

• Like 2

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin hocam.Paylaşımlarından çok faydalandık

• Like 2

Murat kardeşim geçmiş olsun acil şifalar dilerim.Buradaki insalar senin saglıgına kavuşman için yardımına hazır bu sana gūç ve kuvvet versin.

Annenin maş aldıgı bankanın IBN  ve İsmini buraya yazarsan yapılan yardımlar bu şekilde sana ulaşmış olur.

Dostlarıma ve arkadaşlarıma senin saglık durumunu anlatacagım.

• Like 3

Rabbim şifalar ihsan eylesin kardeşim. Çektiğin sıkıntılar umarım ki müsbet bir şekilde sana dönecektir. Tez zamanda huzura kavuşursun inşallah.

• Like 1

Üstad, geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşallah...

• Like 1

sk8er_boi, Bir saat önce yazdı:

Öğlen 12'ye kadar gönderilen bağışları kendisine PTT yoluyla gönderdim. Elle tutulur bir miktar toplandı. Biriktikçe tekrar göndereceğim.

İnternet yoluyla ptt den göderme var mı üstad

• Like 1

efe34, 4 dakika önce yazdı:

İnternet yoluyla ptt den göderme var mı üstad

Siteye yapılan bağışları Cihat abim kendisine iletiyor. O kanal üzerinden de yardımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

• Like 1

Makifo, 1 saat önce yazdı:

Siteye yapılan bağışları Cihat abim kendisine iletiyor. O kanal üzerinden de yardımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

... merak ettim: ptt sistemini

Edited by efe34
  • Like 1

sk8er_boi, 1 saat önce yazdı:

Öğlen 12'ye kadar gönderilen bağışları kendisine PTT yoluyla gönderdim. Elle tutulur bir miktar toplandı. Biriktikçe tekrar göndereceğim.

Allah senden razı olsun  Cihat abi iyiliğe sebep olan iyiliği yapmış gibidir.

• Like 1

İnternet üzerinden eft yok. Şubeye gidip yapıyorsunuz.

• Like 2

sk8er_boi, 8 dakika önce yazdı:

İnternet üzerinden eft yok. Şubeye gidip yapıyorsunuz.

Linkte var gibi üstad: şubeden yolamak çok masraflıymış : yuhh

https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Banka/ParaTransferi.aspx

Bankalardan PTT Posta Çeki Hesabına Para Göndermek

1. Adım: Banka Şubelerine başvurulur veya bankaların internet veya mobil şubesine giriş yapılır.

2. Adım: Hesaba EFT işlemi seçilir.

3. Adım: Alıcı banka Vakıf Katılım, İl Ankara, Alıcı Şube 1840-PTT ParaPosta seçilir, hesap no olarak PTT Posta Çeki Hesap No girilir.
Bankalardan PTT'ye hesaba yapılacak TL cinsinden transferler, PTT müşterilerinin PTT'deki Posta Çeki Hesaplarına aktarılmaktadır.

Bankalardan PTT Posta Çeki Hesaplarına yapılan transferlerde işlem limiti bulunmamaktadır.

Bankalardan PTT Posta Çeki Hesaplarına yapılan transferlerde PTT tarafından herhangi bir işlem ücreti alınmamakta olup alınan işlem ücreti ilgili Banka tarafından yansıtılmaktadır.

Edited by efe34
  • Like 1
  • Thanks 1

Abi konuyu ve cevapları okuyunca bi kötü oldum. öğrenciyim mesai saatleri dışında olduğu için eft talimatı bıraktım. elimden geldiği kadar atmaya çalıştım bişeyler. Allahtan en kısa zamanda şifalar diliyorum.  hasbünallahü ve nimel vekil ve nimel mevla ve nimen nasir.

• Like 4

Çok geçmiş olsun hocam. Dilerim tez vakitte sağlınıza kavuşur, sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Eşsiz tecrübelerinizden ve bilgilerinizden uzunca bir süre faydalanabilmek dileğiyle.

• Like 2

öncelikle çok geçmiş olsun durumuna üzüldüm inşallah kısa zamanda bütün sıkıntılarından kurtulursun

• Like 2

@forjest üstadım çok geçmiş olsun benimde maddi durumum pek yok olsa elimden gelen herşeyi yapardım hatta şuan yapmak istiyorum sen yeterki yaşa,ayakta dur abim ininal hesabın varsa bir miktar para gönderebilirim,büyük geçmiş olsun üstad

• Like 1