Jump to content

Flash Effect Maker Pro V5.01 (full)

enderol

Recommended Posts

Flash Effect Maker Pro v5.01 (FULL)

flasheffect-1.jpg

Flash Effect Maker, flash tabanlı web siteleri veya banner yapmanıza yardımcı olacak bir çok aracı içinde barındırır. Webmaster'ların kullandıkları bir çok özelliğe sahip olan bu flash efekt hazırlayıcı program sayesinde daha profesyonel web siteleri yaratabilir. İstediğiniz flash'ları istediğiniz şekilde renklendirebilir, efektlendirebilirsiniz.

Kişisel web siteniz için hazırladığınız şablonda arkaplan resmi olarak kendi resminizi kullanabilir, ve o resmin istediğiniz bölgelerini flash ile efektlendirebilirsiniz. Daha bir çok özelliğe sahip olacağınız bu program ile flash menüler hazırlamak da çok kolay ve çok daha zevklidir.

flasheffect2.jpg

Flash Effect Maker Pro programı kolay kullanımı ile birkaç dakikada değişik banner,font ve efektleri kullanarak eğlenceli ve profesyonel animasyonlar hazırlayıp sitenize ekleyebilirsiniz.Birbirinden güzel yazı, font, slayt, ve daha birçok efekt barındıran bu program cok guzel flash banner ve websitesi tasarlayabileceğiniz güzel bir program.Bu versiyona birçok yeni template, buton, banner ve movie clipler eklendi.Hazırladığınız flashları exe haline ,kendinden izlenebilir uygulamaya,dönüştürme özelliği eklenmiş.

Özellikler:

• Foto albüm/Slayt şov

• Yükleme oranı çubuğu

• Butonlar (Tıklama veya fareye duyarlı)

• Üç efektli arkaplan katmanı

• Seçilebilir bir çok yazı efekti

• Seçilenilir bir çok arkaplan efekti

• (SWF) formatında kaydedebilme

• EXE Flash oynatıcısı olarak kaydedebilme

• Duvarkağıdı ayarlama

• Ekrankoruyucu ayarlama

• WYSIWYG arayüz

• UTF8 desteği ve dil seçenekleri

• Menü ve butonlarda geniş yazı içeriğini destekleme

• Geniş fon müziği seçeneği ve mp3 desteği

• Tüm yazılar için HTML desteği (ör. yazı stili, boyutu ve rengi)

• Arama motoru dostu - Meşhur arama motorları ve Google için indexleme

download link

http://rapidshare.com/files/160062307/Flash_Effect_Maker_Pro_v5.01__FULL_.exe

• 2 ay sonra...
Program için teşekkür ederim ama program kulurken "myflashplayer.exe" içerisinde kaspersky reklam yazılımı buluyor (Adware.Win32.AdBar.r).

o programın kendisinde var yani sonradan olan birşey değil

ayrıca o virüs,trojan değil flash oynatım dosyası isteyen silebilir sorun olmuyor ben sildim mesela

boşuna indirmeyelim, var mı başka sorunlu diyen?trojan var ve de serial istiyor diyen var..yok mu arttıran??

İndirdim kullanıyorum. Sorunlu falan değil.

Kasperskyın uyarı verdiği dosya programın flash oynatıcısı.

Silip, yaptığın flashları İE'de seyredebilirsin.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...