Jump to content
Sign in to follow this  
Django

Windows 10 Pro 1909.657 Lite Plus February 13, 2020 By Oprekin

Recommended Posts

Please login or register to see this link.  by Oprekin

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Build Info
Version: 10.0.18363.657
Code Name: 19H2
Author builds: Oprekin
Architect: 64bit
Size: 2gb (ESD)
Language: English
Fresh clean install supported only

Benioku! (Google Translate Çeviri)

Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler:

1. Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur .
  2. Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir.
  3. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi.
  4. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz .
  5. Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz.
  6. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden Please login or register to see this link.
  7. Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma .
  8. İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin.
  9. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!
  • Like 2
  • Thanks 1

kocamanadam, 2 dakika önce yazdı:

Bu dosyayı şu anda indiremezsiniz yazıyor.😡

Drive'm bölümüne ekleye basın. Drive'a girip sağ tıklayın kopya oluşturun ve indirmeye başlayın.

• Like 2

kocamanadam, 5 dakika önce yazdı:

Bir dosya iniyor ama iso değil herhalde rufus ile yazdıramıyorum.

İsmini değiştirin. (Dosya uzantıları aktif olsun) sonunu .rar yapın. Zaten arşivin normal hali rar iso olarak yazdıramazsınız.

Deneyeceğim,ama nasıl yapılacağını da bilmiyorum.😀

senyor3, 8 dakika önce yazdı:

İsmini değiştirin. (Dosya uzantıları aktif olsun) sonunu .rar yapın. Zaten arşivin normal hali rar iso olarak yazdıramazsınız.

E nasıl iso yapacağız? Sonuna iso ekleyip mi?

kocamanadam, 23 dakika önce yazdı:

Deneyeceğim,ama nasıl yapılacağını da bilmiyorum.😀

E nasıl iso yapacağız? Sonuna iso ekleyip mi?

Kardeş .rar yani arşiv. Winrar ile açıcaksın içerisinde :)

kocamanadam, 8 saat önce yazdı:

Kurulum başarılı,yine yapmış yapacağını oprekin.Ayrıca Django arkadaşa teşekkürler.Saygılar,

Türkçe dil ekleniyor mu?

amd_turkey, 11 saat önce yazdı:

Türkçe dil ekleniyor mu?

Türkçe dil eklenemiyor,ancak klavye Türkçe Q oluyor.(Başlangıçta seçiyorsunuz)

• Thanks 1

amd_turkey, 2 saat önce yazdı:

Türkçe dil ekleniyor mu?

Henüz denemedim ancak Oprekin'in yapmış olduğu diğer Plus serilerinde Türkçe Dil indirilebiliyordu.

MertBekirD252ndar, 29 dakika önce yazdı:

hocam ilk olarak paylaşımınız için teşekkür ederiz. acaba boşta işlemci kullanımı ne kadar? en düşük işlemci kullanımlı windows 10 u  kurmayı planlıyorum.

usta türkce olmuyor English kulanacaksan kur bence çok hızlı ve sorunsuz 

Edited by eray55

MertBekirD252ndar, 11 saat önce yazdı:

hocam ilk olarak paylaşımınız için teşekkür ederiz. acaba boşta işlemci kullanımı ne kadar? en düşük işlemci kullanımlı windows 10 u  kurmayı planlıyorum.

Sıcaklık bile yükselmiyor.Bunu kur pişman olmazsın.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ersan7474
      Merhaba, windows 10 kurdum bilgisayarıma. Ufak bir sorunum var. Bir klasör yada uygulama açtığımda pencerenin konumu her açlışta değişiyor. Bir açıyorum sola yaslanmış, tekrar açıyorum ortada altta, tekrar açıyorum sağa üst köşeye çıkmış gibi.. Pencereleri en son açtığım konuma nasıl sabitleyebilirim?

