Jump to content

[istek] Resource Tools (aio)

barikat_diss
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 7 yıl önce indirdiğim Resource Tools programını format sırasında kaybettim, 1TB ile. :(

Arama yaptım ama sanırım konu silinmiş. Resource Tools programı olanlar upload edebilir mi?

Yeni sürümü paylaşılıyorsa link verir misiniz?

Edited by barikat_diss

Dediğiniz programı biliyorum. Benimde arşivimde vardı. Hdd bozulunca içinden bişey kurtaramadım. Diğer arşivime baktım ama bulamadım. Paylaşan olursa bende arşivime alırım tekrar. Sizde bulursanız burdan paylaşırsanız güzel olur. Modifiyeci arkadaşlarda varsa vardır.

• 2 years yıl...
Ademuzun, 17.02.2020 - 20:03 yazdı:

Al kardeşim

Please register to see this content.

Elinde varsa yükleyebilir misin? Bilgisayarı tamire verdim, RAM takayım dedi ve RAM takınca format gerekir dedi. Ramazan ayından önce verdik, Ramazan Ayından sonra alabildik. Bilgisayarı açtım, format dışında hiç bir şey yapmamış, video sürücüsünü kendim yükledim. En kötüsüde 15 yıllık 300GB boyutunda D sürücüsü tamamen silinmiş. Yedekleme de yapmamış. Google Haritalardan eski tarihte dükkana baktım, kocaman SAATÇİ yazıyordu. 😅

• Editor
barikat_diss, 9 saat önce yazdı:

Elinde varsa yükleyebilir misin? Bilgisayarı tamire verdim, RAM takayım dedi ve RAM takınca format gerekir dedi. Ramazan ayından önce verdik, Ramazan Ayından sonra alabildik. Bilgisayarı açtım, format dışında hiç bir şey yapmamış, video sürücüsünü kendim yükledim. En kötüsüde 15 yıllık 300GB boyutunda D sürücüsü tamamen silinmiş. Yedekleme de yapmamış. Google Haritalardan eski tarihte dükkana baktım, kocaman SAATÇİ yazıyordu. 😅

Ram takınca format mı gerekirmiş :fool: bilgisayarcı takılan böylelerine paranızı kaptırmayın.

Tavsiyem kendini bilgisayarcı sanan o herife de gitmeyin bir daha...

Edited by mephistooo2
  • Thanks 1

mephistooo2, 3 saat önce yazdı:

Ram takınca format mı gerekirmiş :fool: bilgisayarcı takılan böylelerine paranızı kaptırmayın.

Tavsiyem kendini bilgisayarcı sanan o herife de gitmeyin bir daha...

Aslında tek yapması gereken, anakart dahil kırılan USB'leri değiştirmek, akıma nolur nolmaz sadece gereken parçaları gönder geldi ama çok üşendim ve 15 yıllık 300GB'tan oldum. Yedekleyecektim ama harici hdd'lerde yer yoktu dedi birde. Şeytan diyor dükkanın koordinatlarını paylaş. 🤬

By_FaRuK, 1 saat önce yazdı:

Resource Tools 3.1 ve Restorator.2009_4.0.1807_UIT programları upload ettim.

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Please register to see this content.

Hemen indiriverdim, iytiyacımda vardı, sanal hızır. 💝

Edited by barikat_diss
  • Like 1