Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Emekli Maaşı Promosyonu

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, 1 dakika önce yazdı:

@efe34 kardeş o işbankasından almış olanlara sor ikinciye bir miktar daha yatmışmı? Yatarsa zaten Sms ilede bildiriliyor.

Yatarsa bana sms gelecek şekilde ayarlı. Siz nasıl başvuru yaptinizda ek aldınız. Birinin emekli maaşı netb6700tl diğeri 5bine yaiindir

Extrelere de bakabilirim birazdan

eskehacettepe, 12 dakika önce yazdı:

kurulu efe abi özel mesaj yerin kapalı yazamıyorum kolay gelsin bu arada

Buraya yaZ. Bir elin nesi var ...

Senin için açamam mesaj kutusunu

Birimiz mutlaka halledecek senin işini

Hiç merak etme

Hele birde ip verirsen

Kökünden çözeriz

efe34, 2 dakika önce yazdı:

Yatarsa bana sms gelecek şekilde ayarlı. Siz nasıl başvuru yaptinizda ek aldınız. Birinin emekli maaşı netb6700tl diğeri 5bine yaiindir

Extrelere de bakabilirim birazdan

? Gittim normal sözleşmeyi imzaladım.  Başka bir şey yapmadım.  

Dediğim gibi ödemeleri ordan yapıyorum. Birde baya kredi m var. Birde 27 yıllık hesabım. ?

abdulhey_, 6 dakika önce yazdı:

? Gittim normal sözleşmeyi imzaladım.  Başka bir şey yapmadım.  

Dediğim gibi ödemeleri ordan yapıyorum. Birde baya kredi m var. Birde 27 yıllık hesabım. ?

bakıyorum extreye bi dk: sözlü ya da yazılı bir diyaloğa girdiniz mi işbankla . ben 1994 ten beri müşterisiyim: müşteri numaram da 5 hanelidir: her gittiğimde şaşırırlar

• Like 1

radyofon, 09.03.2020 - 08:34 yazdı:

En yüksek Garanti Bankası veriyor diye biliyorum.

yanılıyorsunuz en yüksek  teb bankası veriyor  1250 tl .artı her müşteri tavsiye ettikcede ayriyeten  tavsiye eden kişi de 150 tl alıyor ama en az iki adet  otamatik fatura talimatı vermenizi istiyor  3 yıllığına .ama garenti talimat şartı yok direk binikiyüz lira veriyor tabi ilk maaş yatınca

• Like 1

efe34, 1 saat önce yazdı:

bakıyorum extreye bi dk: sözlü ya da yazılı bir diyaloğa girdiniz mi işbankla . ben 1994 ten beri müşterisiyim: müşteri numaram da 5 hanelidir: her gittiğimde şaşırırlar

Extradan hiç bir şey yapmadım. Yalnız benden iyi gelir elde ettiler.  ? Büyük ihtimalle ona karşı küçük bir güzellik olmalı. Yukarıda örnek verdim ya, bunların kârı çok büyük. İsteseler çok daha fazla verebilirler.

Benim 93 ten hesap başındaki sıfır haric müşteri numarası 7hane seninki nasıl 5haneli? ? Neyse kırk yılda extradan bir şey gelmiş tadını çıkaralım. Piyasa tepetaklak olmuş biz üç kuruşluk güzelliğin muhabbetini yapıyoruz. Bu da güzel.

Aha şimdi işbankası promosyon reklam ı yaptı. 1000 TL ye kadar promosyon dedi. Yani tabanı arttırmış belliki.

• Like 1

Bu Google dan İhtiyaç Kredisi araştırması yaptığımda vakıf , Ziraat maaş müşterilerine 0.95 faiz oranı diyor. İşbankasıda % 1.05 diyor ama internet kanallarından baktığımda sigortalı 1.15 ki onun için anında olmuyor bazan olabilir miktar az olursa 1.24 te sigortasız . Maaş müsterisiyiz üstelik bu 1.24 niye sabit hala ? İşbankasından  %1.05 oranla internet üzerinden veya bizzat başvurarak ihtiyaç kredisi alan varmı?

• Like 1

Devlet in kurumları hâlâ hantal demiştim. Boşuna dememişim.  Eniştem Halk bank a gitmiş para yok diye vermemişler. Komşu Ptt de maaşını almış yeni taahhüt te yapmışlar 3 gün içinde hesabınıza yatacak promosyon demişler 5. Gün olmuş hâlâ yatmamış.  Devlet ne güzel örnek oluyor vatandaşına değilmi?!!

Benimde Valide Ptt den alıyor.  Sordum Cuma günü taahhüt bitiyormuş. 

Hazır günü gelmişken işbankasına taşısammı diyorum..? Tam olarak nasıl oluyordu taşıma işlemi?

abdulhey_, 2 saat önce yazdı:

Hazır günü gelmişken işbankasına taşısammı diyorum..? Tam olarak nasıl oluyordu taşıma işlemi?

Merhaba abdulhey_..
İş bankasına hesap taşımak istiyorsanız, önce anneniz adına bir hesap açılması gerekiyor.
Annenizin hesabı açıldıktan sonra E-Devlet'e girip(annenizin e-devlet şifresi ile) hesabınızı E-Devlet üzerinden yönlendirebilirsiniz.

Yok bunlar zahmetli diyorsan, İş-Cep ile kendi banka hesabına gir ve oradan bankayı ara. Kısa süre içerisinde sana cevap vereceklerdir (ben çok kere İş-Cep üzerinden aradığımda 1-2 dk içinde iletişim kuruyorum).
Önce anneniz adına bir hesap açacaklar, sonrasında onlar gerisini hallederler zaten.
En mantıklı yöntem budur.
Saygılar..

• Like 1