Jump to content

Xp Teması Kayboldu

ali_ozturk34

Recommended Posts

Günaydın tnctr.com üyeleri,

Bugün bulamadığım ama dün heveslenerek yüklediğim bi program vardı forumda başlığı sizin için seçtiğim 23 tema falandı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse indirdim dosyayı yüklüyeceğim bi taha verdi ok mokey falan diye geçtim ti ye almadım kafasızlık edip sonra yeniden başlatmanız gerekiyor dedi ok dedik onada yeniden başladı bilgisayar ama şu anda sadece klasik görünümüm war tema indiriyorum görüntü özelliklerinden tema seçme bölümünden seçmeye çalışıyorum seçiyor ama yinede bişey olmuyor klasikte kaldım exe indiriyorum kurayım die kuruyorum oda olmuyor bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

klasikgrnm1ym3.th.jpg

klasikgrnm2oo1.th.jpg

arkadaşlar sorunu halletdim mantıkla yola giderek theme klasörü falan değil sorun ben dün bilgisayara bu programı kurtuğumda hata verdi sonra yeniden başlattım dedimya o zaman bilgisayar denetim masası - yönetsel araçlar - bilgasayar yönetimi - hizmetler ve uygulamalar - hizmetlerin altında temalar var orda çalışan programı durdurmuş ve onun için tema ekliyememişim bu tarz sorunu olan varsa bu konunun yardımcı olacağına inanıyorum iyi günler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...