Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

S7 Edge Yazılım Yükleme

ganos
 Share

Recommended Posts

iyi günler s7edge telefonuma yazılım atmak istiyorum fakat downloading kısmına geldiğimde DO NOT TURN OFF TARGET hatası yüzünden yazılımı yükleyemiyorum bu hatayı nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

ganos, 2 saat önce yazdı:

iyi günler s7edge telefonuma yazılım atmak istiyorum fakat downloading kısmına geldiğimde DO NOT TURN OFF TARGET hatası yüzünden yazılımı yükleyemiyorum bu hatayı nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

s.a abimin s7 açamadım google şifresi filan unutmus ilk kurulanı istiyordu evimin karşısında vodofon ekbi var dedim durum bu yazlım atarmısınız imeli filan değişiyormu yok dedi eski ilk yazılımı attı çiçel gibi oldu 20 tl atmıştı şim di kaçtl atarlar bilmem soruna gelince yazılım orjinalmi hatayı bundanda alabilirsin burda çözüm uygulamışlar bir bak olmazsa saglam bi servise götür kolay gele 

Please register to see this content.

Do not turn off target uyarısı zaten sizin Download Mode'da olduğunuzu gösterir. Bu modda devam etmek için Ses Açma Tuşu'na,  çıkmak için Ses Kısma Tuşu'na basmanız gerekir. Eğer ekranda bu işlemler için herhangi bir uyarı yazısı bulunmuyor ve herhangi bir işlem yapamıyor iseniz, Ses açma + Ses kısma + Home ve Güç tuşlarına 5 sn kadar basılı durarak telefonun yeniden başlamasını sağlayabilirsiniz. 

Ancak bu işler ile pek haşır neşir değil iseniz, telefonunuza kalıcı hasarlar vermek yada Boot loop gibi sorunlar yaşatmadan vazgeçerek orjinal yazılımını kullanmanızı tavsiye ederim. Yok ben halen Custom Rom yükleceğim diyor iseniz de 

Please register to see this content.
 adresinden istediğiniz Rom'ları yükleyerek deneyebilirsiniz.

Haydi kolay gele !

• Like 1