Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Professional [x64] [1909-18393.657] Gorsel

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Evet dün akşam bilgisayarıma kurdum, bir sıkıntı görünmüyor gayet akıcı, aktivasyon aracı sağlıklı çalıştı, sadece windows defender açık geliyor o kötü, intermetten indirdiğim oyunlarda virüs uyarısı verip duruyor. Keşke defender tamamen kaldırılsaydı. Ekran kartı driver kurulumlarında nvidia denetim masasının kurulması icin Microsoft Store gerek duyuyor, bu yüzden marketi geri yüklemek zorunda kaldım, ilk izlenimlerim böyle 

• Like 1

MesutÖzil, 17 dakika önce yazdı:

Evet dün akşam bilgisayarıma kurdum, bir sıkıntı görünmüyor gayet akıcı, aktivasyon aracı sağlıklı çalıştı, sadece windows defender açık geliyor o kötü, intermetten indirdiğim oyunlarda virüs uyarısı verip duruyor. Keşke defender tamamen kaldırılsaydı. Ekran kartı driver kurulumlarında nvidia denetim masasının kurulması icin Microsoft Store gerek duyuyor, bu yüzden marketi geri yüklemek zorunda kaldım, ilk izlenimlerim böyle 

Üst iletidede bahsettiğim gibi hiçbir bileşeni çıkartmadım, işin aslı dogru da bulmuyorum. Program ekle kaldırdan başlangıçta çalıştırılması gereken uygulamalardan defenderi pasif yapar veya tamamen kaldırırsınız. Bunun dışında memnun kaldığınızı dusunuyorum. Gordugunuz başka bir sıkıntı varsa o mutlaka yazınız ki ileride bu hataları yapmayalım. Hata insana mahsustur. Saygılarımla. 

• Like 1

İlk Önce eline emeğine sağlık. çok güzel bir çalışma olmuş. Masaüstüne gelen aktivasyon çalışıyor.Güncelleştirmeleri ve Defenderi kapattım. Performansda çok iyi.

Not: Az daha ismini şanını unutacaktık. Bu çalışma ile yine hatırlandın.  Unutturma Kendini.

Edited by bynec
  • Like 2

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!

Reis Senin Çalışmalarını Daha Çok Görmek İsteriz Hala Windows 8.1 Görsel imajını kullanmaktayım bu imajı gördükten sonra artık windows 10 a geçiş yapma zamanım geldi

HOŞ GELDİN ALPHONSO_ELRİC ??

• Like 4

Alphonso_Elric, 3 saat önce yazdı:

Üst iletidede bahsettiğim gibi hiçbir bileşeni çıkartmadım, işin aslı dogru da bulmuyorum. Program ekle kaldırdan başlangıçta çalıştırılması gereken uygulamalardan defenderi pasif yapar veya tamamen kaldırırsınız. Bunun dışında memnun kaldığınızı dusunuyorum. Gordugunuz başka bir sıkıntı varsa o mutlaka yazınız ki ileride bu hataları yapmayalım. Hata insana mahsustur. Saygılarımla. 

Tabii herhangi bir gelişmede yorum olarak yazarım buraya, fark ettiğim bir olay daha var, masaüstü arkaplan değişimi slayt olarak gerceklesiyor, oyun oynarken arkaplan fotoğrafının geçişi sırasında oyunda  takılmalar oluyor arkadaslarımızın haberleri olsun, bunun sebebini başka bir yöntemle aramasınlar yani, oyun oynarken slayt geçişini kapatmalarını öneririm. Bilgisayarımda samsung evo 970 500gb m2 ssd var, sistemin canavar gibi hızlı çalışıyor görselliğin keyfini çıkarıyoruz emeğine sağlık vallaha

• Like 1

pusattardu, 6 saat önce yazdı:

Ellerine sağlık. İcon paketini paylaşman mümkün mü

iconlar paket halinde degil tek tek editliyor sadece iconları istiyorsan indirdikten sonra imageres.dll al sonrada win 10 pcne at yönetici olarak ama dikkat et windows su bozma kolay gele

AdnanGumus, 8 saat önce yazdı:

iconlar paket halinde degil tek tek editliyor sadece iconları istiyorsan indirdikten sonra imageres.dll al sonrada win 10 pcne at yönetici olarak ama dikkat et windows su bozma kolay gele

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.      AdnanGumus kardeşim aynen dediğin gibi. Saglıcakla.

rasgun, 25 dakika önce yazdı:

uefi olarak kuramadım.normal kurulum yaptım.rufusa uefi olarak yazdırdığımda boot security gibi bir uyarı veriyor...mbr olarak kurdum.gpt olmadı.

