Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Aşk

efe34
 Share

Recommended Posts

#Aşk #OytunErbaş #OlmazÖyleSaçmaTıp Çılgın profesör Oytun Erbaş ve İlker Canikligil 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir bölümle AŞK'ı konuşuyor! Nasıl aşık oluruz? Aşk bir hastalık mı? Aşkın ömrü kaç yıldır? Şarkılar, şiirler hep yalan mı söylemiş? Orgazm esnasında bedenimizde neler oluyor? Kavuşunca aşk bitiyor mu? İlk görüşte aşk var mı? Kokular aşık olmada ne kadar etkili? Aşık olduklarımız neden bize aşık olmuyor? Kadınlar erkeklerde ne arar? Erkekler çok kolay mı aşık oluyor? Bilimsel olarak da kanıtlanan şey davul dengi dengine mi? Üremek için karşımızda ne arıyoruz? Aşk için ölünür mü? Bu kez farklı bir sevgililer günü geçirmenizi sağlayacak aşk hakkında kısa bir videomuz yayında! FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur. Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun. Destek için Patreon sayfamız: http://flutv.me Kanal: http://flutv.online Twitter: https://twitter.com/flutivi Instagram: https://www.instagram.com/flutv.online/

Kategori

Edited by efe34
  • Like 2

adamın hiç sıkıntısı kalmamış.

bence aşk diye bir şey yoktur şunu kafanıza sokun gayrı . aşk sandığınız şey biriyle fazla beraber olma isteğidir. herkes bunu aşk sanıyor. 

facebooka şöyle yazmışım bak: aşk diye bir şey yoktur sadece biriyle fazla birlikte olma isteğini bütün dünya aşk sanmış yani o bile insan yapımı. nice şarkıla türküler destanlar hikayeler yazıldı çizildi. ferhat dağı deldi şirin için. kerem_aslı, romeo-julyet gibi. fazla bilmem ben. ilgili alan dışı.

9bXy3N.jpg

SolmazTacettin, 2 saat önce yazdı:

adamın hiç sıkıntısı kalmamış.

bence aşk diye bir şey yoktur şunu kafanıza sokun gayrı . aşk sandığınız şey biriyle fazla beraber olma isteğidir. herkes bunu aşk sanıyor. 

facebooka şöyle yazmışım bak: aşk diye bir şey yoktur sadece biriyle fazla birlikte olma isteğini bütün dünya aşk sanmış yani o bile insan yapımı. nice şarkıla türküler destanlar hikayeler yazıldı çizildi. ferhat dağı deldi şirin için. kerem_aslı, romeo-julyet gibi. fazla bilmem ben. ilgili alan dışı.

aşk  vardır ve tıbbi -psikiyatrik açıdan bakılrsa psikotik bir süreçtir

furopebelu, 40 dakika önce yazdı:

Aşk solcudur ne demek, hiçbir kural tanımaz demektir, halkın arasında aşkın gözü kördürün farklı şekilde söyleniş hali. Kimseye bir ima yapılmamış. Birbirimize saldırmak yerine argümanları tartışabilsek güzel olurdu.

bende öyle olsun isterdim. ama gelişe bak. 

Edited by SolmazTacettin

Savaşmayın modifiye sistem yapın. Konu başlığına bak herkes kavga ediyor nasıl iş bu. Ben yine her ihtimale karşı taklaya gelirsek kilodumu hazırlayıp saatimi sabah 5 e ayarladım hayırlısı admin söz veremem diyorsa...

Edited by furopebelu

SolmazTacettin, 21 saat önce yazdı:

bana deniz gezmiş laflarıyla  patinaj yapma. ben ne şakirtim ne sağcı ne solcuyum. işin aslı bunlara köle olanlar aldanmaya daha doğrusu yönetilmeye mahkumdur. kolay gelsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deniz'in resmini size yollamadım . mesajlar birleşti: patinaj konusunda gereken yazılmış zaten:    :  )

aşk vardır psikotik bir süreçtir ve erkeklerde ortalama 6 ay sürer

furopebelu, 20 saat önce yazdı:

Nereden alacaklar vermezsiniz iplerimizi sayın admin değil mi, yoksa ?

vermek zorundalar (bildiğim kadarıyla)

maalesef bir yakınım (bir sitede yazmıştı) yazı yuzunden yurtdisin dan dönemiyor. 

Edited by efe34

• 6 ay sonra...