Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10pe_x86_x64

köylü
 Share

Recommended Posts

Ellerine sağlık üstad.. Botuyu o kadar önemli değil.. İşimize yarayan programlar olması yeterli.. 

Birde ekstradan  aomei backup keşke eklediniz.. Acronis bırakalı yıllar oldu ?

Edited by bozart
  • Like 2

her zaman ki gibi sade ve kullanışlı sadece Türkçe kullanışlı bazı programlar ilave yada benzerleri yerine olabir örneğin ;

1-AOMEI Backupper 5.6 Türkçe

2-AOMEI Partition Assistant 8.6 Türkçe

3-EaseUS Data Recovery Wizard v13.0  Türkçe

4-Bootice 1.3.4 Türkçe

5-LightShot Türkçe     vs....

Edited by 34ero
  • Like 2
  • Thanks 1

elinize emeğinize sağlık üstadım başı sıkışanların imdadına yetişebilecek kurulumsuz çalışabilen sistem herzaman herkese lazım olabilir.

Arkadaşların dediğinin dışında sanki tarayıcı kısmında mozillaya ek olarak birde opera olsa sanırım çok iyi olur içinde gömülü vpn de reklam engelleyicide mevcut hemde sistem kaynaklarını minimuma indirip verimli çalışabiliyor.

• Like 3

• Editor
34ero, 10 saat önce yazdı:

her zaman ki gibi sade ve kullanışlı sadece Türkçe kullanışlı bazı programlar ilave yada benzerleri yerine olabir örneğin ;

1-AOMEI Backupper 5.6 Türkçe

2-AOMEI Partition Assistant 8.6 Türkçe

3-EaseUS Data Recovery Wizard v13.0  Türkçe

4-Bootice 1.3.4 Türkçe

5-LightShot Türkçe     vs....

bozart, 10 saat önce yazdı:

Ellerine sağlık üstad.. Botuyu o kadar önemli değil.. İşimize yarayan programlar olması yeterli.. 

Birde ekstradan  aomei backup keşke eklediniz.. Acronis bırakalı yıllar oldu ?

Senkron2, 9 saat önce yazdı:

elinize emeğinize sağlık üstadım başı sıkışanların imdadına yetişebilecek kurulumsuz çalışabilen sistem herzaman herkese lazım olabilir.

Arkadaşların dediğinin dışında sanki tarayıcı kısmında mozillaya ek olarak birde opera olsa sanırım çok iyi olur içinde gömülü vpn de reklam engelleyicide mevcut hemde sistem kaynaklarını minimuma indirip verimli çalışabiliyor.

striker_55, 7 saat önce yazdı:

gimagex i cd içine nasıl entegre edebiliriz

elimden geldiğince istekler doğrultusunda bulabildiklerimi eklemeye çalıştım ilk mesaja patc dosyası veriyorum exe yi ilk iso yanında çalıştırıyoruz patclenmiş ikinci iso dosyası oluşuyor

MRlGGa.png

Edited by köylü
  • Like 2
  • Thanks 2

• Editor
barmen_21, 10 dakika önce yazdı:

uzun zamandan beridir aklımda olan bi soru sorma gereği duydum  şu winpe sistemlerini normal olarak bilgisayara kurabilirmiyiz

maalesef kuramazsın

rcoglu, 11 dakika önce yazdı:

AIO BOOT Creator ile flash belleğe  entegre etmeye çalışıyorum ama başaramadım . kolay bir yöntemi var mı acaba?

boş bir belleğemi içerisinde başka sistemlerde barındıran bir bellekmi?

• Like 1

• Editor
rcoglu, 3 dakika önce yazdı:

evet hocam, içinde  baska sistemler de var. windows 7, windows 10,  acronis  true image, acronis disc drector....

Eklenmeye eklenir fakat AIO BOOT çalışma düzenini bilmiyorum kullanmadım alakalı konudan yardım alabilirsin

Üsdadım çalışmanız için teşekür ederim.

Usb ye ekledim  gerçek cihazda çalıştırdım içerisindeki programlar çalışıyor sorun yok mükemmel  Internete baglantı kurmam için Boot (X:) diski içinde Program Files  klasörünü açıp  PENetwork_x64 çalıştırdıgımda Fifi tanıtımını yaptıktan sonra ınternet baglantısını sagladım.

Emegin için tekrardan teşekür ederim

Edited by cankusa

• Editor
SolmazTacettin, 27.02.2020 - 22:47 yazdı:

sağ alttaki internet göstergesi PEnetwork mu abi?

evet

tahsin4345, 2 saat önce yazdı:

bu proğramı rufus 3,8 p. surumle 4 gb lık kingston usb diske yazdırdım  acılışta 2 secenekli win ekranı geldi  32 bir ilk sırada 2 sıradki 64 bitle ac bakim dedim bu resimdeki hatayla karşılaştım  32 bit olanda sorun yok actı ve masaüstü resmini paylaştım. acaba bu 64 bit surumde bu hatayı neden vermiş olabilir  pc  i5 işlemci  4 gb rem  2 gb ekran kartı acer travel mate 5742G

Please register to see this content.

yazdırmayla alakalı bir durum sözkonusu veya hata iletisinde yazdığı gibi makinada başka donanım takılı harici hdd usb gibi

cankusa, Bir saat önce yazdı:

Üsdadım çalışmanız için teşekür ederim.

