Jump to content

Tiny Xp

Recommended Posts

Tiny XP (experiance) dünyada ün yapmış modifiyecilerden diyebiliriz..

Gerçekten özenerek yapılmış modifiyeler var..

Zaten çoğunlukla da en örnek modifiye olarak Tiny ler (experiance grubu) örnek alınmakta.. Ben de bunu örnek almıştım ve de Barış Seven kardeşimizin yaptığı modifiyeleri örnek almaktayım.. (Barış Seven dostumuzun yaptığı modifiyeler gerçekten ince dokunup sıkça elenerek elde edilmiştir. Barış Seven dostumuzn bu yönde ayrıcalıklı,tartışılmaz bir yeri olduğunu biliyoruz)

Zaten Barış Seven dostumuz bunları yapmış.. Onun modifiyelerini inceleyip anlayabilirsiniz, bir cd ye 6 xp yapmıştı...

Ve bunların üstüne daha da eğilerek daha ince ayar çekerek, en hatasız olanını ben de en iyisini yaptığıma inanıyorum...

PERFECT GÖZEN XP SP3 LITE SERVER 2009

Ve ayrıca morning dostumuz zaten bu konuya ayrıntılı değinmiş....

@morning ben tek ısletım sıstemı kullanıyorum yanı bıtane ı386 dığerı rusca mınıxp ve hıren bootcd

kopyalama kısmı felan çoklu sıstem ıcın onları geçtım en son nlıte ıle ıso olusturuken boyutu nasıl okadar dusurebılıyor anlıyamadım

@morning ben tek ısletım sıstemı kullanıyorum yanı bıtane ı386 dığerı rusca mınıxp ve hıren bootcd

kopyalama kısmı felan çoklu sıstem ıcın onları geçtım en son nlıte ıle ıso olusturuken boyutu nasıl okadar dusurebılıyor anlıyamadım

abicim onun mantığı şöyle :

CD'mizde 3 tane xp var diyelim.

Bunlardan biri a biri b biri c klasöründe olsun.

xplerin kaynak yapıları aynı tek fark program olsun.

Kaynaklar aynı olduğundan dosyalar da aynı olacak tabii ki.

nliteın yaptığı burda tıpatıp aynı olan dosyaları tek dosyada birleştirmek.

Yani 3 Kaynakta tıpatıp aynı 3 dosya,tek bir dosya olarak yazılıyor isoya. Bu yüzden CD'nin boyutu da oldukça düşüyor.

abicim onun mantığı şöyle :

CD'mizde 3 tane xp var diyelim.

Bunlardan biri a biri b biri c klasöründe olsun.

xplerin kaynak yapıları aynı tek fark program olsun.

Kaynaklar aynı olduğundan dosyalar da aynı olacak tabii ki.

nliteın yaptığı burda tıpatıp aynı olan dosyaları tek dosyada birleştirmek.

Yani 3 Kaynakta tıpatıp aynı 3 dosya,tek bir dosya olarak yazılıyor isoya. Bu yüzden CD'nin boyutu da oldukça düşüyor.

teşekürler morning

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...