Jump to content

Video Edit

efe34
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, 22 dakika önce yazdı:

Etiketi koyanı bulabilirsen belki kalkabilir :) mantıken kalkmaz çünkü o görüntü o şekilde en son aşamadaki görüntü. Ancak belki video düzenleme programları ile düzenlenebilir.

otuken, 19 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

muhteşem olmıuş : yeni başladım izlemeye

devam edeceğim

haber veririm

sesi kapatabilir miyiz. çünkü sesi kapatamazsak sıkıntı olur: kitap yazıyoruz haftaya cumaya yetişmesi lazım: bende benzer vaka var yapamazsam bunu koyarım

edit. bir de video başındaki logoyu kaldırabilir miyiz

G)-(OST, 24 dakika önce yazdı:

üzerine kendi logonu koyarak kamufle edebilirsin

hangi programla

efe34, 4 saat önce yazdı:

evet tıp okuyorum dibine kadar :))))

iyide ben dibinide geçtim yani çokda heyecanlı değil benim için.  Niye o kadar coştun? Bu arada bi anlamda meslektaş sayılırız. Psikiyatrım bana bundan 5 yıl önce sende tıp okuyan 3. sınıf öğrencisi psikolojisi var diyordu. psikolojiye merak var bende 15 yaşımdan beri. Aramızda kalsın mirc üzerinden 15 yıl önce bilgilerimi teyit için sayısız kişiye psikanaliz uygulamışımdır. Bir anlamda mastır yaptım yani :) 

abdulhey_, 8 saat önce yazdı:

iyide ben dibinide geçtim yani çokda heyecanlı değil benim için.  Niye o kadar coştun? Bu arada bi anlamda meslektaş sayılırız. Psikiyatrım bana bundan 5 yıl önce sende tıp okuyan 3. sınıf öğrencisi psikolojisi var diyordu. psikolojiye merak var bende 15 yaşımdan beri. Aramızda kalsın mirc üzerinden 15 yıl önce bilgilerimi teyit için sayısız kişiye psikanaliz uygulamışımdır. Bir anlamda mastır yaptım yani :) 

Yok sayın @abdulhey1 üstad. Benim tıpla alakam yok. Servis çekiyorum ben. Bir abim rica etti. Bilgisayardan biraz anlıyorum diye. Övünmek gibi olmasın format atabiliyorum. 

• Like 2