Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kokteyl Kullananların Dikkatine !!!

StRonK
 Share

Recommended Posts

Sistemlere müdahale etmiyorum nasıl edeyim, açıkladım kokteylin sunucudan kontrol ettiği versyon numarasını sunucuda güncelliyorum. ve kokteyl setubu açılınca sunucudaki numaradan eski bir numara olduğu için kapanıyor. setup kapanıyor. öylesine yanlış anlaşılmışızki. ayrıca herşey açık kaynak kodlu ama bakan yok malesef açık kaynak kodlu olmasına rağmen

kodları artık sağdan soldan kendiniz toplayıp açarsınız zaten arkadaşlar sorun yok

Edited by EgeGrkn
  • Haha 1

EgeGrkn, 23 dakika önce yazdı:

Sistemlere müdahale etmiyorum nasıl edeyim, açıkladım kokteylin sunucudan kontrol ettiği versyon numarasını sunucuda güncelliyorum. ve kokteyl setubu açılınca sunucudaki numaradan eski bir numara olduğu için kapanıyor. setup kapanıyor. öylesine yanlış anlaşılmışızki. ayrıca herşey açık kaynak kodlu ama bakan yok malesef açık kaynak kodlu olmasına rağmen

kodları artık sağdan soldan kendiniz toplayıp açarsınız zaten arkadaşlar sorun yok

Elveda diyordun ama hala bakıyorum buradasın ? 3 tane kod ile iyi para kastın he sende :) 

• Like 1

insan oğlu paraya ve şehvete doymuyor  yakında öleceğiz  dünya küçük sınavlarına başladı bizler yok şu yok bu deyip boş işler için boş kalp kırıyoruz 

ama benim çalışmam demek için tamamen kendin yazman gerek  microsoft olmasaydı kimse kolay yazılım yapamazdı apple bile microsoftan geçiyor gerisini siz getirin bir şeyler paylaşılırken hediye gibi paylaşacağız  gönülden emek zaman harcamak demek eğer insanların çoğunda para sıkıntısı olmasaydı herkes kendine lisanslı ürünler alıp kullanılırdı burada veya başka form siteleri olmazdı hatalara çözüm arayamaz her seferinde microsoftan destek almak zorunda kalırdık  microsoft geliştirme şirketi açık kaynak kodlarını paylaştıki benden iyi daha  proje sunup gelip patent alıp  dünyaya kullandırmak apple patent gertirdiği gibi  gercek emek kod yazmayla başlıyor bende bu işlerin ustası değilim microsoft u türkiyede olan bişi sanıyordum çocukken gün geldikçe nette gezindikçe bilgi ediniyoruz  kısacası benim demek için kodlama öğrenecen sonra sıfır bir çalışma olacak 

hatam varsa düzeltin bildigim kadarı budur allaha emanet olun

Edited by AdnanGumus
eksik cümle

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler bir güzel reklamını yaptı arkadaş yakında yeni bir sistemle çıkar yönetimin böyle başlıklara izin vermemesi lazım ilgili başlığın altından yazılsın ne yazılacaksa.

Edited by furopebelu

arkadaşlar ben program yazmıyorum, script yazıyorum. lite sürümler senelerce ücretsiz paylaşıldı, vip sürümlerde hayvan barınaklarına bağış karşılığı BAĞIŞ yapan arkadaşlara verildi. bu arkadaşlar bağışları hayvan barınaklarına yapıp bana dekontta yolladılar isteyenler şahsımada yolladılar. Kimse bu işlerden para kazanmaz forumlar hariç. Burası gibi. Şuanda hala şahsıma hala laf edildiği için buradayım konu kapatıldığında gideceğim merak etmeyiniz. adminlerin kapatmasını bekliyorum. Sizlerden ricam bunca açıklamama kodları göstermeme yanlış anlaşılmayı gidermeme rağmen hala üzerime gelmemenizdir. Gitmek istiyorum.

