Jump to content

Bing ile Windows 8.1 Single Language X64

casper0007
 Share

Recommended Posts

Bu şey değil mi Windows 8.1 ODVBEİPİSEBC ( Orta Doğu ve Balkanların En iyi Performanslı İşletim Sistemi Edit by casper0007 ) :seytan:

Şakası bir yana eline emeğine sağlık.. Bing with 8.1 gerçekten beğendiğim bir işletim sistemidir. @red_d hocamda bilir ki oda öneriyor..

Edited by Emre028
  • Like 1

Arşivledim elinize sağlık verdiğiniz emek için şahsım adına teşekkür ederim

Windows 8.1 kurduğum sistemlere genelde embedded industry pro sürümünü kullandım ve gerçekten çok güzel performans veriyor mağaza telemetry gibi gereksiz hiçbirşey yok.

Bu bing sürümü yanlış bilmiyorsam arm cortex - atom işlemci gibi çok zayıf cihazlar için yayınlandı, bu sebeple inanılmaz hafif olması gerekiyor diye düşünüyorum deneyeceğim hem yüksek özellikli hem zayıf özellikli pclerde bakalım ne derece kullanışlı ve performans veriyor merak ettim sonuçları yazarım saygılar sevgiler ?

eskehacettepe, 16 dakika önce yazdı:

casper abi nasılsın özelden yardımcı olurmusun isonun içerisine driverları sürücüleri nasıl entegra yapabiliriz bu seferlik yardımcı olsan bilgisayarım şimdilik çalışıyorda idarelik kasa bilgisayarımın markası asustek p8h61 mx 

windows 10 için sürücü entegrasyonu uygun olmaz snappy driver indirip arşivle birdaha sorun yaşamazsın

ille sürücü entegre etcem dersen nlite ile

Edited by casper0007

Sistem düşük özellikli asus bir laptopta kurulup denendi 4 GB Ram mevcut

+ Ortalama 1 Gb ram kullanıyor

+ Sistem boştayken işlemciyi yoracak işlemler göremedim güzeldi

- Profosyonel ortamda akıcılık ve gereksiz servisler kapatılması ön plana alınarak kullanılmak istenirse mutlaka isoya ince ayar çekilip birçok servis kapatılmalı mağaza silinmeli defender silinmeli vs. vs.

Güncelleme listesini merak edenler var ise yayınlıyorum tüm güncellemeler tarih itibarı ile yapılmış.

Paylaşım için çok teşekkür ederim elinize sağlık casper0007

Düzenleme : 6 Adet daha böyle güncel paket listesi var fakat forum upload limiti yeterli gelmiyor kusura bakmayın en son yayınlanan güncellemelerden önemli olan sayfayı yükledim.

Please register to see this content.

Edited by Senkron2
  • Like 2

casper0007, 04.03.2020 - 09:23 yazdı:

İSO KALIBI ESD

SÜRÜCÜ GÜNCELLEMELERİ KAPATILMIŞTIR

kURULUM ANAHTARI ISTEMEZ

Üstadım daha önce paylaştığınız 32 ve 64 sürümlerinden farkı bunlar mıdır?

Senkron2, Bir saat önce yazdı:

Sistem düşük özellikli asus bir laptopta kurulup denendi 4 GB Ram mevcut

+ Ortalama 1 Gb ram kullanıyor

+ Sistem boştayken işlemciyi yoracak işlemler göremedim güzeldi

- Profosyonel ortamda akıcılık ve gereksiz servisler kapatılması ön plana alınarak kullanılmak istenirse mutlaka isoya ince ayar çekilip birçok servis kapatılmalı mağaza silinmeli defender silinmeli vs. vs.

Güncelleme listesini merak edenler var ise yayınlıyorum tüm güncellemeler tarih itibarı ile yapılmış.

Paylaşım için çok teşekkür ederim elinize sağlık casper0007

Düzenleme : 6 Adet daha böyle güncel paket listesi var fakat forum upload limiti yeterli gelmiyor kusura bakmayın en son yayınlanan güncellemelerden önemli olan sayfayı yükledim.

Please register to see this content.

Güncellemeler nlite ile eklendi eklenen güncellemeler yeterli olduğu kanısındayım elbette eksik biseler çıkabilir orjinali bozmamak için bileşen silmedim devre dışı bırakmakla yetindim örnek defender ve sürücü uptadesi gibi.Şu an 32 bit uploadta

Edited by casper0007
  • Thanks 3

casper0007, Bir saat önce yazdı:

Daha önceki sürümler güncel deildi guncelleyip kurulum için gerekli anahtarı isoya ekledim

32 bit var mı önceki sürümlerde teşekkürler

edit: buldum

update etmem teterli mi

Edited by efe34