Jump to content

Internette Güvenlik Sertifikası

Recommended Posts

arkadaşlar şifre girerek girdiğim bütün sitelere güvenlik sertifikası eski uyarısı veriyo mozilla ve ie her ikiside aynı iletiyi veriyor pc yeni formatladım ama sorun hala aynı lütfen yardım!!! aşşağıda mynette verdiği örenk bi hata mesajı var.

Güvenli bağlantı hatalı

uyeler.mynet.com geçersiz bir güvenlik onay belgesi kullanıyor.

Onay belgesi 17.09.2008 15:13 tarihine kadar geçerli olmayacak.

(Hata kodu: sec_error_expired_certificate)

* Bu, sunucunun yapılandırmasıyla ilgili bir sorundan ya da birinin sunucuyu taklit etmeye çalışmasından kaynaklanıyor olabilir.

* Daha önce bu sunucuya başarılı bir şekilde bağlandıysanız sorun geçici olabilir ve daha sonra yeniden açmayı deneyebilirsiniz.

* Gelişmiş şifreleme ayarlarına bakarak güvenlik sorunu yaşadığı bilinen sunucuların listesini görebilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

lütfen yardım umarım konuyu doğru yere açmışımdır şimdiden teşekürler.

sistem saati ni ve tarihini kontrol et sorun düzelmesse sp2 kur eger sp3 kurduysan...

kardeşim senden Allah razı olsun kurtardın bu beladan ben sistem saatini düzeltince oldu ama dün akşam format atmadan önce sistem saaati de normaldi ama neyse düledi ya şükür tekrardan teşekürler

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
@mahsunkul kardeş buraya bir bak istersen

http://www.google.com/support/forum/p/gmail/thread?tid=300583842b640b80&hl=tr[/CODE]

eheh teşekkürederim, o verdiğin linkte soru soran dr.alpay nickli müzdaripte benim :)

şimdilik ordan bi arkadaşın tavsiyesi ile devam ediyorum. googlenin kendi dns ayarlarını giriyorum. hem internettede bi hızlanma oldu sanki.

8.8.8.8.

8.8.4.4.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...