• Haha 1

bu şahsiyete prim vermeyin bu siteden banlayın gitsin.3-5 tweak 3-5 beleş kodla win 10 % bilmem kaç hızlandırdığını söylüyor ve yalan söylüyor.PC cahili arkadaşlarda buna inanıyor.Konuşmayı dahi bilmeyen bu şahsiyet usulsuz kazanç elde etmektedir.Gerekli yerlere şikayet edeceğim.Vergi bile vermiyor.

• Like 1

kral_clan, 1 dakika önce yazdı:

bu şahsiyete prim vermeyin bu siteden banlayın gitsin.3-5 tweak 3-5 beleş kodla win 10 % bilmem kaç hızlandırdığını söylüyor ve yalan söylüyor.PC cahili arkadaşlarda buna inanıyor.Konuşmayı dahi bilmeyen bu şahsiyet usulsuz kazanç elde etmektedir.Gerekli yerlere şikayet edeceğim.Vergi bile vermiyor.

Yorumunuz için teşekkürler yeni üyemiz, banlanabilirim sorun değil ancak konunun silinmesini bekliyorum. Satın aldığımız toollar için vergimizi ödüyoruz ntlite vb gibi, bunun dışında yaptığım veya paylaştığım herşey ücretsizdi. Bana bağış yapmak insanların kendi tercihidir. Ancak merak etmeyiniz zaten öyle bir sistemde yok bir süredir. Bağışda kabul etmiyorum. 

Konu neden silinsinmiş tartışılsın ortaya çıksın gerçekler yoksa korktuğunuz bir şey mi var? Yoksa burada yazılanları okuyup müşterileriniz kaçar diye mi korktunuz. Ayrıca yok öyle ben de canım sıkılınca bir iki konu sildireyim o zaman yönetime. Umarım banlanmakla kurtulmazsınız da gereken cezayı adli makamlardan görürsünüz.

Edited by furopebelu

merhaba,

Kokteyl kodları forum sahibine ve adminlere gönderilmiştir, ki zaten kokteyl açık kaynak kodlu bir yazılımdır, kokteyl 7 senedir açık kaynak kodludur ve zaten her güncellemede kullananlar tarafından incelenir. Sizde inceleyebilirsiniz. Not defteri ile açabilirsiniz. Konunun silinmesinin istenme sebebi, içine sokulduğum yanlış anlaşılma sonucu mağduriyettir. İftiralara cevap verilmiş ve açıklanılmıştır. Düzgün başlıkla düzgün bir konu açılsın programın her kodu tek tek açıklanılsın. sorun değil. her soruyu ve satırı açıklarım ancak bu şekilde davranılması ve buna müsade edilmesi yanlış.

Edited by EgeGrkn

malesef insanlar yanlış anlamışlar, kimse hiçbirşeyi kapatamaz kapatmıyorda, burda sadece kokteylin eski sürüm yeni sürüm kontrolünden bahsediliyor. kodları incelememişler konuyu açarken ve bana kimse ulaşmadı veya mail mesaj atmadı, direkt olarak suçlanmışım. açıklamamı kanıtları ile beraber yaptım, kodları yazı formatında adminlere gönderdim ve konunun incelenip kapatılmasını bekliyorum. keşke kodları açsaydı birisi inceleseydi.

Edited by EgeGrkn

Zamanında bana da atıp tutuyordun kusura bakmada ta o zamandan beri engellenen listemdesin yorumlarını bile '' show this post '' seçeneğine basarak görüyorum. Çok bilmişlik taslıyordun bu forumda kendini dev aynasında görüyordun yorumlara falan sürekli egolu şekilde cevaplar veriyordun bak şuan ne haldesin resmen konu kapansın silinsin diye bir ağlamadığın kalmış. İnsanların gerçekleri görmesi gerek ben konunun silineceğine yada yoruma kapatılacağına pek inanmıyorum. Ama sen yine de gitmek istiyorsan ki istiyorsun çıkış yapabilirsin konu silinsin diye beklemene gerek yok ? Güle güle 

