Jump to content
forjest

Windows 8.1 Maksimum Performans X64 Türkçe

Recommended Posts

SingleLangue bing 64 bekleriz hocam sizden  guncellemeler ile esd yaparsanız 3,48 gb yapıyor sade bı sistem :D

• Like 2

Boyutu kaç gb.. 

Bir de kalıp üzerinden ne ayar verdiniz belirtirmisiniz,, 

• Like 1

Üsdadım kolaylıklar dilerim  çalışmanız için teşekür ederim.

bu sistem içerisine sizin eklediginiz  program var ise  buraya yazmanız mümkünmü.

Benim tercihim program olmaması.

• Like 1

SoNKraL_, 3 saat önce yazdı:

hocam Asus K53SD 6 gb ramli i5'li olan versiyon laptobum var (şuanda 8 gb ram var 2liği çıkarıp babamın laptobuna takıp kendime ekstradan 4 gblık ram aldım) windows 7 kullanmaktayım epey memnunum ama sistemin uzun vadede performansı düşüyor windows 7 çabuk şişiyor sanırsam format atmak zorunda kalıyorum.Bu sistemi önerirmisiniz sorunsuz kullanabilirmiyim sizce ?

8.1 : updateti tamamlanmış w7 düzgün çalışan makinaların %90 ında daha iyi çalışır : hele ki embedded sürümleri

• Like 2

üstat teşekkürler emeğinize sağlık mağaza çalışıyor mu bu sürümde yoksa kaldırıldı mı ? (açıklamaları okudum ama bu konuyla ilgii bir şey göremedim.)

SoNKraL_, 4 saat önce yazdı:

hocam Asus K53SD 6 gb ramli i5'li olan versiyon laptobum var (şuanda 8 gb ram var 2liği çıkarıp babamın laptobuna takıp kendime ekstradan 4 gblık ram aldım) windows 7 kullanmaktayım epey memnunum ama sistemin uzun vadede performansı düşüyor windows 7 çabuk şişiyor sanırsam format atmak zorunda kalıyorum.Bu sistemi önerirmisiniz sorunsuz kullanabilirmiyim sizce ?

Standart Home sürümünü kur 1-2 hizmet kapatınca zaten çok sade oluyor zaten 8.1 öyle ağır bir sistem değil. İlk çıktığı günden beri kullanıyorum ram kullanımı da çok iyi. Bir sistemle ne kadar oynarsan o kadar sorun çıkartıyor.

• Haha 4

Üstadım; emeğine, gözlerinin nuruna sağlık, tşk.ederim,

görsellikte katınca, oldukça yakışıklı görünüyor, upload bitince arşive katmak isterim, 

saygılarımla;

• Like 2

Üsdadım programsız sistem bekliyoruz  sadece kalıp üzerinden ince ayarları yapılmış .

• Like 1

Ellerine Sağlık Ustam , AH AHH birde AMD 'nin RX serisi kartları destekleseydii şu WİN8'i...

Posted (edited)
The_Undertaker, 4 saat önce yazdı:

@forjest reis bir üstte yaptığım yoruma neden '' haha '' verdin onu anlamadım? 

Biliyordum tepki vereceğini en az benim kadar hassassın inan bende senin gibi düşünürdum bazen bende bu fikre hep kapılıırım acabaa neden? diye.Hoşuma gitti yorumun konulara karşı olan yaklaşımlarından ve bende buradan tebessüm ettim onun yansıması olarak düşün sadece sevgiler değerli kardeşim. :) 

Not: Bu arada sistemi indirip kurmanı tavsiye edeceğim,yorumunu merakla bekliyorum.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Confused 1

Upload tamamlanmıştır indirmeye  geçebilirsiniz arkadaşlar bilgilerinize sunulur saygılarımla.

• Like 2

Konuya kısa tanıtım videosu ilave edilmiştir bilgilerinize sunulur saygılarımla. :) 

• Like 1

indirme olarak google drive da olursa iyi olur mega ile pek anlaşamıyoruz :) 

forjest, 4 saat önce yazdı:

Biliyordum tepki vereceğini en az benim kadar hassassın inan bende senin gibi düşünürdum bazen bende bu fikre hep kapılıırım acabaa neden? diye.Hoşuma gitti yorumun konulara karşı olan yaklaşımlarından ve bende buradan tebessüm ettim onun yansıması olarak düşün sadece sevgiler değerli kardeşim. :) 

Not: Bu arada sistemi indirip kurmanı tavsiye edeceğim,yorumunu merakla bekliyorum.

Valla gece MSDN Windows 8.1 Pro kurdum artık editlenmiş sistem kullanmıyacağım ( İstisnalar Hariç ) Emeğin için teşekkürler yine de.😀

• Sad 1

Üstad emeklerine sağlık. Windows 10 dan sonra 8.1 ede el atman çok iyi oldu.Windows sistem paylaşımlarını özlemişiz. Fakat bir türlü indiremiyorum.

s.a forjest usta tam benim aradığım nitelikte çalışma olmuş hafta sonu kurarım  kolay gelsin

• Like 1

eray55, 51 dakika önce yazdı:

arkadaşlar bende ustama destek için ilave ling vereyim buyurun

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Pass: tnctr

Mübarek insan Şifre koymayıverseydin :)

• Confused 1