Jump to content

Windows 10 Professional [x64] [1909-18393.657] Gorsel

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

sonradan farkettim.iso boyutu büyük olduğu için herhalde rufusta gpt seçtiğimde uefi olması için dosya sistemi Fat32 olması gerekiyor.Ama bunda sadece NTFS SEÇENEĞİ VAR.Başka isolarla denediğimde boyutu 4gb olanlarda ntfs yada fat32 olarak seçilebiliyor???

ishak37, 09.03.2020 - 14:17 yazdı:

DefenderControl programı bu işi çok kolay hallediyor

DefenderControl Programınıda Virus olarak algılayıp rar'dan çıkartmaya izin vermıyor, hatta arşivimdeki çok sayıda katılımsız programdada aynını yaptı. Alphonso_Elric Reis defenderi nasıl komple kapatabiliriz

SemihMehmetoglu, 30 dakika önce yazdı:

DefenderControl Programınıda Virus olarak algılayıp rar'dan çıkartmaya izin vermıyor, hatta arşivimdeki çok sayıda katılımsız programdada aynını yaptı. Alphonso_Elric Reis defenderi nasıl komple kapatabiliriz

Buda demek oluyorki ilerleyen dönemlerde defender tamamen kaldırılacak. Aşağıdakileri bir dene lütfen olmazsa, tekrar yazarsınız.

Saglam olması açısından öncelikli olarak gorev çubuğu sag tık görev yöneticisi-başlangıç sekmesinde bulunan defenderi devredışı bırakın extra olarak aşağıda ufak programcık ilede defenderi tamamen kapatın. Bir sorun olmamalı diye düşünüyorum.

Please register to see this content.

• Like 3

Com1ng, 21 dakika önce yazdı:

merhaba windows defender devre dışı mı aacaba? şu an indiriyorum  bakalım. tesekkür ederim 

Hayır efendim, üst mesajları okursanız sevinecegim kısmi açıklama mevcuttur. İyi veya kötü yorum yaparak ekran alıntısını eklemenizde ayrıca sevindirecektir. Saygılarımla.

• Like 1

Alphonso_Elric, 12 saat önce yazdı:

Hayır efendim, üst mesajları okursanız sevinecegim kısmi açıklama mevcuttur. İyi veya kötü yorum yaparak ekran alıntısını eklemenizde ayrıca sevindirecektir. Saygılarımla.

1 - 1.5 aydır falan kullanıyorum oldukça stabil calısıyor masallah, büyük oyunlar da tak diye açılıyor (siyah ekranda kalma, oyundan atma vs sorunlar yok) güvenle kurabilirsiniz. Sistemden ufak bir kare paylasayım dedim...

• Like 1

s.a dostlar aklınıza takılan ne varsa söyliyeyim bu çalışmayı indiripte kullanamayan adam bu işten anlamıyordur Alphonso_Elric ustanın bütün çalışmaları elimde herhangi bir sıkıntı yok 1 haftadır ben kullanıyorum en kral adamın çalışması bu adam bu işin ustası olmuş güncelleme gelmiş yükledim bozulur diye korktum ama görselligi gitmedi indirip gönül rahatlığınca kullanın tekrar TEŞEKKÜR EDERİM ALPHONSO ELRİC  USTA hepinize hayırlı günler kolay gelsin

1.AlpElwin 8.1 [X64] Enterprise 2015-EDSLİ  2.AlpElwin 8.1 [X64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition V.2 bu iki sistemini kullandım hep.Eski pc ve laptoplara hep bunlarla formatladım??? w10 damı problem var bilmiyorum ama bu iki sistemindeki hız ve kullanılabilirliği artık yakalıyamıyorum???Bu yeni sisteminde 8.1 deki hızın yanından geçemiyor...KLAVYENE BEREKET...

• Like 1

rasgun, 17 dakika önce yazdı:

1.AlpElwin 8.1 [X64] Enterprise 2015-EDSLİ  2.AlpElwin 8.1 [X64] Industry Pro New Age + Automatic Driver Recognition V.2 bu iki sistemini kullandım hep.Eski pc ve laptoplara hep bunlarla formatladım??? w10 damı problem var bilmiyorum ama bu iki sistemindeki hız ve kullanılabilirliği artık yakalıyamıyorum???Bu yeni sisteminde 8.1 deki hızın yanından geçemiyor...KLAVYENE BEREKET...

Normaldir dostum devir değişiyor yazılımlar gibi donanımlarda öyle. Haliyle donanım üreten firmalar ağırlaşan yazılım ve uygulamalara göre daha güçlü donanım üretip satıyor döngü böyle belli süre sonra donanım satın almalısın yoksa hep hızlı olsun düşüncesi manasız...

• Like 2

Senkron2, 22 saat önce yazdı:

Normaldir dostum devir değişiyor yazılımlar gibi donanımlarda öyle. Haliyle donanım üreten firmalar ağırlaşan yazılım ve uygulamalara göre daha güçlü donanım üretip satıyor döngü böyle belli süre sonra donanım satın almalısın yoksa hep hızlı olsun düşüncesi manasız...

Aslında yazdıklarınıza katılmamak elde degil.

• Like 1

Alphonso_Elric, 58 dakika önce yazdı:

Aslında yazdıklarınıza katılmamak elde degil.

Hepimiz isteriz bir ürünü satın alalım ömür boyu hep hızlı olsun hep en iyisi olsun. Ama gel görki böyle bir dünya yok bunuda bazen açık açık söylemek gerekiyor.

• Like 1

Senkron2, 22 saat önce yazdı:

Hepimiz isteriz bir ürünü satın alalım ömür boyu hep hızlı olsun hep en iyisi olsun. Ama gel görki böyle bir dünya yok bunuda bazen açık açık söylemek gerekiyor.

Donanım ve yazılım birbirini tetikler biri ilerlerken diğeri kalamaz, bu normaldir.

• Like 1

ayhanx63, 41 dakika önce yazdı:

Üstat keşke içinde kadın figürleri olan fotoları seçmesen. Yada onları tek başına ayrı birer tema olarak eklesen. Bu durumda karışık olarak geliyor ve işyerinde falan çok hoş olmuyor malesef.

resmi sen değiştire bilirsin sadece istegin resmi masa üstü arka plan yap yeter kendi resim arşivim 2000 den fazla arka plan yapıyorum bukadar kolsay iyi günüler

kerata94, 2 saat önce yazdı:

öncelikle güzel çalışma olmuş ellerine sağlık. fakat ne yaptıysam windows defenderi kapatamadım.bunun bir çözümü var mı?

forumda tweaklar mevcut forjest ustanın paylaşımlarını kontrol etmenizi tavsiye ederim iyi günler.

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 10 Professional [x64] [1909-18393.657] Gorsel