• Like 1
  • Haha 1

The_Undertaker, 1 dakika önce yazdı:

Zamanında bana da atıp tutuyordun kusura bakmada ta o zamandan beri engellenen listemdesin yorumlarını bile '' show this post '' seçeneğine basarak görüyorum. Çok bilmişlik taslıyordun bu forumda kendini dev aynasında görüyordun yorumlara falan sürekli egolu şekilde cevaplar veriyordun bak şuan ne haldesin resmen konu kapansın silinsin diye bir ağlamadığın kalmış. İnsanların gerçekleri görmesi gerek ben konunun silineceğine yada yoruma kapatılacağına pek inanmıyorum. Ama sen yine de gitmek istiyorsan ki istiyorsun çıkış yapabilirsin konu silinsin diye beklemene gerek yok ? Güle güle 

Merhaba, malesef bilgisayarla uzun süredir ilgilenmiyorum, sizinlede bir muhabbetimiz olmadı, bir konuda tartışmaya dahil olmuş olabiliriz net olarak hatırlamamız imkansız zaten.... forumdaki genel yazılarımı malesef böyle algılayan çok insan oldu, isteyerek yapmadım ancak yanlış anlaşılmak çok kolay bu konudanda görüldüğü gibi. kusura bakmayınız, kapatılma mevzusuna gelincede kodlar adminlere gönderildi, @sk8er_boi adminimizin bu kadar hakaret ve yanlış anlaşılma sebebiyle konuyu kapatmasını talep edmiştim. Kodların adminlere gönderilmesi dışında aynı zamanda konu içerisindede ilgili kısım açıklandı, ancak buna rağmen malesef insanlar hala kışkırtıcı mesajlar yazdığı için konunun kapatılmasını istiyorum... 

Ancak daha detaylı soru gelirse veya birisi kodları açıp inceleyip sora sorarsa tabiki açıklarız neden olmasın :)

EgeGrkn, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba, malesef bilgisayarla uzun süredir ilgilenmiyorum, sizinlede bir muhabbetimiz olmadı, bir konuda tartışmaya dahil olmuş olabiliriz net olarak hatırlamamız imkansız zaten.... forumdaki genel yazılarımı malesef böyle algılayan çok insan oldu, isteyerek yapmadım ancak yanlış anlaşılmak çok kolay bu konudanda görüldüğü gibi. kusura bakmayınız, kapatılma mevzusuna gelincede kodlar adminlere gönderildi, @sk8er_boi adminimizin bu kadar hakaret ve yanlış anlaşılma sebebiyle konuyu kapatmasını talep edmiştim. Kodların adminlere gönderilmesi dışında aynı zamanda konu içerisindede ilgili kısım açıklandı, ancak buna rağmen malesef insanlar hala kışkırtıcı mesajlar yazdığı için konunun kapatılmasını istiyorum... 

Ancak daha detaylı soru gelirse veya birisi kodları açıp inceleyip sora sorarsa tabiki açıklarız neden olmasın :)

Tarihe yazılmalı bu yorumların. Bunları da görmek varmış. :) Ego kasan kendini dev aynasında gören her konuda gelen yorumlara böyle ukala ukala cevaplar veren sen şimdi gelmiş resmen bana abi çekmediğin kalmış. Vayy be. Ayrıca neden ısrarla konunun kapanmasını istiyorsun onu anlamadım? Yüzün ortaya çıkmış zaten forumdan çıkış yapıp bir daha girmezsin olur biter. Gören gördü zaten senin ne olduğunu daha fazla ağlamana gerek yok. 

furopebelu, 10 dakika önce yazdı:

Bize gönderdiğin kodlarla admine gönderdiğin kodlar da kesin aynıdır ya... Bunca insan yalan söylüyor iftira atıyor ama siz sütten çıkmış ak kaşıksınız.

