Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro 2004 V19041.264 Maksimum Performans Türkçe

forjest
 Share

Recommended Posts

Üstad emeklerine sağlık bir önceki sürümde yazdırma hizmetleri aktif olurken hata verip olmuyordu umarım bunda aynı sorun yaşanmaz ya da ufak reg kaydı yazarsınız ?? zahmet olmazsa tabiki de şimdiden teşekkür ederim hayırlı cumalarınız olsun 

Edited by MOTUN
  • Like 1

lord_figo18, 35 dakika önce yazdı:

Üstad emeklerine sağlık bir önceki sürümde yazdırma hizmetleri aktif olurken hata verip olmuyordu umarım bunda aynı sorun yaşanmaz ya da ufak reg kaydı yazarsınız ?? zahmet olmazsa tabiki de şimdiden teşekkür ederim hayırlı cumalarınız olsun 

Yaaa arkadaş şu ana başlığı alıntı yapmadan yorum yapamazsınız.. Sayfayı kaydirana kadar gözümüz yoruluyor.. 

BU konuda admin ve modarator abilerimiz bunun la ilgili bir kural koysaydilar çok çok iyi olurdu 

• Like 8
  • Haha 1

lord_figo18, 3 saat önce yazdı:

Please register to see this content.

• Like 1

almer, 18 dakika önce yazdı:

emeklerine sağlık  reis yenimi bu sürüm

En son güncellemeyle en yenisi şu an için. Birazdan ne olur bilinmez? w10 sürekli güncellemeler yayımlıyor bilindiği üzere,windows_güncellemeleri açarsanız eğer güncellemeye devam edecektir yeni çıkanlar için. :) 

• Like 2

emeklerinize sağlık

bu çalışmayı mı kurmak lazım.

yoksa bu linkteki çalışmayı.

tavsiyelerinizi söyleyebilirseniz sevinirim

https://www.tnctr.com/topic/742268-windows-10-pro-1909-ofis2019-x64-maksimum-performans/

• Like 1

xereax, 3 saat önce yazdı:

teşekkürler usta güncel bir sürüm arıyordum iyi oldu.

Güle güle kullanınız yorum için teşekkür'ler.

matadornl, 3 saat önce yazdı:

eline saglik ustad  bizede deneyip yorumlari yazmak dusuyor

Evet taktir son kullanıcının artık.ben üzerime düşeni sistem yaptığımı düşünüyorum gerisi indirip kuracaklarda artık. :) 

SoNKraL_, 2 saat önce yazdı:

@forjest Ustam döktürmüşsünüz elinize sağlık eski bi makineye kurdum 7 dkdan daha kısa sürede kuruldu :)

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim bu sayede , sizlerin yorumlarıyla etkili şekilde diğer indirecek arkadaşlarda haberdar olmuş oluyorlar.

yineben, 1 saat önce yazdı:

emeklerinize sağlık

bu çalışmayı mı kurmak lazım.

yoksa bu linkteki çalışmayı.

tavsiyelerinizi söyleyebilirseniz sevinirim

https://www.tnctr.com/topic/742268-windows-10-pro-1909-ofis2019-x64-maksimum-performans/

Ben şu diyemeceğim hangisi iyi gelecekse sürüm farketmeksizin aralarından bir tanesini seçip kurmak size kalmış artık her iki sistemde stabil olacak çalışıyor birinde+ ofis var farklı olarak.

besiktasjk87, 14 dakika önce yazdı:

bir de office 2019 entegre olsaydı tadından yenmezdi ?

Bu seferde uygulamaların olmadığı sade olan bir çalışma anlayışıyla özellikle hazırlandı. Diğer çalışmalardan edindiğim yorum ve izlenimlerden yola çıkarak,anladığım ilave ekstra olarak uygulamaların istenilmediği yönünde bir izlenim alınca, bu çalışmada bu şekilde bu zihniyetle hazırlandı. Forum içerisinde lite ofis çalışmalarından istifa edilebilir kurulumları bir kaç saniyeden ibaret iyi seçim olabilir.

