Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

8000 Tl Ye Masaüstü Bilgisayar önerisi

Share

Recommended Posts

MesutÖzil, 8 dakika önce yazdı:

Bence letgodan ikinci el temiz toplanmış masaüstü pc alabilirsin o fiyata, çoğu kişi bir hevesle sıfır bilgisayar toplayıp canı sıkılınca uygun fiyata letgoya koyuyor, ben oradan aldım

Haklısınız bakmak gerekiyor hemen bulacağımı bilsem alırım 

8085,03 TL klavye hariç,aciliyeti yoksa  4000 serisi işlemcileri bekleyin!,17 kasım 2019'da bu sistemi tavsiye ettim,güncel fiyatları düzenledim!,anakart Ryzen 3000 serisi desteklidir yazıyor!,ekran kartı 5700 XT eklemiştim fiyat sebebiyle 5500 XT yazdım!,

Kasa: 415,07 ₺  - Dark N10 Pro 3x12cm Mavi Fanlı, Fan Kontrolcülü, Cam Yan Panelli, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHN10PRO)   

Güç kaynağı: 466,45 ₺ - High Power 650W 80+ Bronze Element Smart Mavi Ledli Güç Kaynağı (HP-EP-650S)

Anakart: 699 TL - Asrock B450M Pro4 Socket AM4 (AMD 3000 Serisi İşlemciler İle Uyumlu Versiyon) DDR4 3200MHz+ (OC), Quad CrossFireX, Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DP, VGA mATX Anakart

İşlemci: 2.711,99 TL    3.9 GHz - 4.5 GHz

Ram: 524,90 TL -  Kingston HyperX Predator 16 GB DDR4 CL12 Tek modül

Ekran kartı: 1.649  TL B

SSD: 724,51 ₺ - Samsung 860 EVO 500GB 550-520MB/s SSD (MZ-76E500BW)

Monitör: 859 TL-  Acer Nitro QG241Ybii 75 hz

bunlara ek,fiyatını bilmediğim Logitech K360 klavye Ş,İ türkçe karakterleri olan büyük enter tuşlu model!,dikkat edin,türkçe karakter olmayan model satılıyor!,bende büyük enter tuşlu gri Ş,İ türkçe harfler olan model var,baya bir zaman önce vatan'dan almıştık,

35 TL - Everest SM-614 Usb 6D Bronze Kaplama Oyun Mouse

Please register to see this content.