Jump to content

Otomatik Kullan Sorunu

matahari218534

Recommended Posts

Arkadaşlar bir kaç günden beri netten araştırıyorum ama bir sonuç bulamadım cd ve flash disk takınca otomatik kulan özellği gelmiyor regedit ayarlarına baktım ama yine olmadı combo fix kullandıktan sonra oldu diye düşüyorum ama nasıl eski haline geri getirebilirim işletim sistemim vista ultimate servicepack1 .

kardeşim ben bunları zaten yaptım sağol ama microsoft un sitesinden kime hayır gelmiş ben bilmiyorum ama araştırmalarım hala devam ediyorum umrım çözerim çapkın sende halledersin inş..

Hiç tema vs. için patch yaptınızmı? Sistem dosyalarında bi değişiklik yaptınızmı yani.

Sorun Bir kere benim başımada gelmişti :) Flash Disk Takınca bile gelmiyordu illaki bilgisayarıma girip açmam lazımdı. Bu Sorunu ozamanlar çözmüştüm ama hatırlamıyorum :) hatırlasam yazarım.

Sorun Bir kere benim başımada gelmişti :) Flash Disk Takınca bile gelmiyordu illaki bilgisayarıma girip açmam lazımdı. Bu Sorunu ozamanlar çözmüştüm ama hatırlamıyorum :) hatırlasam yazarım.

aynen öyle cd olsun flash disk olsun hiçbirisini görmüyor her seferinde bilgisyarıma girip oradan açıyorum düşünüce belkide gereksiz birşey ama ne biliyim sinir oldum eğer hatırlarsanız cevap yazın çok teşekkür ederim şimdiden

aynen öyle cd olsun flash disk olsun hiçbirisini görmüyor her seferinde bilgisyarıma girip oradan açıyorum düşünüce belkide gereksiz birşey ama ne biliyim sinir oldum eğer hatırlarsanız cevap yazın çok teşekkür ederim şimdiden

Arkadaşlar bendede XP var işletim sistemi bende de o sorun var cd flash vb.. şeyler taktığımda otomatik kullanmıyor bi arkadaşım Autruon mudur nedir öyle bi virüs bulaşmıştır diyor Plss ;)

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...