Jump to content

Dos Oyunları Ricası

gsbaran
 Share

Recommended Posts

Merhabalar Arkadaşlar,

Sizden ricam elinde olan varsa eski msdos tabanlı oyunları paylaşabilirmi

elimde eski bir laptop var bu aralar can sıkıntısından forma atıcam

xp yüklü en hızlısından bir xp yüklicem sonra oyun oynamak istiyorum

varmı elinde arşivi olan 

özellikle

lotus

bomberman

şokkoban

aleattin 

street figher 

vb oyunlar 

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

gsbaran, 18 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim yardımlarınız için bunlar sanırım netten oynanabilecek olanlar ben direk indirim pc de oynamak istiyorum

bide eğer bir mahsuru yoksa en hızlı ve kulalnışlı bir xp tavsiye edermisiniz acaba

Dostum atari salon kuşağından olan birisi olarak internetten mame32 diye aratman lazım msdos tabanlı tüm romları açan bir emülatördür fakat eklentilerini flan bulman rom dosyalarını içine atman lazım.  Emek sarf etmen gerekecek ip ucunu verdim kolay gelsin.

gsbaran, 23 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim yardımlarınız için bunlar sanırım netten oynanabilecek olanlar ben direk indirim pc de oynamak istiyorum

bide eğer bir mahsuru yoksa en hızlı ve kulalnışlı bir xp tavsiye edermisiniz acaba

İndirmek için kayıt olman gerekiyor sanırım. Çünkü oyunların altında kaç kez indirildiği yazıyor.

Senkron2, Bir saat önce yazdı:

Dostum atari salon kuşağından olan birisi olarak internetten mame32 diye aratman lazım msdos tabanlı tüm romları açan bir emülatördür fakat eklentilerini flan bulman rom dosyalarını içine atman lazım.  Emek sarf etmen gerekecek ip ucunu verdim kolay gelsin.

abi selamlar ben dedikleriniz araştırdım bu windows 10 ya yada 7 de oynamak ister isek olan bir çözüm sanırım

ben direk orjinallerini istiyorum bende eski bir makina var direk ona yüklicem böyle bir arşiv bulabilrmiyim

• Like 1

gsbaran, Şimdi yazdı:

abi selamlar ben dedikleriniz araştırdım bu windows 10 ya yada 7 de oynamak ister isek olan bir çözüm sanırım

ben direk orjinallerini istiyorum bende eski bir makina var direk ona yüklicem böyle bir arşiv bulabilrmiyim

Windows xp dahil mame32 emulatorleri eski versiyonlardan başlarak deneyebilirsin bende client romlar ve bios romlara kadar herşey full vardı bir ara harici hdd de duruyordur bakmadım. Fakat şunu demek isterimki orjinal atari salonundaki dolap atariden dijital ortama aktarılmış orjinal oyundur hepsi zaten

Mame32 games gibi basit bir aramayı görsellerde yapacak olursanız dediğimi daha net anlayabilirsiniz kolay gelsin

gsbaran, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar Arkadaşlar,

Sizden ricam elinde olan varsa eski msdos tabanlı oyunları paylaşabilirmi

elimde eski bir laptop var bu aralar can sıkıntısından forma atıcam

xp yüklü en hızlısından bir xp yüklicem sonra oyun oynamak istiyorum

varmı elinde arşivi olan 

özellikle

lotus

bomberman

şokkoban

aleattin 

street figher 

vb oyunlar 

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

S.A kardeşim ben atari oynuyorum  burdan indir keyfine bak dil ingilizce malum eski atari 

Please register to see this content.