merhaba normal herkesin indirdiği linklerden indirip inceleyiniz o zaman :)

The_Undertaker, 5 dakika önce yazdı:

Tarihe yazılmalı bu yorumların. Bunları da görmek varmış. :) Ego kasan kendini dev aynasında gören her konuda gelen yorumlara böyle ukala ukala cevaplar veren sen şimdi gelmiş resmen bana abi çekmediğin kalmış. Vayy be. Ayrıca neden ısrarla konunun kapanmasını istiyorsun onu anlamadım? Yüzün ortaya çıkmış zaten forumdan çıkış yapıp bir daha girmezsin olur biter. Gören gördü zaten senin ne olduğunu daha fazla ağlamana gerek yok. 

merhaba beni engellediğin için malesef görmemişsin heralde ama ben hep böyle konusuyorum tartışmalardan kaçınmak için ancak malesef siz sadece tartışmak istiyorsunuz sanırım. sürekli "ağlamak" kelimesi ve "ego" kelimesini kullanmanıza gerek yok heryerde düşündüğünüz gibi bir durumda değilim malesef. sadece yanlış anlaşılmanın önüne geçip konuyu kapattırıp güzelce hayatıma devam etmeye çalısıyorum. insanların arkamdan konusmasından hoşlanmam.

ortaya çıkabilecek bir yüz yok ortada dostum. malesef yazılan hiçbişrşeyi dikkate almamışsınız, kodlar ortada inceleyiniz, iftiranın sebebi ve açıklaması ortada okuyunuz.

--

bu yazım herkesedir. buraya gelip bana laf edeceğinize 1 tanenizde scripti veya kokteyli açıpda içine baksada öyle yorum atsa olmaz mı? kod okuyabilen birisini bekliyorum buraya bana laf etmek yerine

Edited by EgeGrkn

EgeGrkn, 3 dakika önce yazdı:

merhaba normal herkesin indirdiği linklerden indirip inceleyiniz o zaman :)

merhaba beni engellediğin için malesef görmemişsin heralde ama ben hep böyle konusuyorum tartışmalardan kaçınmak için ancak malesef siz sadece tartışmak istiyorsunuz sanırım. sürekli "ağlamak" kelimesi ve "ego" kelimesini kullanmanıza gerek yok heryerde düşündüğünüz gibi bir durumda değilim malesef. sadece yanlış anlaşılmanın önüne geçip konuyu kapattırıp güzelce hayatıma devam etmeye çalısıyorum. insanların arkamdan konusmasından hoşlanmam.

ortaya çıkabilecek bir yüz yok ortada dostum. malesef yazılan hiçbişrşeyi dikkate almamışsınız, kodlar ortada inceleyiniz, iftiranın sebebi ve açıklaması ortada okuyunuz.

--

bu yazım herkesedir. buraya gelip bana laf edeceğinize 1 tanenizde scripti veya kokteyli açıpda içine baksada öyle yorum atsa olmaz mı? kod okuyabilen birisini bekliyorum buraya bana laf etmek yerine

Konu kapanınca insanların arkandan konuşmayı bırakacaklarını mı sanıyorsun? Ciddi misin bu konuda? Adın çıktı artık konu silinse bile mutlaka forumda muhabbetin dönecek. Para uğruna yazık ettin valla. 

EgeGrkn, 5 dakika önce yazdı:

sadece yanlış anlaşılmanın önüne geçip konuyu kapattırıp güzelce hayatıma devam etmeye çalısıyorum.

Konuyu kapattırıp güzelce keriz parası yemeye devam etmeye çalışıyorum deseydiniz işte o zaman dürüst olmuş olurdunuz. Bütün linkleri kaldırıp siteleri kapatmışsınız nereden indirip bakacağız acaba? Şimdi hiç değiştirip link falan atmayın "aptal" dediğiniz o insanlar o kadar da aptal değildir belki.

• Like 1

• mephistooo2 locked, unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...