Jump to content

Güvenlık Kamerası Icin Nasıl Bilgisayar Gerekiyor

Recommended Posts

Merhaba arkadalar güvenlık kamersı ıle ılgıısız sızı aczık rahatsız edıcem :) güvenlik kameraları ıcın nasıl bı bılgısayar toplamalıyım.. yanı uyumluluk olarak . hangı chıpset hangı ekran kartı.. atımıyı onerırsın yada nvidia mı? bu konu hakkında genel bılgınızı öğrenebılırmıyım arkadaslar.... sımdıden tsk ederimmm

anakartın marka ve modeli önemli değil sadece intel chipsetli olması ve yüksek kapasiteli hard diskin olması senin işini görecektir. ekran kartınada gelince on board ekran kartından bile goruntu alabilirsin sıkıntısız şekilde ancak chipsetin intel olması şartıyla. kolay gelsin

arkadaşım ankarada bahsettiğin işi profesyonel olark yapmaktayım nvidia 6100 chipset, amd 4200 işlemci 12 kamera bağladık kart 100 frame olacak ses kaydı olmayacak,ole aman aman powera falan gerek yok kaplo kaliteli olacak, kamera en az 420 tvline 1/3 olacak bu konfigurayosnu defalarca kurdum bu arada amd 690g anakartlarda iş görüyo ekran kartına gerek yok onbordlar iş goruyo ama intel onbord lar olmuyo bilgine sunarım asertkayaForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com msn den yazarsan yadımcı olurum ama pis bi iştir bu iş haberin olsun monitör 4/3 olması lazım yoksa sorun cıkıyi bu arada haberin olsun

ha bu arada herkes intel diyo biliyorum ama ben intelde düzen tutturamadım amd daha iyi bence ayrıca ısıl olarak da avantajlı 40 dereceyi gecmiyo ama inteller yanıyo yeni seriler ozellikle zayıf işlemciler

amd diyorum her konuda yardımcı olurum yaz bana asertkaya.... .com msn anladın sen onu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...