• By mephistooo2
      Windows 10 AIO 19H2 v18363.628'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 10.02.2020)
      Windows 7'den bildiğimiz hem UEFI hem MBR uyumlu 32 ve 64 bit sürümlerin dahil olduğu AIO çalımaları UEFI sıkıntısından dolayı Windows 10 için yapılamıyordu.
      Normalde 32 ve 64 bit sürüm Windows 10 versiyonları UEFI veya MBR olarak multiboot çalışmaları sayesinde kurulabiliyor, ancak sadece Windows kurulum dosyaları kullanılarak bu yapılamıyordu.
      Windows 10 için mevcut AIO çalışmaları sadece MBR uyumludur, UEFI uyumlu değildir.
      İş yerindeki Tekniker arkadaşımın isteği üzerine hem UEFI hem MBR uyumlu Windows 10 için AIO çalışmasına başladım ve  UEFI desteği de sağlamak için 3 günden beri araştırma yapıyorum ve nihayet halledebildim.
      Şu ana kadar internette UEFI ve MBR uyumlu Windows 10 AIO çalışması belki de vardır ama ben rastlamadım, sanırım ilk kez TNCTR'de yayınlanıyor.
      Son sürüm güncel Windows 10 AIO ISO içeriği aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Kasım ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      NOT: UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x64 veya x86 tercihinde bulunabilirsiniz...
      Çift katman DVD'ye yazıp kullanabilirsiniz, ancak benim tavsiyem Rufus ile en az 8 GB'lık bir USB'ye yazdırmanız olacaktır.
      USB üzerinden kullandığınız takdirde ileriki zamanlarda Windows 10'un yeni versiyonu çıktığında Windows 10 64 ve 32 bit iso dosyalarının içeriğini Win10.19H2.v18363.535.AIO_x86-x64.iso dosyasının içindeki x86 ve x64 klasörlerinin içeriği ile değiştirmeniz yeterlidir.
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO  Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı : Win10.19H2.v18363.628.AIO_x86-x64.iso
      CRC-32       : 9c741398
      MD4             : a65fe133ac736e50fc5e68acec09b1af
      MD5             : f20b1d50d373087916102dcda2c4eeb8
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO indirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz

• By agoram
      Selamlar arkadaşlar şimdi ben Win setup From Usb yada Rufus İle kurulum yapmak istiyorum ama rufus hiç kurmuyor Win setup From Usb de kurulum yaparken flash diski 2 bölüm halinde gösteriyor kurulum ekranında geldiği vakitte disk bulunamdı diyor altaki resimde 

• By dlebook
      Hacking and Pentesting Android Apps - Lite Edition
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 518 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 16 lectures (58 mins) | Language: English

Learn Android Application Security by cracking challenges in a vulnerable app
      What you'll learn
      Learn the fundamentals of Android Application Security
      Learn the fundamentals of Penetration Testing Android Apps
      Learn how to identify the most common Android Application Vulnerabilities
      Learn to set up an Android App penetration testing lab
      Learn how insecure data storage issues can occur in Android Apps
      Learn how SQL Injection can occur in Mobile Apps
      Learn how to exploit leaky content providers
      Learn how intent filters are abused by attackers
      Learn how web views can be vulnerable
      Learn how to find hardcoded strings in APK files
      Learn how to find hardcoded strings in native libraries
      Learn how Android apps can leak sensitive data
      Requirements
      This course starts from very basics and thus no prior experience is required
      Description
      This course introduces students to the security concepts associated with Android Apps. This is an entry level course and we encourage you to take this course if you are a beginner in mobile app security world. This course uses a publicly available vulnerable application to demonstrate how Android App vulnerabilities can be identified. This course teaches you how to identify a variety of Android App vulnerabilities such as Insecure Data Storage, Exported Application Components, Hardcoded Sensitive Data, Insecure Logging etc.
      Who this course is for:
      IT Professionals developing Android Apps
      Penetration Testers
      Ethical Hackers
      Anyone interested in Android App security
      Beginner cyber security enthusiasts curious about mobile app security

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/f3cCEb0406805cA2/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/4bc1b5a6873180dcb053208f48839bb5/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/1788C9EEBCFF233/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar

• By DJ_Rush
      Windows 10 Home CompactOS 19h2 18363.592 X64 TR
      Çalışmada kullanılan temiz Windows 10 Home x64 TR iso dosyasıdır. Sürüm 1909 IS Derlemesi 18363.592.
      Kurulum yarı katılımsız. Administrator hakları ile Kulanıcı adı Administrator olarak atar.
      UEFİ-Legacy Bios destekler
      ESD sıkıştırma yoktur
      Net Framework 3.5 etkin
      Masaüstü ikonlar etkin gelir
      Telemetry ince ayar yapılmış
      UAC kapalı gelir
      Gereksiz servisler kapatıldı
      Superfect devredışı
      Hızlı başlatma devredışı
      İndexleme servisi devredışı
      İşlem Merkezi devredışı
      Windows fotoğraf Görüntüleyici etkin (Metro görünümlü)
      Media Player Metro görünümlü
      Başlat menüsü daraltımış görünümde
      Update açık Güncelleme alır
      Mağza silinsede geri yüklenebilir
      Otomatik Aktivasyon yoktur

