Jump to content

Fan Hakkında

ahba

Recommended Posts

iyi akşamlar arkadaşlar kasadaki soğutma fanını değiştirmem gerekti yeni bir tane aldım fakat power supplye direk bağlanmıyor anakarta takılanlardan acaba bu anakarta bir zarar verirmi benim merak ettiğim konu bu fikri olan teknik arkadaşlardan desdek bekliyorum

anakarta takılması daha da güzel olur bu sayede anakart biosundan fan hızını değiştirebilrisin yüksek soğutma veya sesiz bir şekilde ayarlarsın bir zararı olmaz sonuçta anakart da onu beslemek için güç kaynağından faydalanıyor

anakarta takılması daha da güzel olur bu sayede anakart biosundan fan hızını değiştirebilrisin yüksek soğutma veya sesiz bir şekilde ayarlarsın bir zararı olmaz sonuçta anakart da onu beslemek için güç kaynağından faydalanıyor

anında cevap geldi sağol teşekkür ederim

yardımcı olduysam ne mutlu merak ettiğim bişey var kasanız extra fan takacak kadar büyükmü eğer öyleyse fanı takış yönünü iyi ayarlayıp hava akışını düzenlemeniz lazım kasa arkasına ve önüne takılan fanlar gayet faydalı oluyor öndeki fan havayı alıp içeriye iter arkadaki fanda içerideki sıcak havayı atar yana takılanlardan fayda görmedim ben

arkdadaki fan küçük ise yanına takviye olrak ekleyin ve pc arkası kasa içerisindeki hava atılacak kadar boş olsun genelde kasa yanları dolu olduğundan yanda fan olan kasalar pek verimli olmuyo ama arkada hep bir yer vardır inş etkisini görürsünüz genelde hava soğutma bir yere kadar yetiyor tabi pcyi ne amaçlı kullanmanıza bağlı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...