Jump to content
coder_falcon

Yeni Mp3 indir V1.0

Recommended Posts

Web sitesi üzerinden muzikleri arayıp kaynak kodunu cekip programa aktarıyor.   Her muzige ait indirme linki mevcut onunla beraber hem  muziği   dinlyrsn hem indirebilyrsn.  Api  olarak yazmadm yani ama apiden daha basit bir yolla  yapms oldum 😊

s.a usta emeğine sağlık indirip nasıl kullanacağım apz dosya formatında iniyor

Uzun süredir madur mudur dinlememiştim... Bunu gördüğüm iyi oldu :D

coder_falcon, 4 saat önce yazdı:

Merhaba  buyrun :  

url=https://hizliresim.com/zyvqZO]zyvqZO.png[/url]

Link  https://drive.google.com/open?id=1e8X6SGLSsDZUndItaYS3RCQ0B37E_j0_ (⚡Tnc Debrid ile İndir)

s.a kardeşim  biraz daha gelistir bence direk youtube den ve diger video servislerinden indirmeli olsun isimler düzgün olmuyor bengü yazıyorum çıkmıyor bengu yazıyorum bengua cıktı müzik çalıyor ses yok sürede ilerlemiyor 1 tene indirdin başkasını denedim olmadı  tasarım olarak çok güzel eksiğimiz hatamız olucak  bunları bularak güzel çalışma ortaya çıkar sana göre yeterlidir belki ben kendi açımdan konuşuyorum yanlış anlama benim için yetersiz normalde youtube den  açıyorum 5 10 müzik yenilerden dinliyorum sonra arabeske devam  çalışmamın devamlığını severim ben anlamam bu tür yazılım işlerden keşke herkes kodlama yapıp yazılımcı donanımcı olsa ülkemizde yerli  kalsa sadece ben kendi fikrimi beyan ediyorum hakkını helal et  başarılarının devamını dilerim 

• Like 1

Baya baya sıkıntılı daha çok geliştirilmesi lazım. Limewire, ares gibi downloader yapmaya çalışmışsın belli, ama daha çok geliştirmen lazım bunu.

Edited by anilguleryuz

The_undertaker : 😊 ben bunu profesyonel bir hizmede dökmetim ki  api sistemi ile  yapamyorum mantığnı biliyorum ama kodlaması hakknda hic bir bilgm yok. Adnan gumus: kaynak kodunu indirip cekdiği icin yazılar karısık cıkıyor yalnız duzenleme yaparm 😊 acil lazmdr diye derleyip paylasdm burada.  Anlaysnz icin tesekkurler 😊

• Like 1

coder_falcon, 2 saat önce yazdı:

The_undertaker : 😊 ben bunu profesyonel bir hizmede dökmetim ki  api sistemi ile  yapamyorum mantığnı biliyorum ama kodlaması hakknda hic bir bilgm yok. Adnan gumus: kaynak kodunu indirip cekdiği icin yazılar karısık cıkıyor yalnız duzenleme yaparm 😊 acil lazmdr diye derleyip paylasdm burada.  Anlaysnz icin tesekkurler 😊

Teşekkür ederim merak ettim nasıl diye sağ olasın  çalışıyor sadece eksikler tamamlanınca güzel olur kolay gelsin kardeşim