Silinen Bileşenler:
      Konuşma tanıma Cortana 
      Logon animasyon 
      CEP Costom Experience Promgram 
      Yüz Tanıma
      Konum servisi
      Resimli şifre
      Windows hata raporlama (Telemetry)
      Windows Hata Bildirimi 
      Windows Insider Hub
      Gereksiz temalar
      Elle Kurulum dosyaları 
      Güvenlik Merkezi ve Defender
      Sistem Geri Yükleme (Belli aralıklarla çalışmıyosra bir işe yaramaz)
      Windows Subsystem For Linux
      Windows To Go
      Sistemle gelen gereksiz uygulamalar(apps) Bloatware
      Sistemle Varsayılan olarak gelen tüm uygulamalar (apps) Edge dahil

Sistemin Kapladığı Alan ve CompactOS seçeneği:
      Sistem kurulumu 5.47gb yer kaplar. CompactOS sıkıştırma içerir. Performansı gözle görülür şekilde etkilenmez. Kurulum süresini biraz uzatır sadece. 
      İsteğe bağlı sıkıştırma iptal edilebilir: iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Files CompactOs.cmd dosyasını silin. Ardından  \sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts SetuCoplete.cmd dosyasını Notdefteri ile açın ve "%WINDIR%\Setup\Files\CompactOs.cmd" satırını silin boşlukları kapatın ve kaydedin. İso içeriğindeki ile değiştirin.

Kullanıcı Adı Ekleme:
      İso içinden autounattend.xml dosyasını silin ve iso dosyasını kaydedin.
      Normal kurulum yapılacaktır.
      Kurulumdan sonra bazı ayarlar eksik kalacak bunlarıda iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts klasörünü masaüstüne kopyalayın ve Default.cmd dosyasını Yönetici Olarak çalıştırın. Otomatik Restart edecektir ve işlemler tamamlanacaktır.

Sistemin birçok özelliğini kurulumdan önce kendinize göre düzenleme:
      iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts Default.present dosyasını Notdefteri ile açın ve kendinize göre düzenleyin. Başında # işareti olan seçenekler pasif,  # olmayan satırlar etkindir. Düzenlemeden sonra iso içeriğine olduğu yere ekleyin ve kaydedin.

Mağza Geri Yükleme:
      Linkte bulunan dosyayı indirin ve klasöre çıkartın. Add-Store.cmd dosyasını Yönetici Olarak Çalıştırın. Komut istemcisi gerekli dosyaları sisteminize yükleyecek ve ardından Mağza kurulmuş olacak. 
      Please login or register to see this link.

Not:
      Bu sistemi anamakineye kurulması tavsiye edilmez. Lite çalışmadır, eksik bileşenler olduğundan sorun çıkarabilir.
      Gelişmiş kullanıcılar için daha uygundur.
      Bu arada ilk bileşen sildiğim bir çalışmamdır. Yani  gerçek manada Lite.  Ona göre indirin...

Windows 10 Home CompactOS 19h2 18363.592 X64 TR
      GoogleDrive:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Rar Şifresi: tnctr
      MD5 Checksum: D002D517FB6B147A2E5F201A4DDA89C0
      SHA-1 Checksum: 4D78B3C4177A236356CB05C32F638CC802745082
      SHA-256 Checksum: 8BDBBF0918BA89669B9EDBE0F878C7CA9C30B3216A35AC34C17C7681FF4010A6
      SHA-512 Checksum: A7BA637DFFEC389D2DA2EBB55C836C53421FD2523FFC99633FA688825939A209C7344347AF62FC85147290E568E5179A277C503CE8C4FABBE6E81E3272CE54A2

Aktivasyon İşlemi için bu konudan
       tnctr.com/topic/450916-kms2038-dijital-online-aktivasyon-suite-v82/
      Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite V8.2 aracını indirin ve Dijital Olarak aktive edin.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...