Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro 1909.657 Lite Plus February 13, 2020 By Oprekin

Django
 Share

Recommended Posts

Windows 10 Pro 1909.657 Lite Plus by Oprekin Türkçe Dil Eklenebiliyor

https://mega.nz/#!do8XnLpR!aPnb9k5Zkndi1scMaR25dWA8yFJkrg2HVcEnXWbDnkE
Version: 10.0.18363.657
Code Name: 19H2
Author builds: Oprekin
Architect: 64bit
Size: 2gb (ESD)
Language: English
Fresh clean install supported only

DİLİ TÜRKÇE YAPMAK: Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp  sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. 

Benioku! (Google Translate Çeviri)

Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler:

1. Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur .
  2. Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir.
  3. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi.
  4. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz .
  5. Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz.
  6. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden beni desteklemiyorsunuz?
  7. Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma .
  8. İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin.
  9. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!

amd_turkey, 14.02.2020 - 21:11 yazdı:

Türkçe dil ekleniyor mu?

kocamanadam, 14.02.2020 - 21:21 yazdı:

Türkçe dil eklenemiyor,ancak klavye Türkçe Q oluyor.(Başlangıçta seçiyorsunuz)

eray55, 15.02.2020 - 03:48 yazdı:

bende türkce dill eklenmedi kabul etmiyor

Az önce format attım. Ve Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp  sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. 

Edited by Django

ahsen2, 13 saat önce yazdı:

dosyayı indirdim, winrar ile açmaya çalışınca dosya bozuk uyarısı veriyor. indirecekler bunu dikkate alsın, dosya bozuk.. winrar açmıyor. checksum error....

Düzgün indirememişsinizdir. Ben de aynı dosyayı indirdim. Winrar 5.80 ve üzeri ile açın.

• 1 ay sonra...
cankusa, 06.03.2020 - 18:55 yazdı:

MesutÖzil

Sistemi kurdunuzmu  sistem hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum  üst yorumlarda arkadaşlar Türkçe olmuyor diye görüş belirtmişler.

sorunsuz bir şeklilde türkçe dil ekleniyor. nasıl eklendiğini de yazdım. lite plus yazan tüm oprekin çalışmalarına sorunsuz bir şekilde dil ekleniyor.

umutturkoglu1985, 20.03.2020 - 15:05 yazdı:

teşekkürler ,store varmı bu yapıda

evet microsoft store mevcut.