Jump to content

Windows Live Messenger 2009 V.5 (güncellendi)

c-ronaldo

Recommended Posts

Arkadaşlar yeni bir Xp3 lü cd oluşturucam NLite ile.

Yaptığım başarılı ve başarısız addonlar; Sorunlu olanlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

01-NR_UpdatePackIE7-Wmp11-2.0.4a.7z - Sorunsuz

02-IE8TrAddon.7z - Sorunsuz

03-Datnet1-2-3-3,5TrAddon.cab - Sorunsuz

04-AcrobatReader9.1TrAddon.cab - (Piyasadan 9,1 buldum Ronaldonun olanı fakat katılımsız Nlite eklenmiyor sorunlu)

05-KLitePack4.7.0Addon.cab - Sorunsuz

06-AdobeFlashPlayer10Addon.cab - Sorunsuz

07-Adobe ShockWave Player 11.0.3.471 Addon.7z - Sorunsuz

08-Java6.12Addon.7z - Sorunsuz

09-Winrar3.8TrAddon.7z - Sorunsuz

10-WLM2009.Eklentiler.v4_Add.cab - Bunu yüklerken Windows Kuruluşunun 13 dakkasında hata veriyor ve yüklemiyor. Çalışanı varsa söylermisinzi.

Kısacası MSN 2009 NLİTE ile yüklenmiyor. cab dosyasını çıkarıp 7z de yaptım kuruluşun 13 dk sında hata veriyor. Cab li dosyanın içinden çıkraıp yüklediğimde hiç sorun yaşamıyorum ama...

Meden olabilir acaba...

• 1 ay sonra...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

şifre bölümünde "beni hatırla" seçeneğinin işaretini kaldırın ve şifreyi elle girin. bir kez sorunsuz bir şekilde oturum açtıktan sonra tekrar bu seçeneği aktif edebilirsiniz. ayrıca araçlar > seçenekler > gelişmiş > bakım > ekranınde genel ve http seçeneklerini işaretledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.

8007007 hata kodu icin

Please register to see this content.
olmasa saat ve tarihi düzeltin

Arkadaşlar karakter hatası aldım ben..Kurulum ve oturum açma sorunsuz ama Türkçe karakterler yerine saçma sapan ascii kodlar göründü... Ben bileşen silerken dil dosyalarının tamamını, türkçe f ve us international dışında tüm klavyelerli sildiydim.Onunla bir ilgisi var mı acaba???

şu anki zaten yeni sürüm rulman. ben kurup denedim güncelleme uyarısı gelmedi.. yalnız ben bişeye takıldım. bu msn plus ı içinden nasıl çıkarıcam. hadi çıkardım diyelim katılımsız nasıl yapıcam bilmiyorum :) c-ronaldo yardımcı olabilir mi veya bilen bi arkadaş c-ronaldoyu uğraştırmadan nasıl yapabileceğimi söyleyebilir mi?

Bu arada morning medyum gibi adamsın hee ;) nerden anladın outlook express i çıkardığımı ;)

ben hfslip ile tüm güncellemeleri entegre edip üstüne bu katılımsız dosyayı t13 te kurduruyorum belki dediğin gibi görünmemiş olabilir... ama plus olmadan güzel bir katılımsız msn çalışması bekliyorum c-ronaldo dan...

C-Ronaldo'nun MSN'i versiyon 5

Özel mesajla istekte bulunmuştum güncellemesi için. Yine özel mesajla yanıtlamış sağ olsun. Ama buraya eklemeyi unutmuş. Onu da ben yapayım.

Dostum öncellikle plus olmayan sürümü eklediğin için teşekkür ederim. ben bişeye takılmıştım onu sormak istiyorum...windows update sitesinde isteğe bağlı güncellemelerde windows temel araçlar adı altında messenger,mail, vs görünüyor. verdiğin eklenti sağlam herhangi bir sorun yok ama orada güncelleme görünmeyecek şekilde bir reg kaydı veya başka bişi eklemen mümkünmü?? Açıkçası reg kaydını bilsem ben sana gönderecektim ama maalesef bu konuda sığ bilgiye sahibim :blink:

Error

You want to download the following file:

| 22552 KB

is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Create Premium Account

arkadaşlar link gidik güncelermisiniz lütfen

Error

You want to download the following file:

| 22552 KB

is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Create Premium Account

arkadaşlar link gidik güncelermisiniz lütfen

Linkte sorun yok sorun sende sana şu anda zaten bir download yapıyorsun diyor.rapidden premium hesabın yoksa aynı anda 2 adet dosya indiremezsin

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Paylaşım için Teşekkürler,böyle Hazır programların paylaşıma sunulması tüm kullanıcılar için kaçırılmaz bir fırsat :)[ .../b]

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

sadece "messenger" i nerden buluyorsunuz.benim bulduğum 132 mb (sadece messenger değil ama) bi de masaüstündeki kısayolu ikonu değişik.ayrıca 132 mb olanı çoklu oturum olmuyorken burdan indirdiğim çoklu oturum var.

1. WLinstaller paketi C:\Program Files\Common Files\Windows Live\Cache mi ne o klasöre MSI'leri bırakıyor.(132 MB'lık paketi denemedim.Ben 1 MB'lık olanı indirmiş ve oradan da sadece Messenger'ı seçmiştim.)

2. Çoklu oturum yaması Apatch ile yapılıp daha sonra yamalı dosyaların direk kurulum dosyalarıyla yer değiştirmesiyle sağlanıyor.

3. Simge yamasını da C-Ronaldo'ya soracaksın :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...