Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Modifiye Sanal Makine Sorunu

eskehacettepe
 Share

Recommended Posts

selamün aleyküm ben ntlite ile windows modifiye yapdım aldığım hata şu virtualbox sanal makineyi windows 10 kurarken windows 10 yazısı gözükmüyor sebebi nedir windows yazıyor windows 10 yazması gerekiyor stabil windows 10 nasıl hazırlayabiliriz

engin1.png

sürekli kurduğumda bu yazı silinip duruyor

tamam adnan abi eksiği varmı bilmiyorum kim bakabilir kontrul edebilir çok uğraştım yapmak için

nasıl yapacağımı bilemiyorum

sanal makinede deniyorum şu an sıkıntısı yok upload yapmasını bilmiyorum paylaşmasını resimli olarak öğretirmisiniz rica etsem ilk deneyim benim

arkadaşlar şimdide gerçek makinede deniyeceğim bakalım hata çıkacakmı sanal makinede biryerde hata çıktı ama anlayamadım daha doğrusu

upload ettikten sonra nasıl paylaşacağım siteye 

nasıl upload yapacağım yanlış yaparım diye korkuyorum

gerçek makinede denedim oldu nasıl paylaşacağım upload ederek

paylaşmayı bilmiyorum

Adminlerden rica ediyorum.

Google'a "forum eskehacettepe" yazın çıkan sonuçları görün.

Bu arkadaş yani "eskehacettepe"  3-4 senedir belki yüz tane siteye üye olmuş, soru sormuş, terslenmiş.

Bu sitede ise insanları germeye sinir etmeye devam ediyor.

Trojen değilmiş miş miş.

Paylaşıma cevap için 7 sefer flood yapılır mı?

Bir git be kardeşim. Bir git ya.

Bıktık senden. Biraz onurun varsa bir git ya. 

Düş sitenin paylaşımlarından.  İnsanları rahat bırak ya.

• Like 4
  • Thanks 1

bu kadar çok yazdınki benim başım agrıdı tek seferde hepsini yazabilirsin gercekten bi is yapacaksan yap basit isleri buraya yazmışsın google hersey cikiyor  bazen burdakilerin gercekten sana trojen demesi dogru uslupsuz sacma seyler yaziyorsun 2 yasındaki bebek yotubeden video açıp birde anne annesini dedesini arıyacak kadar akıllı bence sen trol sun buna kesin kanat getirdim deli_patro06 arkadas hatasıyla paylaştı başarı kazandı sense yokşu yokbu boş iş peşinde gibisin  gecen arkadasın pc virüs bulasmış hic bir sey acılmıyor dosyaların alınması lazım  bende bilmedigim her ne varsa google yazıp buluyorum burada boş yere çöplüğe çevirmeye gerek yok nette her konu var her çozum var bu işlemeleri uyguladıgın halde hata alıyorsan en son burda çozum ararsın benim pc hatavar her çözümü denedim bildigim herşeyi yaptım nettede baktım ondan sonra burada konu açıp işlemler yaptım ve son ssd aldım ve herseyi kurdum yeniden başlatıgımda aldıgım hatalar ssdle hiç hata vermedi 1 yıllık hdd bozuk çıktı ben aldığım gibi pcde takılıydı durduğu yerde bozulmadı ya taşınana kadar kaç elden geçiyor kısacası ARAŞTIRMA DAN  burda kalabalık yapma gercekten sinir oldum sana kusura bakmayın arkadaşlar hakkınızı helal edin