Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

""unarc.dll Returned An Error Code: - 14"" Hatası

ErtugrulSaglam79
 Share

Recommended Posts

ErtugrulSaglam79, Şimdi yazdı:

Merhaba Arkadaşlar dün yüklediğim GTA V de ""Unarc.dll returned an error code: - 14"" hatası alıyorum bazı forum sitelerine girdim ama çözüm yollunu bulamadım bana bir yardım ederseniz sevirim.

• Dll vb. hatalar genellikle sistemsel hatalardır.Kurulmuş olan herhangi bir uygulama ya da,oyun vb. bir içerikte eğerki bağlı olan bir dosya eksik veya fazla sistem ile arasındaki uyumsuzluklar söz konusuysa eğer hatalarda kaçınılmaz olacaktır. | Windows 10 işletim sistemleri (veya yüklü olan herhangi bir sistem) üzerinde gelen koruma faktörü defender firewall uygulamasının deaktif edilerek oyun vb. uygulamaları tehdit olarak algılaması nedeniylede (bazen bu kullanılan zararlı lisans dosyaları olabilir vb.) bu tarz hata ve iletilerin çıktığı yönünde net üzerine bilgiler var.Alta eklediğim resim ve linkte çözümüne ilişkin bir anlatım var.
  • Her ne kadar oyunlarla haşır neşir değilsemde işinizin görülmesi anlayışında yorum ve çözüme ilişkin içerikleri alta"spoiler" içerinde  veriyorum inceleyerek deneme yanılma yaparak sorununuzu ancak bu şekilde çözebilirsiniz.
  • Diğer taraftan eğerki sorun çözülmezse eğer ? farklı bir sistemle sıfırlama vb. yönergeleri deneyerek ve mevcut sürücüler ve sistemi tamamen güncelleyerek tekrar'dan denemekte gerekebilir.Defender firewall koruma  uygulamasının programlardan + "oyunlarda özellikle" engellemelere neden olduğu hakkında bilgi ve yorumlarada ayrıca denk gelmiştim daha evvelden. Umarım sorununuz çözülür farklı bilgiler varsada uzman diğer üye arkadaşlarımızda ayrıca yorum düşeceklerdir.

Kolay gelsin.

( Unarc.dll returned an error code: - 14 hatasının çözümüne ilişkin ne yapılması gerektiği ile ilgili /  Ekran resimleri: )

Spoiler

wypikb49.jpg

wt7yzisl.jpg

Kaynak linki: 

Please register to see this content.

• Like 1