• Like 4
  • Thanks 2

Reilly, 3 saat önce yazdı:

Linkteki dosya uzantısı neden .iso olarak değil .exe olarak gözüküyor acaba?

Paketleme yöntemi olarak 7zipSFX exe olarak sıkıştırılarak paketlendi çittıklandığında,otomatik olarak şifre girişi ile tnctr ISO dosyaları dizine çıkar. Konuda da belirtildi.

lori, Bir saat önce yazdı:

Hocam elinize sağlık. 
Yandex.diske kaydedilemedi hatası veriyor bi türlü indiremedim ?

Ücretsiz yandex hesabı oluşturup,hesabınıza aktarma yaparak hemen indirmeye başlayabilirsiniz çoğu cloud dosya sitesi artık neredeyse bu şekilde kota koyarak hesap gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır özetle yandex hesabınızdan indirebilirsiniz bu sorunu aşmak için.

ekvatorx33, 37 dakika önce yazdı:

windows update yaparsak performans açısından sıkıntı olurmu ustad

herhangi bir sorun çıkmaz,güncelleme optimizasyonları ile ilgili derlemeler yapıldı sistem güncellemelerini alır defender,driver vb. güncellemeler deaktif konumdadır.

• Like 2

Eline emeğine sağlık abi. Windows 8.1 Maksimum Performans - forjest  çalışmanızı indirdim kullanıyorum. gerçekten kullandığım en iyi 8.1 oldu. Bu çalışmanızda onun gibi sanırım. Bu çalışmanızıda diğer makinede kullanacağım. Çok teşekkürler üstad.

Edited by eca2424
  • Like 1

eca2424, 38 dakika önce yazdı:

Eline emeğine sağlık abi. Windows 8.1 Maksimum Performans - forjest  çalışmanızı indirdim kullanıyorum. gerçekten kullandığım en iyi 8.1 oldu. Bu çalışmanızda onun gibi sanırım. Bu çalışmanızıda diğer makinede kullanacağım. Çok teşekkürler üstad.

Windows 10 'nun kronik hantal bir yapısı var gerçektende,yani ssd vb. donanımsal olarak iyi bir makinede dahi,bu hantallık gözle görülür şekle geliyor bir süre sonra, ben sadece optimizasyonlarını işlemciye ve donanımlara binen yükü hafifletmek için gerekli performans ayarlarını yönetici yetkilerini ele alarak tanımlama yaptım sadece. Belki w8.1 kadar olmasada yakın şekilde performans verecek kıvamda diyebilirim son taktir kullanıcının elbette benim şimdilik naciz düşüncelerimdir saygılarımla.

hasan835, 37 dakika önce yazdı:

üstad, emeğine, gözlerinin nuruna sağlık, yeni sürümün kaliteli paylaşımlarınızdan dolayı tebrik ederim.

saygılarımla;

Allah razı olsun değerli kardeşim sağ olasın! Estağfurullah bende sizler gibi birşeyler elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum sadece teşekkür ederim yorumun için saygılarımla. :) 

• Like 2

rotasmmm, 59 dakika önce yazdı:

Üstad eline sağlık indirdim kurdum. Pc ilk açılıp masa üstü geldiğinde 30-40 saniye donuyor sonra kendine geliyor. Donduğunda klavye mause hiç birşey çalışmıyor. Nedeni ne olabilir. Teşekkürler.

Donanımsal olarak bir problem olması muhtemel. Sorunu saptamak için takılı olan ne varsa usbport'tan veya harici donanımları çıkararak yerlerini portları vb. değiştirerek denemekte çözüm olabilir. Donanım kaynakları ve konfigürasyonunuz ve sisteminiz hakkında herhangi bir detay vermeden direkt olarak sorunu belirttiğiniz için sadece tahminden ibaret olarak yorum yapılabilir buna. Onun için sistemi nasıl ve hangi yöntemlerle kurdunuz.Sistem donanım kaynaklarınıza yeterlimi bios vb. güncelleme gereksimimleri olabilir vb. türden genel olarak bu gibi durum ve komplikasyonlar herhangi bir ufak detayda bu gibi sorunsalları ortaya koyabilmekte. Sürücülerinizi güncelleyerek bakmak gerekli deneme yanılma vb.

