Jump to content

Windows 10 Masaüstü Görüntüsü

borz_50
 Share

Recommended Posts

• 3 ay sonra...
AdnanGumus, 21.04.2020 - 01:27 yazdı:

... çok resim sitesi gezdim genellikle aynı resimler var 1500 adet arkaplan resmi seçtim onları 15 dakka arayla degişiyor...

BENDEDE BÖYLE NASIL  1500 ADETE YAKIN RESİM VAR 

Please register to see this content.

Hocam özenle seçilmiş 1500 resminizi paylaşabilir misiniz? Çok makbule geçer. Ben de sizin gibi düşünüyorum, belli süre ile değişen güzel resimleri severim. 

• Like 1

enohpnezsusa, 3 saat önce yazdı:

Hocam özenle seçilmiş 1500 resminizi paylaşabilir misiniz? Çok makbule geçer. Ben de sizin gibi düşünüyorum, belli süre ile değişen güzel resimleri severim. 

malesef söz vermiyorum internette yavaş vede herkes aynı resimleri beğenmez bu açıdan yükleyemem 

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
borz_50, 25.03.2020 - 16:28 yazdı:

nedense bize nasıl yaptğını bir türlü söylemiyorsun kardeşim  paylaşım var ama  nasıl  yapıldığını söylemiyorsun  ayıp  okadar mesaj attık   sana 

• Like 1

forjest, 15 saat önce yazdı:

kadetti

Yeni simge seti galiba güzel duruyor. Preview sürümlerde kullanılan yeni ikon paketi sanıyorum. :) Bundan sonraki çalışmalarda değerlendirebilirim belki.

Aslında klasörlerin açık halini ben de beğenmiyordum ama bu basit şeyi yapınca hem explorer hızlandı hem de kapalı klasörler güzel oldu. 

• Like 1

MesutÖzil, 34 dakika önce yazdı:

hocam şu sistemin aynısını nasıl yapabiliriz bir kereliğine mahsus gösterseniz

Kardeş 4,5 saat süren bir işlem gerekiyor.video çekme şansımda yok.elimde olsa pc yapardım.Kusruma bakma.

• Like 1
  • Haha 1

kullanan uygulamalar rainmater,stardock,start orb skin,theme patcher ve sisteme uygun theme.

tabiki kişisel zevkiniz ve hayal gücünüz.

Edited by oMo
  • Like 1
  • Haha 2

MesutÖzil, 5 saat önce yazdı:

hocam şu sistemin aynısını nasıl yapabiliriz bir kereliğine mahsus gösterseniz

themepack olabilir ismini iyi bulabilirsen nette vardır kendi yapması değil bence 4 5 saat neymiş be kendisimi yapmış bu işe bende göz attım baktım tektek editlemek filan hatta kendi  windowsumu bile bozdum en üste duran kutucuk stardock neydi hazır temelar çok kurardım ben bu açıdan yazdım bu kadar basitse 4 5 saatlik sürüyorsa açıklama istiyorum ben 

• Like 1

video'da izlediğiniz şeylerin programını birazdan link olarak koyacağım herkes yararlanabilir.

Program isimleri

1-) Nexus ultimate 18.12 (programın içinde çok incik cıncık ayarlar var.ben video'da izlediğiniz dock ve program içi ayarları backup yapmıştım onu'da paylaşacağım.backup'u uyguladığınız anda bendeki ile aynı görüntüyü alır ancak kendinize göre kısayolları ayarlamanız lazım tabi sonra sizde ilerde uğraşmamak için backup alabilirsiniz)

2-) Wallpaper Engine v1.2.41 (ince ayarı yok ancak yine'de ufak tefek kullanıcının gözünden kaçan bir kaç ayarı mevcut onuda bahsederim link paylaşırken)

buda benden gelsin :) 

Edited by canhayelmert3
  • Like 2

• 2 hafta sonra ...