Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Live Messenger 2009 V.5 (güncellendi)

c-ronaldo

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply
Kurulum 12.01.2009 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

Tam kuruyordum öncekini şimdi farkettim güncellediğini emeğine sağlık bu prog.ekle kaldır sorunu hallolması iyi

Oldu iyi bir gün geçirmeniz dileklerimle saygılar :) forjest ..

Bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.

DR.C.BERNARD

-----------------

8007007e Hatasını alan arkadaşların dikkatine Windows Install Clean Up programını kurup Windows live olan programları silin program filesteki Windows Live dosyasınıda silin Ve tekrar yükleme yapın denedim oldu bende sizin gibi çileden çıkmıştım bu şekilde sorunu çözdüm Kolay gelsin

Windows.Live.Messenger.2009.v2 nin

Üzerine

aimp2 Ne dinliyorum eklenmiştir

winap Ne dinliyorum eklenmiştir

msplus sürümü: 4.79.0.353 Beta

boyut:21 mb

katılımsız

http://www.dosya.tc/WindowsLiveMessenger2009bymytesylvi.rar.html[/CODE]

[color=#ff0000]addon(cab dosyasi)

[/color]

[CODE]http://www.dosya.tc/AddonMessenger2009_bymytesylvi.rar.html[/CODE]

gdhdfgdys9.png

rwer234em9.png

CRonaldo kardeşim plusun renk kodu uyumlusu çıkmış. Son sürat yaparsın sen biliyorum:) bugün xp cd si hazırlıcaktım güncellemeyi gördüm bari sen addon yaptıktan sora hazırlayım xp yide. Çalışmalarını sürekli takip ediyorum dewamını dilerim. Selametle..

• 2 hafta sonra ...

eline sağlık ronaldo. çalışmaların muhteşem kerdeş. valla yakına ne dinliyorum, ne izliyorumdan sonra bilgisayar başında ne yapıyorum eklentisi koyarsan yandık :pardon: listedeki herkes nasıl bi manyak olduğumuzu öğrenecek :pardon::ninja:

• 3 hafta sonra ...

Kardeşim çok güzel çalışmalar yapıyorsun.Çok teşekkürler.Ancak bir sorun var.Bu "WLM 9" da karşıya dosya falan göndermemiz için "WLM 9" u kurduktan sonra ayrıca "Windows Live OneCare Güvenlik Tarayıcısı" nı da yüklememiz gerekiyor.Bunu yüklemezsek karşıya dosya falan gönderemiyoruz.

sshot1ss9.jpg

Senden ricam bir sonraki sürümü "Windows Live OneCare Güvenlik Tarayıcısı" eklentili yapabilirmisin.

Live Messenger'ın ve MSN Plus'ın yeni versiyonu çıktı. Güncelleyebilirseniz sevinirim.

evet abi bütün xp tamam seni bekliyor :):) Önceki çalışman sorunsuzdu.Yenisi olursa seviniriz. (v4 :) ) Sanırım hem messenger hem de plus final sürümleri yayınlanmış (WLM2009 rc falan diyorlardı,ne kadar doğru bilmiyorum) neyse sen bilirsin :) kolay gelsin.

Kardeşim çok güzel çalışmalar yapıyorsun.Çok teşekkürler.Ancak bir sorun var.Bu "WLM 9" da karşıya dosya falan göndermemiz için "WLM 9" u kurduktan sonra ayrıca "Windows Live OneCare Güvenlik Tarayıcısı" nı da yüklememiz gerekiyor.Bunu yüklemezsek karşıya dosya falan gönderemiyoruz.

Gönderirken soru soruyor ona hayır deyince gönderiyor sanırsam. Onecare'ı hiç yüklemedim ama çok dosya gönderdim msnden.

V4 ü henüz denemedim ama v3 kuruluydu bende ve güncelleme uyarısı çıkınca güncelleme yaptım. Ancak güncelleme tamamlanamadı ve kurulu olanıda bozdu. Bu güncellemeleri devre dışı bırakmanın bir yolu yokmu?? yada bendemi sorun vardı bilmiyorum böyle bir hatayla karşılaşan varmı acaba? ve umarım v4 te aynı şeyle karşılaşmam :) çalışma için teşekkürler ronaldo!

v4 ü nlite ile entegre ettim 13. dakikada non 7zip arsiv hatası verdi xp kuruldu msn yoktu

aynı hatayı bende aldım tam da dediğin gibi oldu ustelik c-ronaldo elbet bi çaresine bakar yoksa bizim cd yatar :) umarım c-ronaldo bizi yarı yolda bırakmaz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...