Jump to content

Win10 Pro X64 18363.815 (23 Nisan 2020) Güncel

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

AdnanGumus, 36 dakika önce yazdı:

özür dilerim kullandıgım skinpack paketi sorunluymuş pcde bir cok exe dosyasını bozmuş pcye formatladım senin çalışman kurulu bence su anlık açılış iyi ilerde bi hata olursa yazarım kolay gelsin 

Please register to see this content.

Estagfirullah hocam. Tam olarak istediğim çalışma olmadı. Şu 10-15 gün içerisinde daha ciddi ve tam olarak istediklerimi yapabildiğim bir çalışma yapmayı planlıyorum. Bu çalışma hem sıkıntılı bir döneme hemde acemiliğime geldi. İnşallah sonraki çalışmalar da hem görsel anlamda hem de hız ve performans anlamında daha sağlam çalışmalar yapmayı planlıyorum. Donma v.s gibi sorunlar var mı? Geri dönüş olursa sevinirim. Hatalarımı görmüş olurum...

deli_petro06, 25.04.2020 - 00:52 yazdı:

Teşekkürler. Yine ekleyeyim. Tam olarak yaptığım ayarlar olmadı. Yeni bir çalışma için şu sıralar uğraşıyorum. Donanımsal olarak yaşadığım sıkıntılardan dolayı da performansı konusunda pek göremedim. Esd uzantısından dolayı sıkıntılar oldu. İnşallah bir sonraki çalışmada tam istediklerimi yaptıktan sonra paylaşım yapacağım. Hayırlı ramazanlar...

siteye eklenenler vardı gördüm ama hangisi bana uyumlu son güncel sürümüyle

oyunsever, 1 dakika önce yazdı:

İ7 8700 CPU 3.20ghz

ram : 16GB

ekran kartı : GTX 1060   6GB RAM

yani bir sistem sayılır onun için yazmaya gerek duymadım

Bu sisteme şu an sitedeki güncel işletim sistemlerinin hepsi uyar. AlpElwin' in görsel çalışması veya MrRush'un son çalışması da sisteminde gayet stabil çalışır. Burada önemli olan sen ne arıyorsun?

benim bilgisayarda yaptığım işlemler dosya indirmek oyun oynamak film izlemek müzik dinlemek ve bu 8.nesil bilgisayarı sırf oyun için aldım benim aradığımda bunlara yönelik işletim sistemi ve güncel ben zaaten şu anda kullandığım işletim sistemini burdan indirmiştim bundan evelkilerini de

oyunsever, 48 dakika önce yazdı:

benim bilgisayarda yaptığım işlemler dosya indirmek oyun oynamak film izlemek müzik dinlemek ve bu 8.nesil bilgisayarı sırf oyun için aldım benim aradığımda bunlara yönelik işletim sistemi ve güncel ben zaaten şu anda kullandığım işletim sistemini burdan indirmiştim bundan evelkilerini de

Forjest ustanın son paylaşımı yada köylünün lite sürümü muhtemelen oyun v.b. konular da daha iyi performans almanı sağlayabilir. Bu arada oyun için pc ye xbox v.b şeyler takarakta oynuyorsan bunları da belirtmeni tavsiye ederim. Çünkü lite sürümler bazen çıkarılan bileşenlerden dolayı sorun çıkarabilir.