Jump to content

Win10 Pro X64 18363.815 02 Mayıs 2020 Güncel + Görsel

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Rufus 3.10 ile USB'ye yazdırınca kurulumda "Kullanabilir Görüntü Yok" hatası veriyor. Kurulum Başlamıyor.

UNetbootin ile USB'ye yazdırınca kurulum hiç başlamıyor.

VMware Workstation Pro Sanal Makineye Kurulum yapılmıyor. Muhtemelen boot hatası veriyor.

guardians, Şimdi yazdı:

Rufus 3.10 ile USB'ye yazdırınca kurulumda "Kullanabilir Görüntü Yok" hatası veriyor. Kurulum Başlamıyor.

VMware Workstation Pro Sanal Makineye Kurulum yapılmıyor. Muhtemelen boot hatası veriyor.

İşletim sistemi ISO Dosyasının tam indirilip indirilmediğini kontrol edin. ISO_dosyası tam inmemiş olma ihtimali yüksek Net'de_ kopmalar vb. durumlar olabilir. Dosyayı tekrar'dan gözden geçirin eksik dosyadan kaynaklıysa eğer,tekrar'dan indirmeniz gerekli aynı dosyayı.

• Like 1

guardians, 5 saat önce yazdı:

Hocam  Forjest ustanında belirttiği gibi bir sorun olmuş olabilir. Sistemi paylaşmadan önce HDD kurulumunu da yaptım sanal bellek testlerini de yaptım.  Yalnız şöyle bir ihtimal daha olabilir. Kullandığınız sistemi çok eskiyse install.esd olarak görmeyebilir. Winrar ile iso yu açıp install.esd dosyasının uzantısını .wim olarak değiştirin. Sonra ultraiso programı ile tekrar iso ya dönüştürün. Bir de bu şekilde deneyin. Daha önce bu tip bir işlem yapmadıysanız bahsettiğim programları yükleyip ÖM atarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

hunter44, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler,Elinize Emeğinize sağlık..Üstad yardım etmiş bi deneyelim bakalım..

Güle güle kullanın teşekkürler...

um77, 7 saat önce yazdı:

Emeğize sağlık başarılar dilerim

Teşekkür ederim...

kilicmuhsin, 43 dakika önce yazdı:

Mega'dan Tnctrdebrid ile indirmeye başladım % 91.3 te bağlantı koptu bir dahada inmedi.Şimdi bir daha deneyeceğim

Keşke meganın kendi uygulaması ile indirseydiniz. Net kopmaları yada kota aşımı durumlarında belli sürelerden sonra devam edebiliyor. Ya da modem resetlediğiniz de devam ediyor. Gerçi biliyorsunuzdur da yine de not olarak ekleyeyim...

senex, 4 saat önce yazdı:

elinize sağlık gayet güzel ve stabil çalışıyor. bi de etkinleştirmesini kendisi yapsaydı güzel olurdu. :)

Teşekkür ederim. Etkinleştirmeyi şu sebeple yamadım. 1- Kişilerin kendi keyleri olabilir. 2- Dijital lisans diye birşey var yaparsam biosa gömülü size ait bir key varsa sıkıntı çıkarabilirdi. 3-Ben çalışmayı hazırlarken kms auto ile lisansladım. Kms ile aktivasyonu herkes istemeyebilir. Etkinleştirmekte sorun yaşarsan ÖM atarsan 1-2 dk da çözebiliriz. Gözümle alakalı bir sıkıntı olduğu için eskisi kadar giremiyorum siteye ama yine de yardımcı olurum...

• Like 1

Corsair' in MP510 nVMe diskini aldım ve biraz önce kargo geldi. Diski değiştirmişken kullandığım Windows 10' uda değiştireyim diyerek TNCTR geldim, görsel olarak da ilgimi çekti. İndirip deneyeyim, teşekkürler.

• Like 1

LostH, 3 saat önce yazdı:

Corsair' in MP510 nVMe diskini aldım ve biraz önce kargo geldi. Diski değiştirmişken kullandığım Windows 10' uda değiştireyim diyerek TNCTR geldim, görsel olarak da ilgimi çekti. İndirip deneyeyim, teşekkürler.

Hayırlı olsun iyi günler de kullanın...

• Like 1

deli_petro06, 04.05.2020 - 01:04 yazdı:

Keşke meganın kendi uygulaması ile indirseydiniz. Net kopmaları yada kota aşımı durumlarında belli sürelerden sonra devam edebiliyor. Ya da modem resetlediğiniz de devam ediyor. Gerçi biliyorsunuzdur da yine de not olarak ekleyeyim...

Teşekkür ederim,bir kere başladım,modem resetlemeye üşendim,yadidiskten indirdim,emeklerin için teşekkürler.

