Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Whatsapp Toplu Mesaj

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Sistemimde her geçen gün üye sayım +1 +2 +10 artıyor ancak telefonu rehberini her geçen gün yenilemem lazım çünkü grup eklemiyorum toplu mesaj atmak istiyorum toplu da mesaj sınırı 256 kişi ekliyorum.

ancak 1 ahfat sonra 50 kişi daha eklemem gerekiyor, onları tek tek seçmem gerekiyor biri A harfi biri B Biri Z harfiyle başlıyor kısacası tek tek eklemek yerine acaba tek seferde rehberi nasıl güncel tutabilirim GRUP Şeklinde ben toplu mesaj atıyorum grup oluşturmuyorum.

Edited by Anarchosa

• Editor

Whatsapp için Api leri kullanarak bir yazılım yazmak gerekiyor bunun için. Haliyle sizin belirlediğiniz gruptaki tüm kişilere toplu mesaj atacak.

Ve bu mesajları wp deki group ta değilde şahıslara teker teker gndererek yapacak. Yapılabilmesinde bir engel yok fakat ücretsiz böyle birşey bulmanız zor gibi.

pairs, 11 saat önce yazdı:

arı wp deki group ta değilde şahıslara teker teker gndererek yapacak. Yapılabilmesinde bir engel yok

Whatsup toplu mesaj atmamımızın başka mantığı varmı ? mesela 256 toplu mesaj ile gönderiyoruz ya bunu 5000 yapamıyoruz.

Haliyle 2500 Kişi Var Grup1 Grup2 Grup3 Grup4 Yapıyorum 1 hafta sonra 100 kişi daha geliyor onlarıda gruba dahil edecem ama mecbur Grup6 atacam ama tek tek isimlerini gruba eklemem lazım whastup tek tek bana son eklediğim rehberi göster diyemem ki

100 kişi PC'den bakıp tek tek ekleme yapacam.

demek istediğimi anladınız demi hocam

Edited by Anarchosa

Whatsapp'ın modlanmış sürümleriyle (Whatsapp+, GBWhatsapp veya OGWhatsapp) denediniz mi? orada bazı sınırlamalar kaldırılıyor. ama yine de tek tuşla tüm kişilerinizi bir toplu mesaj listesine ekleyemiyorsunuz. Yine tek tek seçmek gerekiyor. linkten herhangi birini indirip deneyebilirsiniz.

Please register to see this content.