Jump to content

Advanced NTFS Recovery 3.1 Full yada cRacK

Sash
 Share

Recommended Posts

[Program İsmi]: Advanced NTFS Recovery 3.1

[Hedef Link]:

[Website]: http://ntfsrecovery.com/

[Aciklama]: # Unformat NTFS drives

# Recover files from damaged disks

# Recover corrupt or damaged partition table

# Recover files from inaccessible drive

[isletim Sistemi]: Microsoft® Windows® 95, 98, ME, NT, 2000, XP, 2003 Server

[Yorum]:

Çok sade ve başarılı bir program. Ve kullanmanızı tavsiye ederim fakat crack dosyasını bulabilirsek. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sewinirim.

• 1 yıl yıl...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

@sash Arkadaşimizin vermiş olduğu RECOVERY programi en iyisi nedenmi cunli EASY RECOVERY programin bulamadiği dosyalari veya kaybetiğinz ne ise isterse disk bircok kere format yemiş olsun genede diskten kılasörler enson nasil birakti iseniz o şekilde karşiniza cıkariyor bilgilerinize nerdenmi biliyonuz diyeceksiniz denemesi bedava demo setup u kurup taratın göreceksiniz şimdiden bu programin lısnasini bulup kulanma dileklerimle herkese iyi calişmalar.

• 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Güncel...

3.2 sürümü veya 3.1 sürümünün seriali-cracki veya patch i varsa çok makbule geçer. Hala bulan çıkmamış ama.

bulabildiysen bana gönderirmisin

@sash Arkadaşimizin vermiş olduğu RECOVERY programi en iyisi nedenmi cunli EASY RECOVERY programin bulamadiği dosyalari veya kaybetiğinz ne ise isterse disk bircok kere format yemiş olsun genede diskten kılasörler enson nasil birakti iseniz o şekilde karşiniza cıkariyor bilgilerinize nerdenmi biliyonuz diyeceksiniz denemesi bedava demo setup u kurup taratın göreceksiniz şimdiden bu programin lısnasini bulup kulanma dileklerimle herkese iyi calişmalar.

ii güzel buluyoda dosyayı alamıyorum cünki serial key istiyor

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Selam arkadaşlar ...

benimde aynı sorunum var hiç bir program Advanced NTFS Recovery 3.4 veya alt sürümlerine gelemez ..her şey nasılsa hepsini kısa sürede buluyor..Ancak gel gör ki kullanıcı adı ve şifre istiyor bende bulamadım bunun şifrelerini ..Allah rızası için şifre ve kullanıcı adı elinde olan varsa paylaşsın dualarımız iyilerle ..şimdiden teşekkürler .msn adresime yollarsanız sevinirim ayrıca paylaşın ki herkes nasiplensin dege61[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com