Usb ye ekledim  gerçek cihazda çalıştırdım içerisindeki programlar çalışıyor sorun yok mükemmel  Internete baglantı kurmam için Boot (X:) diski içinde Program Files  klasörünü açıp  PENetwork_x64 çalıştırdıgımda Fifi tanıtımını yaptıktan sonra ınternet baglantısını sagladım.

Emegin için tekrardan teşekür ederim

sağ alt köşede penetwork ağ iconu var direk ona tıklayıp wifiyi secebilirsin veya masaüstünde pe networkun kısayolu var

özür dilerim köylü mustafam . hata senin paylaşımda degil rufus proğramı usb diske hatalı yazmış anlaşılan .ultra iso proğramıyla tekrar yazdırdım  ve denedim sorunsuz çalışıyor  işte buda win64 bir masaüstü görüntüsü hatta win10 64 bit üzerinden yazıyorum

bu yorumumla ilgili görüşün nedir köylü mustafam

teşekkürler

Edited by tahsin4345

• Editor
tahsin4345, 18 saat önce yazdı:

özür dilerim köylü mustafam . hata senin paylaşımda degil rufus proğramı usb diske hatalı yazmış anlaşılan .ultra iso proğramıyla tekrar yazdırdım  ve denedim sorunsuz çalışıyor  işte buda win64 bir masaüstü görüntüsü hatta win10 64 bit üzerinden yazıyorum

bu yorumumla ilgili görüşün nedir köylü mustafam

köylü dostum mustafa  dostum bu yapmış olduğunuz değerli çalışmalarınızda .acizane aklıma şöyle bir şey geldi bu işin olup olamıyacağını da en iyi sizler ve sizin gibi böyle değerli çalışmaları yapan ve bizlerle paylaşıma sunan  sizler bilirsiniz.

onun için malum bu çalışmalarda sıkca yaşamakta olduğumuz drıver sorunlarından dolayı bazı kullanıcılar . bende dahil sıkıntılar yaşamaktayız . bu sıkıntıları hem sizin değerli zamanınızı çalmamak adına , hemde herkesin makinasında malum drıver farklılıkları görünmektedir   .işte bu drıver sorunu yaşayanlar bir defaya mahsus   kendi makinalarında  portable yada online drıver güncellemesi yaptıktan sonra. her defasında drıver sorunu yaşamamk için . bu güncelledikleri drıverlerini bir yedeğe alıp ya kullanım anında. yada  paylaşımın içine  ekleyebilecekleri bir proğramı.  masa üstün de olmazsa olmazlar şeklinde bulundursak .

sunuma entegre edememişsek . sadece o daha önceden kendi makinamıza güncelleyip paket haline getirdiğimiz drıver yedeğini . bır tıklamayla çalıştırıp daha stabil ve kullanışlı hale getirsek nasıl olur diyorum .

sizlerden bu konuda doyurucu bir cevap bekliyorum. şimdiden teşekkürler .

örnegin ben   Driver Genius Professional v18.0.0.172-katılımsız  proğramıyla  normal laptopum da drıverlerimi bu proğramla yedekleyip .  format sonrası tekrar o exe haline getirdiğim drıver pakedini yedeğini çalıştırıp fellik fellik internette drıver peşine düşmüyorum ve bana çok büyük bir kolaylık sağlıyor ..hatta bu proğramın  20 sürümü çıkmış onu sizin bu çalışmaya ekleye bilirseniz çok makbule gecer hatta güncelleme pakedi olarakda olabilir

Kurulmuş pe sistemden  smart driverbackup adlı küçük bir programla driver yedeğini alıp diğer açılışta tektıkla exeyi usbnin içinden çalıştırabilirsiniz

köylü, 1 saat önce yazdı:

Kurulmuş pe sistemden  smart driverbackup adlı küçük bir programla driver yedeğini alıp diğer açılışta tektıkla exeyi usbnin içinden çalıştırabilirsiniz

smart driverbackup  bu proğram çalışma içinde varmıdır .yoksada linkini paylaşabilirmisin.internetten araştırdım  

bunu buldum .ama indiremedim 

• Editor
Berdush_03, 2 saat önce yazdı:

Bunun içerisinden başka bir Windows kurabilir miyiz? Tıpkı @karadurak üstadın ki gibi

windows kurmak için bileşen eklenmedi

tahsin4345, 2 saat önce yazdı:

smart driverbackup  bu proğram çalışma içinde varmıdır .yoksada linkini paylaşabilirmisin.internetten araştırdım   bunu buldum .ama indiremedim 

elimde olanı ekledim buraya ama smartdriver sadece klasr olarak alıyor yedeği double driver sanırım exeye formatına çeviriyordu ikisinide dene

Edited by köylü
  • Like 1