Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kişisel Bloglarda Farklı Tema Seçimi Kullanımı Hakkında?

forjest
 Share

Recommended Posts

Kişisel bloglarda farklı tema seçimi,materyaller vb.  kullanımı hakkında?

• Herkese öncelikle merhabalar gününüz akşamınız daha aydın ve daha güzel  ve sağlıklı olması temennilerimle diyerek bir konu hakkında,bloglar için özellikle templates blog içi tema değişimleri css ekstra kodlar ekleme vb. konularda,uzman bilirkişi değerli tüm üye arkadaşlarımızın bilgilerinden istifade etmek için konu açtım.
  • Özetle, uzun zaman evvel'de blog sayfamı oluşturup google'ın kendi ücretsiz temalarından istifa ederek belli bir süre bu şekilde kullanmaya başladım. Bir süre sonra google üzerinden araştırmalarım sonucunda bir dünya temaların olduğunu farkettim,beğendiğim temalardan birini indirirerek, google blogger ayarları üzerinden_html editoru ile gerekli değişiklikleri yaparak ( kendime,bloga uygun özelliklerde vb.) bu temalardan beğendiklerimi kullanmıştım.
  • Sorun ya da anlamadığım detay şuki,ücretsiz adı altında profesyonel derlenmiş temaların blogger sayfalarında harici olarak kullanımı telif hakkı,blog yayınları için google üzerinde de index vb.sorunlar teşkil edermi. En önemlisi bu kullanılan temalar içeriğinde risk,telif vb. durumlara haiz konularla muhattap olunurmu merak ettiğim için uzun süredir aklımdaydı sormak,web tasarım konularında uzman bilen arkadaşlarımızdan bu vb. konulara ilişkin bir kaç satır bilgilerinden istifade etmek isterim.
  • Tahmin ediyorumki benzer şekilde benim gibi kullanan ya da kullanmaya yeni başlayacak arkadaşlarımız içinde yararlı bir konu olacağını düşünmekteyim.
  • Konuya ilave  önerecebileceğiniz sorunsuz tema,tema vb. sitelere ait free/ücretsiz kullanılırsa sorun teşkil etmeyecek olan önerilerde olursa çok iyi olacaktır.
  • Blogger/wordpress'de dahil olarak nelerin yapılabileceği veya yapılmaması gerekliliği konularında ben ve benim gibi kullanıcılara tavsiyelerle ilgili yorumlar yaparlarsa ayrıca çok sevinirim.

Şimdiden  yapılacak olan öneri ve tavsiyeler için konu ve konulara hakim olan herkese teşekkür'lerimi sunarım.

Şimdi Söz Sizde.. :) 

• Like 1

Merhaba yazılım geliştiricisi olarak sorunuza yanıt vermek isterim. Öncelikle kullanılan temalardaki telif hakları vs gibi konulara Türk yapımcılar haricinde pek takan kimseler yok. Aynı zamanda telif vs gibi durumlarda zaten sizlere öyle bir durum ile karşılaşırsanız bilgilendirmek zorundalar.  İkinci olarak blog sistemi olarak blogger kullanmak isterseniz beğendiğiniz ücretli bir temayı bana atın ben onu size tertemiz edip vereyim çok basit şifrelemeler ile 3sn yönlendirmesi yapıyorlar. Merak ettiğiniz veya bir isteğiniz var ise lütfen etiket ile veya pm ile ulaşabilirsiniz.

O44, 2 saat önce yazdı:

Merhaba yazılım geliştiricisi olarak sorunuza yanıt vermek isterim. Öncelikle kullanılan temalardaki telif hakları vs gibi konulara Türk yapımcılar haricinde pek takan kimseler yok. Aynı zamanda telif vs gibi durumlarda zaten sizlere öyle bir durum ile karşılaşırsanız bilgilendirmek zorundalar.  İkinci olarak blog sistemi olarak blogger kullanmak isterseniz beğendiğiniz ücretli bir temayı bana atın ben onu size tertemiz edip vereyim çok basit şifrelemeler ile 3sn yönlendirmesi yapıyorlar. Merak ettiğiniz veya bir isteğiniz var ise lütfen etiket ile veya pm ile ulaşabilirsiniz.

Elimdeki mevcut free versiyon temayı pm ile gönderdim değerli kardeşim düşünceniz ve ilginiz için buradanda ayrıca teşekkür ederim şimdiden.

• Thanks 1