• Like 1

Please register to see this content.
Arkadaşlar merhaba Yandex linki üzerinden isoyu indirdim rufus ile yazdırıp sırasıyla uefi ve daha sonra legacy olarak kurmaya çalıştım ancak her iki kurulumda aynı hatayı verdi çözümü bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?

Edited by mehmetali1993
Fotoğraf yüklenmemiş

mehmetali1993, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba Yandex linki üzerinden isoyu indirdim rufus ile yazdırıp sırasıyla uefi ve daha sonra legacy olarak kurmaya çalıştım ancak her iki kurulumda aynı hatayı verdi çözümü bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?

Donanıma yüklü bir işletim sistemi anahtarı yüzünden yapar. 

ei.cfg oluşturup altdaki kodu yazıp kaydedin ve sources klasörüne atın.

[Channel]
Retail
  • Like 1

mehmetali1993, 5 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

Ben bazı bioslar da .esd uzantısını algılayamadığı için yapabilir diye biliyorum. Awengers' in yazdığını uygulayıp sonuç alamazsan iso dosyası içeriğini winrar yardımı ile masaüstünde bir klasöre çıkarıp source klasörü içerisindeki install.esd dosyasının uzantısını .wim olarak değiştirerek deneyebilirsin. Sisteminden kaynaklı bir sorun olabilir. Burada ve yabancı bir forumda paylaştım. Bu tipte bir geri dönüş olmadı. 

+Şu an netten baktım da usb 3.0 kullandığınız da lisans girişi sonrası olabiliyormuş. Usb 3.0 yerine Usb 2.0 kullanmanız tavsiye edilmiş. (ilk olarak bu yöntemi deneyebilirsiniz.)

Edited by deli_petro06
  • Like 1

Ustadlarin hebsi birbirinden becerikli (nazar degmesin) evde kaldigim surece baya sistem denedim sanirim iki ay daha evdeyim sonra insallah calisacagim pc donanimin iyi ise  indirdiklerimin hebsi akici calisiyor  dusuk donanimlar icin lite surumunu de denedim  onlardada iyi  cok az SIKINTI var buda normal adi ustunde lite

• Like 1

matadornl, 14 dakika önce yazdı:

Ustadlarin hebsi birbirinden becerikli (nazar degmesin) evde kaldigim surece baya sistem denedim sanirim iki ay daha evdeyim sonra insallah calisacagim pc donanimin iyi ise  indirdiklerimin hebsi akici calisiyor  dusuk donanimlar icin lite surumunu de denedim  onlardada iyi  cok az SIKINTI var buda normal adi ustunde lite

Windows dışındaki çalışmaları da denemeni tavsiye ederim. Örnek; forjest ustanın Macbuntu çalışması. Yarının ne getireceği belli olmaz. Başta linux olmak üzere pc' nizin performansına göre diğer işletim sistemlerini de denemenizi tavsiye ederim. Bu süreçte bende sürekli yeni işletim sistemleri deniyorum. Linux sürümlerinden yerli çok güzel çalışmalar var. Archman, Pardus... vs gibi. Yabancı linuxlardan da linux mint, ubuntu, kali, mxlinux gibi sistemleri de denediğiniz de windowsa bakış açınız değişebilir. Üstadların çalışmaları için katılıyorum. Forumda paylaşılan birçok yabancı paylaşımcının çalışmalarından çok daha iyi çalışmalar var. Yine bu süreçte 100' ün üzerinde windows çalışması denedim. Ve şunu yazabilirim. Yerli çalışmalar çok kaliteli...

• Like 1

deli_petro06, Şimdi yazdı:

Windows dışındaki çalışmaları da denemeni tavsiye ederim. Örnek; forjest ustanın Macbuntu çalışması. Yarının ne getireceği belli olmaz. Başta linux olmak üzere pc' nizin performansına göre diğer işletim sistemlerini de denemenizi tavsiye ederim. Bu süreçte bende sürekli yeni işletim sistemleri deniyorum. Linux sürümlerinden yerli çok güzel çalışmalar var. Archman, Pardus... vs gibi. Yabancı linuxlardan da linux mint, ubuntu, kali, mxlinux gibi sistemleri de denediğiniz de windowsa bakış açınız değişebilir. Üstadların çalışmaları için katılıyorum. Forumda paylaşılan birçok yabancı paylaşımcının çalışmalarından çok daha iyi çalışmalar var. Yine bu süreçte 100' ün üzerinde windows çalışması denedim. Ve şunu yazabilirim. Yerli çalışmalar çok kaliteli...

denedim  oda guzel olay su eski pc je yuklemeyi beceremedim sadece usb den calistirdim 

• Like 1