Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Player Program önerisi

The_Undertaker
 Share

Recommended Posts

SoNKraL_, 1 dakika önce yazdı:

Bende tam yazacaktım güncelleme ne zaman geliyor diye :D bu çok iyi oldu teşekkürler bilgi için iyi çalışmalar

Yeni güncelleme hemen hemen hazır sayılır. Ancak kullandığımız bazı kütüphanelerin güncellenmelerini bekliyoruz. Örneğin tespit ettiğimiz bir sorunu kütüphane geliştirici ekibine çözümüyle birlikte ilettik ve onay bekliyoruz. Testler tamamlandıktan sonra yeni güncelleme kullanılabilir olacak. Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

C Media Player Geliştirici Ekibi

[email protected]

• Like 3

Sayın C Media Player Geliştirici Ekibi, Önceleri altyazı indirme konusunda C Media Player rakipsiz derdim,epeyden beri altyazıları hiç indirmiyor.Sub klasörünün içine indiriyor görünüyor ama (0) kb,yani hiçbirşey yok.Bu sorunu çözerseniz çok makbule geçer

• Sad 1

kilicmuhsin, 13 dakika önce yazdı:

Sayın C Media Player Geliştirici Ekibi, Önceleri altyazı indirme konusunda C Media Player rakipsiz derdim,epeyden beri altyazıları hiç indirmiyor.Sub klasörünün içine indiriyor görünüyor ama (0) kb,yani hiçbirşey yok.Bu sorunu çözerseniz çok makbule geçer

Merhaba @kilicmuhsin, sorununuz için üzgünüz. Ancak belirttiğiniz sorun uygulamadan değil sunucu kaynaklı olarak oluşuyor. Merak etmeyin, bu sorunu çok önceden farkettik ve düzelttik. Yeni güncelleme ile birlikte sorunsuzca kullanabileceksiniz. 

Ilginiz için teşekkür ederiz :)

[email protected]

cmediaplayer, Şimdi yazdı:

Merhaba @kilicmuhsin, sorununuz için üzgünüz. Ancak belirttiğiniz sorun uygulamadan değil sunucu kaynaklı olarak oluşuyor. Merak etmeyin, bu sorunu çok önceden farkettik ve düzelttik. Yeni güncelleme ile birlikte sorunsuzca kullanabileceksiniz. 

Ilginiz için teşekkür ederiz :)

[email protected]

Teşekkür ederim bu habere sevindim

• Like 1

SoNKraL_, 18 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

Eyvallah teşekkürler.

cmediaplayer, 18 saat önce yazdı:

Merhaba @SoNKraL_, uygulamamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. C Media Player Geliştirici Ekibi olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. Bir sonraki önemli güncelleme çok yakında son kullanıcılara sunulacak. Güncellemeyle birlikte bir çok düzeltme, iyileştirme ve yeni özellikler sizleri bekliyor. Beklemede kalın :)

Bir sorunuz veya görüşünüz olursa bize yazmaktan çekinmeyin!

[email protected]

Başarılar dilerim ama kullanmayı düşünmüyorum.

• Like 2