Kendim UEFİ olarak kurdum ve kullanmaktayım, zaten çalışmaları denemeden ve bir müddet kendim kullanmadan asla yayımlamıyorum. Sanırım rufus konusunda sıkıntı yaşamış olabilirsin, usb yazma konusunda alternatifler mevcuttur onlarla bir dene istersen. Memnun kalmanız dilegiyle.

rasgun, 7 saat önce yazdı:

uefi olarak kuramadım.normal kurulum yaptım.rufusa uefi olarak yazdırdığımda boot security gibi bir uyarı veriyor...mbr olarak kurdum.gpt olmadı.

Rufus’tan uefi ayarlarını görselde belirttiğim gibi yapınız, ben bu şekil uefi kurulum gerçekleştirdim, eğer yine olmazsa internetten uefi için bios ayarları diye aratın yardımcı makaleler gelecektir

Please register to see this content.

• Like 1

rasgun, 15 saat önce yazdı:

dostum biostan secure boot u kapatarak denemelisin. Ayarı bulamazsan internetten anakart modelini girer bios secure boot disable diye aratırsan muhtemelen çıkar yabancı kaynak bizden daha fazla sonuçta.

• Like 1

Senkron2, 9 saat önce yazdı:

dostum biostan secure boot u kapatarak denemelisin. Ayarı bulamazsan internetten anakart modelini girer bios secure boot disable diye aratırsan muhtemelen çıkar yabancı kaynak bizden daha fazla sonuçta.

Açıklama için teşekkür ediyorum.

• Thanks 1

AdnanGumus, 06.03.2020 - 12:40 yazdı:

Teşekkür ederim yanıt için. pc işle alakalı bazı programlar var o yüzden sistemizi şimdi kuramıyorum.

Bana o dosyayı verebilirmisiniz rica etsem. 

yineben, 06.03.2020 - 22:41 yazdı:

merhaba acaba doğru indirebildim mi?

hash değerleri böyle

CRC32: EC803397
MD5: 9EB860A3A5F17EADADB3221668EE2DB3
SHA-1: E877309AF47C215A71134D2E430BFC54519A70B9

benim indirdiğim dosya 5.90 gb

ama siz  İso Boyutu 6,2 GB dır demişsiniz

ne yapmalıyım. bir dahamı indireyim

rasgun, ‎8‎.‎03‎.‎2020 - 00:51 yazdı:

Gpt kurulumda sıkıntı çıkarıyorsa Formata başlamadan şimdi yükle ekranı geldiğinde işlem yapmadan shift + F10 tuşuna basıp biosta cmd kodlarını girerek diski GPT' ye çevirip kurulum hatasını almıyorsun. Yalnız uyarayım GPT' ye çevirirken diskinde yedeklemediğin veriler silinebilir. Ben daha önce sorunu mu bu şekilde çözdüm.

Şimdi yükle ekranı geldiğinde tıklamadan shift + F10

Diskpart

List disk

select disk 0

clean

convert gpt

komutlarını tek tek girip enterlıyorsun. İşlem bittikten sonra cmd ekranından exit yazıp çıkıyorsun. Ve disk Gpt formatında hata vermeden şimdi yükleye tıklayarak devam ediyorsun. Çoğu yerde bu işlemin veri kaybı olmayacağı yazılmış ancak ben yine de verilerini yedekleyerek bu işlemi yapmanı tavsiye ederim. Disklerimden birisi 2 tb üzeri olduğu için mbr formatında 1,80 üzerini görmüyordu. Bu şekilde Gpt formatına çevirdim. Hatasız kurulum yaptı...

• Thanks 1

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 10 Professional [x64] [1909-18393.657] Gorsel