Kolay gelsin.

• Like 1

Eski donanımlarda yeni sürüm promlemli henuz  tam donanımlara adapte olan bir yapısı yok sanalda kurulumda sorun yok ıken reelde problemler cıkabılıyor 

bu çalışmayı henuz test etmedım ama ılk aklıma gelen acılışta donan pc lerın hızlı başlatı devre dısı yapmak

Hernekadar microsoft yeni sistem cıkarsada zorla kullanıcıyı yeni donanım alması ıcın arkadan sistem yapısını arka planda delik deşik etcek yazılımlar eklıyor

Altarnatif 

Please register to see this content.

Edited by casper0007
  • Like 6

m3hm3t1991, 4 saat önce yazdı:

Eline  Sağlık.  Eski sistemler için x86 lı bir çalışma yapmayı düşünüyor musunuz?

Eski sistemler için w10 yerine belki w7lite,8.1 embedded alternatif sistemlerinden yararlanılabilir hatta, linux işletim sistemleri dahi çok daha uygun olacaktır. w10 'nun eski sistemlerde istikrarlı ve kararlı çalışacağına pek ihtimal vermiyorum. sistemi doğası gereği malumdurki donanımları biraz daha kullanmaya müsait olan işletim sistemi. Şu an için sadece 64 bit çalışmalarda yoğun kullanım ve tercih nedeniyle yapmayı düşünmüyorum. Ancak, forum içerisinde birbirinden güzel windows lite çalımalar linux sistemleri var yararlanılabilir belki. Kolay gelsin.

• Like 1
  • Thanks 1

Öncelikle çalışmanız için teşekkür ederim, oldukça akıcı bir sistem olmuş. Ancak sistemi kurduktan sonra yaşadığım bir problem var. Windows'un el değmemiş sürümünde sorunsuz çalışan online hisse takip programı, sisteminizi kurduktan sonra açılışta hata vermeye başladı. Kapatılan hizmetlerle veya registry kayıtlarıyla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Tekrar teşekkürler.

image.png.5d35eb42cab932582cd4b416271e743d.png

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      Güncellenme tarihi: 23.12.2023 ARALIK | Link güncellemesi
       Tam Güncel! | Uefi/Legacy | Hız Optimizasyonu | .NetFrameWork 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin | Startisback Başlat Menüsü | MS_Office 2016 | WinRAR | Microsoft C++ paketlerinin tamamı ilaveli!

Hakkında?
      Masaüstü simgeleri aktif gelir. Windows 11 Insider simgeleri kullanılmıştır.Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft Edge / IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı Microsoft Edge tarayıcı sisteme toplu olan güncelleştirmelerle beraber, entegre edilmiştir. Sistem ve uygulama bileşenleri olan C++ paketlerinin tamamıda sisteme eklenmiştir. Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistem bulunması gerekli bir ayar. Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı. Microsoft Office 2016 lite sürümü sisteme eklenmiştir. Sadece Word,Excel ve P.Point eklidir beraberinde WinRAR dosya arşivleme uygulamasıda eklenmiştir. İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir. Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir. Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir. Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method. Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır. Toplu güncellemeler ve uygulamalarda eklenince boyut biraz arttığı için ESD sıkıştırma yapılmıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz. Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz.  
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      İndirme linki:
      ( Copyright 2024 )
    • By forjest
      Windows 10 Pro Lite X64 Temel Programlar Ekli Performans 2023
      UEFİ / Legacy | Tam Güncel! | Temel Programlar | Performans | ESD'li
      Ekran Görüntüleri

Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Microsoft Mağaza uygulamasıda sisteme entegre edilmiştir. Dileyen mağaza programlarını kurabilir. 
      Performans ayarlarıyla ilgili olarak ince ayar işlemleri yapılmıştır. Oturum kilit ekranı kaldırıldı.
      Windows özelliklerinden Eski bileşenler için DirectPlay aktif edilmiştir.
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Meşkuliyet yaratan programlar defender,cortana, Reklamlar Telemety vb. gibi servisler devredışıdır.
      Boştayken ram kullanımı 800-1000mb arasında değişiklikler göstermektedir.
      Güncelleme hizmeti kapalıdır. Başlat menüsünde Toogle Updater'ı bir kereliğine çalıştırmanız yeterlidir.Microsoft mağaza ve uygulamaları için update'in açık olması gerekmektedir bilgilerinize.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Ventoy-AIOBoot vb.multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Eklenen programlar: Microsoft Office 365 Pro Plus Tam Sürüm kurulu gelir, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) ,Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, VLCMediaPlayer,Hashtabmd5,WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      İşlemlerin bitiminde kalıntı dosyalardan tamamen sistem arındırılmıştır. Lisanslı şekilde kurulum sağlanmıştır. Lisansınız varsa eğer kullanabilirsiniz.
      Sistem Emre028 arkadaşımızın çalışması üzerine , programlı ve birkaç ince ayar eklenerek inşaa edilmiştir. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kaynak
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 Pro x64 Temel Programlar Ekli 2023
      Uefi Legacy | Tam Güncel | Temel Programlı | ESD'li
      Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Extreme aracı kullanarak sisteme performans ayarlamaları tanımlanmıştır. Kaynak link
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Windows 11 Simge paketi imageres.dll değiştirilmiştir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Windows update güncelleme servisi açık bırakılmıştır. Sürücüler içinde güncelleme ayarları açık gelir.
      Windows Defender silinmedi, dileyen sağ alt görev çubuğuna çift tıklayarak korumayı tamamen açabilir. Kapalı bırakılmıştır açılabilir.
      Meşkuliyet yaratan programlar cortana ve telemetry gibi servisler devredışı bırakılmıştır.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Rufus ve multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Göze hoş görünen Wallpaper duvar kağıtlarını sisteme ekledim masaüstünden dileyen istediğini seçer. Sistemde slider otomatik değişmeye ayarlanmıştır.
      Eklenen programlar: Microsoft Ofice 2021 LTSC, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, Hibit Uninstaller (Gelişmiş program kaldırıcı) , Microsoft C++ Kütüphanesi paketleri, WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Görev zamanlayıcısına KMS Lisans atanmıştır. Kurulumdan sonra online olduğunuzda sistem otomatik olarak kendini lisanslar. Kendi lisansınız varsa ayrıca kullanabilirsiniz.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      Özellikle windows 10 'nun son pro sürümü tercih edilmiştir. Ltsb,ltsc sürümleriyle son sürüm ve bazı programlar oyunlar çalışmamaktadır tercih edilmemiştir.
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.
      EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

TANITIM VİDEOSU

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 Enterprise 21 H2 LTSC 2021
      Optimum performans | Tüm fonksiyonlar aktif | Netframework 3.5 Directplay etkin | Microsoft Store Mağaza ekli
      Sistem detayları: Windows 10 Enterprise Ltsc 2021 21H2 | IS Derlemesi: 19044.1288
      Hakkında?
      En son çıkan kasım  ayı windows 10 enterprise ltsc 2021 iso dosyası kullanılmıştır. Herhangi bir güncelleme dosyası içermez! Startisback başlat menüsü, Microsoft 2016 Word,excel,PPoint Winrar,PDF Viewer ve MS-C++ kütüphanesi  temel uygulamalar eklendi. W11 Resimleri ilave edilmiştir. Microsoft Edge güncellenmiştir Anagiriş sayfası arama motoru Google Türkiye olarak tanımlanmıştır. Ublock Origin Reklam engelleyicisi aktif gelir. Yer imleri çubuğu açık. Sistem Tam yetkili hesap olan Administrator yerel hesabıyla user olarak masaüstü gelir. Dileyen kendisi sonradan değişimi yapabilir. Explorer file manager yani dosya yöneticisi mümkün mertebe rahatlatılmıştır. Akıcı seri kullanım sağlandı. Kısayol ön eki kaldırıldı. Sayfa geçişleri rahatlatılmıştır. Lisans işlemleri için Forum içerisinde kms adlı uygulamayla lisans yapabilirsiniz. Tnclisans aracıda uygundur. Sistemde güncellemeler açık vaziyettedir isteyen yapar. Uefi-Legacy kurulum için uygundur. Rufus, ventoy , Aioboot programlarıyla usbdisklere yazdırma işlemlerini yapabilirsiniz. Sistem bir kereliğine real ve sanal olarak kurulum yapılmış olup, zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır. İşlemler sonunda sistem kalıntı dosyalardan arındırılmıştır. Kurulum sonunda alınan ekran görüntüleridir :

