Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

The_Undertaker, 4 saat önce yazdı:

@forjest reis bir üstte yaptığım yoruma neden '' haha '' verdin onu anlamadım? 

Biliyordum tepki vereceğini en az benim kadar hassassın inan bende senin gibi düşünürdum bazen bende bu fikre hep kapılıırım acabaa neden? diye.Hoşuma gitti yorumun konulara karşı olan yaklaşımlarından ve bende buradan tebessüm ettim onun yansıması olarak düşün sadece sevgiler değerli kardeşim. :) 

Not: Bu arada sistemi indirip kurmanı tavsiye edeceğim,yorumunu merakla bekliyorum.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Confused 1

forjest, 4 saat önce yazdı:

Biliyordum tepki vereceğini en az benim kadar hassassın inan bende senin gibi düşünürdum bazen bende bu fikre hep kapılıırım acabaa neden? diye.Hoşuma gitti yorumun konulara karşı olan yaklaşımlarından ve bende buradan tebessüm ettim onun yansıması olarak düşün sadece sevgiler değerli kardeşim. :) 

Not: Bu arada sistemi indirip kurmanı tavsiye edeceğim,yorumunu merakla bekliyorum.

Valla gece MSDN Windows 8.1 Pro kurdum artık editlenmiş sistem kullanmıyacağım ( İstisnalar Hariç ) Emeğin için teşekkürler yine de.?

• Sad 2

asil111, 11 dakika önce yazdı:

Mübarek insan Şifre koymayıverseydin :)

ustam   orjinal rar dosyasını bozmadım  şifre tnctr

Please register to see this content.

Pass: tnctr

Edited by eray55
  • Like 3
  • Thanks 1

Yine fevkalade bir sistem yaratmışsın üstad,aynı windows 10 tadında,hiçbir eksiği yok.C diskinde 14 gb yer kaplıyor,acronis ile yedek alındımı 3.7 gb yer kaplıyor. Boşta %12 bellek ve performansta  900mb kaplıyor.Saygılar,

Edited by kocamanadam
  • Like 2

• forjest changed the title to Windows 8 1 Aero Edition X64 Türkçe

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Emre028
      Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 | Güncel | Kasım 2022 | AIO
      =================================================================================================================

=================================================================================================================
      28 Ekim 2022 tarihiyle günceldir. 
      Windows 10'a yükseltme ve telemetri gibi gereksiz hiçbir güncellemeyi sisteme dahil etmedim.
      ISO'dan Elle yükseltme ve setup dosyaları silindi.
      Windows Defender, Windows Search, Hata Raporlama, SmartScreen ve MSRT devre dışı bırakıldı.
      .NET Framework 4.8 ve TR dil paketi eklendi.
      Kurulumu eski ve düşük donanımlı PC'lerini göz önünde bulundurarak WIM olarak paketledim.
      BIOS - UEFI kurulum yapabilirsiniz.
      32-Bit
      64-Bit
      BIOS - UEFI Boot Menüsü

MediaFire Tek Link
      Ad: 9600.16384.130821-1623.WINBLUE_RTM_CLIENTEmbeddedIndustry_OEMRET_X86-X64FRE_TR-TR.ISO
      Boyut: 4461101056 bayt (4254 MiB)
      CRC32: AA0FE321
      CRC64: 84E2B219DB358511
      SHA256: 5e82189bd1265d8b1a80cbcd8c086ff823ae50883d540ae9c9a032729d7b6876
      SHA1: e2522f151b4d507fcc339701e8e473f43f3c9ed2
      BLAKE2sp: 7fcf987093ef046ca4ccf21f0efc93cb5b2703f656734547122db05ff7292148
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...