İndirme linki
      Bilgilendirme ?
      Sistemin MSDN olarak ISO dosyasını indirmek isteyenler alttaki forum içerisindeki açılmış olan konudan iso dosyalarını temin edebilirler. Kendimde buradan indirdim.
      Kaynak linki: Buradan kaynak siteye gider.
      Diğer Windows çalışmalarım için buradan
    • By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe
      YENİ SİSTEM!
      Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021
      Optimum Performans | Tam Güncel! | Microsoft Store | Microsoft Edge | Windows 11 simgeleri
      NetFramework 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin + Sistem güncellemelerinin tamamı ekli ilaveli | Uefi ve Legacy kurulum.
      Kurulumdan hemen sonra alınan ekran görüntüleridir.

Sistem hakkında genel bilgiler:
      Temel düzeyde performans tanımlanmıştır. Aranılan ve her sistemde rahat stabil ve sorunsuz çalışmasıyla bilinen sürüm olması nedeniyle tercih edilmiştir. Üzerinde bulunmayan, Microsoft Store ve Microsoft Edge uygulaması tam ve eksiksiz şekilde kurulmuştur. Dileyen microsoft uygulamalarını mağazadan yükleyip kullanabilirler. Administrator tam yetkili hesap üzerinden sistem açılır buda kurulum sürecinde çıkan bir çok yapılandırmaya gerek kalmadan zamandan tasaffur sağlar. Sistemden herhangi bir şey silinmemiş olup, performansa yönelik olan temel tanımlamalar açıklamalardaki gibidir. Dileyen istediği servisi kullanabilir. Masaüstü simgelerinin tamamı aktif gelir. Kısayol ön ekleri kaldırılmıştır. Program ve dizin kısayollarına, kısayol ekini eklemez.  File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır. Microsoft EDGE tarayıcısı anasayfası arama özellikleri Google olarak tanımlanmıştır. Ublock plus reklam engelleyicisi entegredir reklamları engeller. Gerçeğe en yakınlığıyla bilinen popüler başlat menüsü Startisback uygulaması sabitlenmiştir. Başlat menüsü ihtiyacı bu sayede giderilmiştir. Microsoft Office 2016 Word,Excel,PPoint PDF Viewer WinRAR  ofis uygulamaları kurulumdan sonra hazır gelir. Sistemin gereksimleri olan C++ paketlerinin tamamı entegre edilmiştir. Görüntü arabirimleri, directx ve eski bileşenler direct play  sistem etkin ve yüklüdür. Her bilgisayara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz! Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir. Uac bildirimleri deaktif konuma alınmıştır. Windows 11 Simge paketleri ve wallpaper duvar kağıtları sisteme entegre edilmiştir. Bu sayede modern görünüm kazandırılmıştır. Görsel  sistem! Windows 10 Ltsc güncellemeleri sürücüler otomatik olarak sisteme kurulmaya programlanmıştır. Güncelleme gecikmeleri, yeniden başlatma gibi meşkuliyetler rafa kaldırılmıştır. 2GB kadar güncelleme sisteme entegre edilmiştir. Bugüne tamamen güncel bir sistemdir. ESD sıkıştırma içerir. Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir. Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar rufus veya Ventoy ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler.  
      İndirme linki
      " Copyright 2021 "

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...